Hidrojel maskelerin kalbini çalan özelliğini yaz; hediyeyi kazan! Yeni, havalı ve pratik hidrojel maskeleri denemeye hazır mısın?

Maskelere ba-yı-lı-yo-ruz! 😍 Cilt güzelliğimiz için şimdiye kadar çeşit çeşit maskeler denedik ve maske yüzümüzdeyken hiçbir şey yapmadan beklemek zorunda kaldık! Ama kağıt maskeler artık tarih oldu, cildini saran hidrojel maskelerle masken yüzündeyken istediğini yapabilme devri başladı!

Sadece 15 dakikada 1 aylık serumu cildine hapseden, maskenin en yeni hali hidrojel maskelerle tanışmaya hazır mısın?

Hidrojel maskelerin kalbini çalan özelliğini sorunun altında görüş olarak paylaş...

50 şanslı kişiden biri ol, Neutrogena Hidrojel Maske Seti kazanma fırsatını kaçırma! 🤩

KizlarSoruyor’un sistem robotu Sebabot’un seçeceği 50 şanslı kişiden biri ol, Neutrogena Hidrojel Maske Seti ile konsantre cilt bakımıyla tanışma şansını yakala!
Hidrojel maskelerin kalbini çalan özelliğini yaz; hediyeyi kazan! Yeni, havalı ve pratik hidrojel maskeleri denemeye hazır mısın?
Masken yüzündeyken istediğini yapabilme özgürlüğü, 15 dakikada konsantre cilt bakımı, cildinin ihtiyacına göre seçebileceğin 4 çeşit ile hidrojel maskelerin keyfini çıkar.

Hemen Neutrogena Hidrojel maskelerden sana uygun olanı seç! Yoğun nemlendirme için Hydro Boost, ışıltı ve canlılık için Radiance Boost, detoks etkisi ve arınma için Purifying Boost, pürüzsüz ve daha genç bir görünüm için Ageless Boost seni bekliyor!

Hidrojel maskelerin kalbini çalan özelliğini yaz, maske seti kazan; yeni, pratik, havalı hidrojel maskelerle tanış! 🎈

23|23
523618

En İyi Kız Görüşleri

• Dediğiniz gibi kağıt maskeler yüzümdeyken hareket etmeyi bırak nefes alırken bile çok dikkatli oluyordum ama artık bu maske tercihlerim arasında yer alacak ve özgürce hareket edebileceğim.
    Maske yüzümdeyken beni güldürmeye çalışsalar bile istediğim gibi gülebileceğim.
    Bu özelliği kalbimi fethetti.😍
    Aralarında en çok Radiance Boost'u beğendim çünkü yüzümün birazcık ışıltıya ihtiyacı var.😄

6|1
    7|12
  • Benim kalbimi çalan özelliği 1 aylık serumu 15 dakikada uygulamış olmak detox etkisi ile cildimi arındırmış 😍 olması.

5|2
    10|10

En İyi Erkek Görüşleri

• Kağıt maskelerden farkı yüze daha iyi oturması ve jel özelliği ile mükemmel sonuç vermesi

4|0
    5|8

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

521616
  • Teknoloji çağında bizim gibi herşeyi hızlı hızlı yapmaya çalışmsk zorunda kalanlar için çok pratik ve üstelik sadece 15 dakika da cildinin güzelleşmesinin saba verdiği mutluluk da cabası.

1|1
    1|6
  • Cildime sihir etkisi yaparak bir anda istediğim canlılığı sağlaması! Neutrogena hydro jellerden en sevdiğim hydro boost ❤️

3|1
    7|12
  • Benim kalbimi çalan özelliği ışıl ışıl parlayan ve pürüzsüz bir cilde sahip olmam ❤️

3|1
    4|7
  • En sevdiğim özelliği yıkamama gerek kalmaması. Maskeyi çıkardıktan sonra kalanı yüzüme masaj yaparak yediriyorum ve üzerine makyajımı yapıyorum.

4|0
    7|13
  • 15 dakikada konsantre cilt bakımı iddiası varmış, daha ötesi var mı canımlar? 🎉🌸

4|0
    5|12
  • Modum neyse maskem de o diyebileceğim. Tipi karma olsa da neme çok ihtiyaç duyan bir cildim var. Kağıt maskeler gibi yüzde kayma sorunu yok, rahatça çıkıyor ve yüze cuk diye oturuyor. Kağıt maskeler 👎hidrojel maskeler👍

2|1
    7|10
  • Mevsim geçişlerinde mevsimler gibi cildim de sürekli değişiyor. 4 farklı çeşidi varmış, sadece birini denedim. Her ihtiyacıma uygun bir ürün bulabilmek süper bir his ama :)

3|1
    5|12
  • İnanılmaz nemlendiriyor. Sanki bir aylık serum var içeriğinde, etkisini hemmencecik hissediyorsun <3

2|1
    6|12
  • Hidrojel maske kalp ben <3 Kağıt maskeleri çıkarırken asla düzgün bir şekilde çıkmıyor. Hidrojel maske hem kaymıyor hem de rahatlıkla çıkarabiliyorum.

1|1
    5|13
  • Denedim bebekler, yüzümden hiç kaymıyor maskem yüzümdeyken evdeki her işimi yapabiliyorum.

1|1
    5|12
  • Kağıt maskelerin pabucunu dama attı. Bundan sonra sadece hidrojel 🎈😍

1|1
    5|12
  • Cilt bakımımı genelde, arınma ve ışıldaması yönünde yapıyorum. Neutrogena'ın bu ihtiyacımı destekleyen ürünlerini kullanmayı seviyorum.

0|0
    0|0
  • Cildime ilk andan itibaren bir şeyler olduğunu bir şeylerin değiştiği hissiyatını vermesi ve göstermesi özelliği bence en mükemmel özelliklerinden biriydi.

0|0
    0|0
  • Aşırı güzel maskeler 🤗 en sevdiğimde canlandırıcı olan

0|0
    0|0
  • Tabiki ışıltı ve canlılık ❤️

0|0
    0|0
  • Artık yüzüm de maske varken gerilmek yok cildimin de nefes aldığını hissettmek güzel iyi ki varsin neutrogena♥

0|1
    0|0
  • Hydro Boost güzel bir ürüne benziyor denemek lazım.

0|0
    0|0
  • Hiç gitmez dediklerimiz bile yavaşça hayatımızdan sıyrılırken yüzümü sımsıkı kavrayıp hiçbir yere gitmeyen hidrojel maskeler ❤️ Bana kayma, düşme korkusu yasatmamasini seviyorum. Favorim hydro boost

0|0
    0|0
  • Arındırıcı , ferah ve nemlendirmesi 😍

0|0
    0|0
  • Nalan soyluyonnnnnnnnlovvcc

0|0
    0|0
  • Hydro boostu merak ettim o yuzden ilk bunu alacam yüzümün nemede ihtiyaci var hem kış günleri cildimiz cok kuruyor

0|0
    0|0
  • Neutrogena ürünlerini çok fazla bağanip kullanmasamda denediğim en güzel maskelerden biri açıkçası arkadaşım memnun kalmadığını söyledi normalde katılırdım ama ben ilk defa beğendim 15 dakikada yüzüm muhteşem 💕🍇

0|0
    0|0
  • Yüzüm kışları sürekli pul pul dökülüyor. O yüzden ışıltılı ve canlı bir cilt için tercihim tabi ki, Radience Boost 🌸

0|0
    0|0
  • Denemek lazım hem de hemen 😉

0|0
    0|0
  • Hiç denemedim hidrojel maskeyi. Ama merak ettim doğrusu.

0|0
    0|0
  • Hydro boost favorim. Yüzümde bu soğuk havalarda cildimin kurumasından dolayı soyulmalar meydana geliyor. Ve maskeden sonra cildimde uzun süre soyulmadan eser kalmıyor gerçekten gereken nemi cildime verebiliyor. Diğer maskelerdeki gibi etkisi kısa süreli değil gerçekten harika. 👍

0|0
    0|0
  • Iyi gayet guzel bir maske

0|0
    0|0
  • kullanımı kolay ve ferahlatıcı

0|1
    0|0
  • Işıl Işıl ferah bir cilde kavuşmamı sağlaması ve çevremdekilerin de bunu fark etmesi :)

0|0
    0|0
  • Cildi kurutmuyor bu harika

0|0
    0|0
  • Denemedim ki beni denemeye heveslendir hediye kazan 😂😂

0|0
    0|0
  • Alerjim olduğu için maalesef hiç maske kullanmıyorum

0|0
    0|0
  • Hayrannn kaldım bn bu maskeye yaaa sürekli görüp merak ediyordum, hazır indirimde bulunca kaçırmadan denedim. fiyatı bana biraz pahalı geldi ama piyasadaki diğer nemlendirici kağıt maskelerden çok çok daha önde bir performansı var. dün akşam üzeri yaptım ve bu arada gerçekten uzun bir süredir nemlendirmeyi ihmal ettiğim çok oluyordu. bir kullanımda, sabah uyandığımda yüzüm ışıl ışıl ve inanılmaz dolgundu.:) 😉😚😚😚

0|0
    0|0
  • İyi nemlendirmesi. Kullanımının kolay olması

0|0
    0|0
  • Bu maskeler den kullanmadım ama çok merak ediyorum en kısa zamanda kullanicam 🌸

0|0
    0|0
  • Ozellikle yikmaya gerek kalmamasi en bir sevdigim

0|0
    0|0
  • Ha ri ka! 😍Cildimde maske varken hareket edememek , diğer işlerimi tamamlayamamak aşırı rahatsız edici... Maske yuzumdeyken istedigimi yapmak harika olurdu.. Ve ustelik 15 dakika gibi kisa bir surede 😍! Benim cildim yağlı ve bundan aşırı rahatsiz oluyorum. Maskeler yağ karsiti kremler ve bircok seyle ugrasmak zorundayim... Umarim hidrojel maskeler cildime iyi gelir ! 💚

0|0
    0|0
  • Hydro boost😍 daha yeni aldım kullanmaya başladım ama harika bir nem sağladı.

0|0
    0|0
  • Kullanıcam kullanmadım ama diğer markalara oranla sağlıklı olumlu sonuçlar alınan bir markasınız sizi kullanmak çok isterim❤

0|0
    0|0
  • Cilt bakımı kadınların vazgeçilmez ihtiyacıdir

0|0
    0|0
  • Cok istiyorum denemeyi. Bu maskeleri nerde gorsem içimde bir burukluk oluyor deneyemedigim için.

0|0
    0|0
  • Detoxlarin gücü adınaa :) Benim favorim Purifying Boost. 15 dakikada kullan ve çık. Buna ayıracak 15 dakikanız vardır değil mi? :)

0|0
    0|0
  • Güzel görünüyor deneyeceğim

0|0
    0|0
  • Geri kalmışım ilk defa gördüm

0|0
    0|0
  • Ben de kullanmayı düşünüyorum cildim için 😊

0|0
    0|0
  • Denemek lazım kullanmadım daha önce.