CİNSEL YAŞAM

OKEY

Sevgilini nasıl kaydettiğini söyle, ilişki tarzınızı söyleyelim! Telefonda sevgilin nasıl kayıtlı?

Hepimiz bir anda telefonlarımıza sarılıp, kimin bizi nasıl kaydettiğine baktık son günlerde… Peki, sen sevgilini telefona nasıl kaydettin ve bunu gören sevgilin neler düşündü? Hemen sana en uygun şıkkı seç; ilişkin hakkındaki yorumlarımızı kap! Görüşlerde tüm KScanlar’a aşkını bir daha haykırmayı da unutma! 😍
  • Sevgilini nasıl kaydettiğini söyle, ilişki tarzınızı söyleyelim! Telefonda sevgilin nasıl kayıtlı? Aşkım; kalp atışlarımı böyle hızlandıran başka kimse yok!
    A seç
  • Sevgilini nasıl kaydettiğini söyle, ilişki tarzınızı söyleyelim! Telefonda sevgilin nasıl kayıtlı?Bebeğim; pamuklara sarmalayıp öyle sevesim var!
    B seç
  • Sevgilini nasıl kaydettiğini söyle, ilişki tarzınızı söyleyelim! Telefonda sevgilin nasıl kayıtlı?Ruh eşim; birbirimize öyle çok yakışıyoruz ki!
    C seç
  • Sevgilini nasıl kaydettiğini söyle, ilişki tarzınızı söyleyelim! Telefonda sevgilin nasıl kayıtlı?Kurabiyem; hem çok tatlı hem de bir o kadar eğlenceli!
    D seç
  • Sevgilini nasıl kaydettiğini söyle, ilişki tarzınızı söyleyelim! Telefonda sevgilin nasıl kayıtlı?Hayatımın anlamı; onsuz her şey anlamsız!
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

3|8
331288

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 331

• D dedim ama isim ve soy ismiyle kayıtlı kendisi. 😛

13|6
    5|3
  • Yokkiii

4|14
    1|2
  • Ruh eşim; birbirimize öyle çok yakışıyoruz ki!

0|2
    0|0
  • Hayatımda gördüğüm en korkunç şey sevgilisini My'Lifə gibi saçma bir şekilde kaydetmiş bir hanım abla idi.

Amaaan Okey Bey ne gereksiz detaylar bunlar. Aşkım diye yeni kayıt oluşturup her 5 ayda bir numarayı düzenleyen insanlar var sonuçta.

1|1
    0|0
  • Hayatim diye kaydederim genelde sevgililerimi
    Sonra hayatımın içine dıçarlar

5|2
    0|0
  • yalancı yarim
    gönlümde yangin çıkaranım
    karaşovalyem
    bir vardi bir yokmus askım.
    bu adami Ben uydurdum
    kendime asik olmusum
    kendimden habersiz.
    seviyorum hayvani :)

0|1
    1|1
  • Sevgilim yok sevdiğim var. 10 yasımdan beri sevdigim icin onu gorunce cocukluğum geliyor aklima. O yüzden Çocukluğum olarak kayitli.

0|2
    0|0
  • Bir sevgilim yok fakat olsaydı erkeğim diye kayıt ederdim ☺️

0|5
    7|0
  • hiçbiri, adı Yusuf bende Joseph diye kaydettim hatta yanında bir de pizza emojisi var. Aşkım, tatlım filan fazla sıradan bana sorarsanız :D

1|0
    0|0
  • valla ben kız ismiyle kaydettim. merve diye kayıtlı sjjsjs tam böyle bişeyler karıştıran kız modeli olsam gerek..

0|1
    0|0
  • İlk zamanlarda adı ve soyadı ile ilişkinin boyutuna göre AŞK ya da AŞKIM diye kayıt ederim. Kızmışsam direkt orası ÖKÜZ olur :)

1|0
    0|0
  • Ayrilmadan ønce yappraaam diye kayitliydi ayrldik komple sildim 😂😂😂

0|2
    0|0
  • "Ben "diye kayitliydi cunku cocun eposta hasabini falan ele gecirmistim kendi numarasini tel ben yapmis hd HD hjf

0|0
    0|0
  • Ben eşimi Servibulendim diye kaydettim osmanlıca sevdiğim demek oluyor
    Eşim de beni Refikai Hayatım diye kaydetmiş o da Hayat Arkadaşım manasına geliyor

0|0
    0|0
  • Sevgilim yok ki telefona kayıt edeyim. Ama olsaydı ismi ile kayderderdim.

2|1
    0|0
  • Aşkım çünkü ilkve son aşkım inşallah bir ömür sürer

0|1
    0|0
  • Saydıklarınızdan hiçbiri. Özel bir şifrem var, bakınca kim olduğunu hiçbir kimse anlamaz, yani sadece bana özel, tıpkı onun gibi..

1|0
    1|0
  • İsmiyle kaydediyorum ben herkesi.
    Ona da herhangi bir ayrıcalık yapmam.

0|1
    2|1
  • Aşkımmm diye kayıtlı o kendini biliyor. :D @ναмρiяєκiƨƨ aşkım bize Okey Tenn alsana fjsfhsh :D

2|0
    0|0
  • Adıyla kayıtlı, sevgimi sevgi sözcükleri ile belli etmem. Ondan da böyle bir talebim olmaz :D Aşkım, hayatım, çiçeğim, böceğim öğğh yani :D

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    311

Erkekler Ne Diyor 288

• Kadınım diye kaydederim ben. Buna da afili bir açıklama yazmalıydınız. :):

22|3
    0|1
  • herkes adı ve soyadı ile kayıtlı

4|1
    1|0
  • Sevgilisi olmayanlar

2|0
    0|0
  • Sadece isim ve soyismi yeter abuk sabu kelimelr ile telefona sevgili kayıt yapılmaz..

2|0
    1|0
  • sevgilim yok eğer bir gün olursa o günkü duruma göre onu bende hissettirecek bir cümle bulurum herkese mutluluklar...

0|0
    0|0
  • "Değerlim" diye kayıtlıydı bir zamanlar ama verdiğim değeri zerre kadar hak etmeyen aşalık 2 yüzlü bir mahlukmuş

2|0
    0|0
  • :)))) Abi başka secenek yok mu benimkisi biraz tuhaftı
    Adı beste onu telimde best die kaydetmistim. ingilizcede en iyi demekti. Ama bir türlü bu idrak edemedi ve ayrıldık:) Kalbim hala boş olduğuna göre ondan ayrılmış sayılmak.

0|0
    0|0
  • Valla bende ismi nasilsa oyle kayitli, ama oyle secenek bile koymak kimsenin aklina gelmemis.
    Artik kimse birbirine ismi ile hitap etmez oluyor sanirim herkesin lakabi var sadece, bu bana uzucu geliyor.

1|0
    0|0
  • Ballı turtam diye kaydettim. Onu yemeye bayıldığım için yemek isimleriyle hitap ederim. Bazen pırasam bazen kabak tatlım derim. Ama genel olarak ben onu çok severim :)

1|0
    1|0
  • Kurabiyem tabiki de...

çünkü sevgilim yok :)

cut.

0|0
    0|0
  • La Mia Vita 😏

0|0
    0|0
  • Sevgilin var mı? diye soran yok telefonda nasıl kayıtlı? diye soruyorsunuz oldu mu bu şimdi? :)

0|0
    0|0
  • Bunu söylediğim için pişman olabilirim ama aşkitişkom diye kaydetmişliğim var. Tamam vurmayın.

1|1
    1|0
  • Şeytan diye kaydettim Çünkü şeytanlık dan başka bişey yapmadı iyi niyetli olmayacak sın abi seveni sikiyorlar

0|0
    0|0
  • Ekstra ince, gerçek ten hissi çıktı.
    Çok mutluyum.

1|0
    0|0
  • Olsaydı, hayatımın anlamı ve ruh eşim diye kaydederdim.

0|1
    0|0
  • Şu hayatımın anlamı çok banel ve gereksiz ben hayata o kişiyle başlamadım bir nevi sömürülme cümlesi

2|0
    0|0
  • Leğenim derdim bir ara kova burcluydu sevmezdi amma munzurluk olsun diye ona böyle derdim 😊

1|0
    0|0
  • Yokki kayıtlı olsun yalnızlık bizim hem lanetimiz hem de vazgeçilmezimiz...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    268
Yükleniyor...