CİLT BAKIM SIRLARI

Neutrogena

Modunu söyle; sana özel maske önerimizi kap! Maskeden sonra nasıl hissetmek istersin?

Sen de maskeleri çok seviyorsan; hemen Anket şıklarından sana uygun olanı seç, sana özel maske önerimizi yakala! 15 dakikada göz alıcı bir cilde kavuşmanın keyfini çıkaran kızlar buluşuyor. Yorum ve görüşlerinle bize katılmayı unutma! 💃
  • Modunu söyle; sana özel maske önerimizi kap! Maskeden sonra nasıl hissetmek istersin?Neme doymuş ve daha sıkı görünümlü cildimle her şeye hazır olduğumu 💦
    A seç
  • Modunu söyle; sana özel maske önerimizi kap! Maskeden sonra nasıl hissetmek istersin?Işıltısını geri kazanmış cildimle parladığımı ⭐
    B seç
  • Modunu söyle; sana özel maske önerimizi kap! Maskeden sonra nasıl hissetmek istersin?Pürüzsüz ve daha genç görünen cildimle yenilendiğimi 🌈
    C seç
  • Modunu söyle; sana özel maske önerimizi kap! Maskeden sonra nasıl hissetmek istersin?Detoks etkisi ile arınmış cildimle tazelendiğimi 🌿
    D seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

5|5
158142

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 158

• Cildim neme doysun dedim, bana da Hydro Boost çıktı 😇🤭 Cildin nemi hapsetmesi çok önemli. Hem içten hem dıştan destek lazım, bol bol su içmek lazım <3

3|0
    0|0
  • İşte tam olarak bu;
    Modunu s&#246;yle; sana &#246;zel maske &#246;nerimizi kap! Maskeden sonra nasıl hissetmek istersin?

3|1
    0|0
  • neutrogena hydro boost kullanıyorum çok memnunum. Detoks için olanını da en kısa zamanda deneyeceğim.

3|0
    0|0
  • Işıltılı ve yumoş bir cilt isterim maskeden sonra; Radiance Boost çıktı bana 😇😇

3|0
    0|0
  • Arınmış, tazelenmiş ve canlanmış hissetmek isterim. Vardır ya o nefes alan cilt hissi :)

2|0
    0|0
  • Hepsini aynı anda isteyemiyor muyuz ya 😂😂 pürüzsüzlük, arınmış hissi, nem hepsini isterim :)

0|0
    0|0
  • Detox etkisi ile cildim arınmalı 😍😍

5|1
    0|0
  • Neme doymuş, ışıl ışıl bir cilt ❤️

4|1
    0|0
  • Detoks etkili maske😍 ayy ben buna bayıldım😄

3|0
    0|0
  • Arınmış ve canlı bir cilt 😍

3|0
    0|0
  • Neme doymuş bir cilt ❤️ ❤️

2|1
    0|0
  • Cildime nem bombası atın pls 😔

1|0
    0|0
  • neutrogena hydroboost detoks ürününü zaten kullandım ve çok memnun kaldım daha önce hiç böyle kağıt/jel maske yapmamıştım o yüzden biraz da çekinerek aldım işe yaramaz diye düşünerek ama gerçekten iyi hissettirdi bir ara tekrar almayı düşünüyorum iyi iş çıkarmışlar

1|0
    0|0
  • Cildim neme doysun aynı zamanda ışıl ışıl parlasın istiyorum. Bana çıkan maskeyi sipariş ettim bile :D

1|0
    0|0
  • Neutrogena <3 resmen aşığım ürünlerine.. annem sayesinde, daha ufacık bir kızdım nemlendiricisine başladığımda ve sonrasında hemen hemen tüm ürünleri hayatıma dahil oldu.

1|0
    0|0
  • Yaş 30 olunca artık şimdiden kırışıklık karşıtı ürünleri kullanmak lazım
    geleceğe yatırım

1|0
    0|0
  • Kesinlikle Detoks etkisi ile arınmış cildimle tazelendiğimi hissetmek isterim 🌿🍃

1|0
    0|0
  • temizlikle ışıldayan bir cilt görünümü beni her zaman kendine çeker. tercihim de herzaman bu yönde olmuştur.

1|0
    0|0
  • Cildim neme doysun isterim çünkü kışın çok fazla kuruyor

1|0
    0|0
  • Işıltıyı seven biri olarak cildimin pırıl pırıl parlamasını ısterdim

1|0
    0|0
  • Bu hiyalüronik asit ile zenginleştirilmiş Neutrogena Hydro Boost maske benim kuruluktan dökülen cildime de iyi gelir mi? =/

0|0
    0|0
  • Uzun zaman cildim karma yagli aradi diye krem kullanmadim ve hep nemsiz kaldim. Gozenek sıkılaştirici cok cok iyi ise yariyor.

0|0
    0|0
  • Doğal güzellikten yanayım hiçbir şey kullanmıyorum ihtiyaç duymadım. Makyaj yapmıyorum işveli cilveli değilim Mahmut abi gibiyim :)

0|0
    0|0
  • Işıltısını geri kazanmış cildimle parladığımı. Bu seçeneği seçtim ama kırışıklık karşıtı krem önerisinde bulundu bana benim kırışıklığım yok kii :)

0|0
    0|0
  • Işıltılı olmayı seçtim 😊Radiance Boost çıktı bana da

1|0
    0|0
  • Göz alıcı bir cilt için #konsantrebakım
    Tam benlik 😍

1|0
    0|0
  • detoks maskesi en çok yaptığım benim tavsiye olunur

1|0
    0|0
  • Neme doymuş ve daha sıkı görünümlü cildimle her şeye hazır olduğumu 💦hissetmek isterim.

1|0
    0|0
  • Detoks etkisi ile arınmış cildimle tazelendiğimi isterim

1|0
    0|0
  • Nem maskesi lazım bana. Her sabah ve akşam nemlendirici kullansam dahi kuru:(

0|0
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    128

Erkekler Ne Diyor 142

• Bu soğuk havalarda cildimin nemi azaldığı İçin ayrıca neme doymuş sıkı bir cildi kim istemez ki :))

1|0
    0|0
  • Arınmış tazelenmis ve canlanmış hissetmek isterim gadası 🤗🤗

3|0
    0|0
  • Hidrojel maskeler cildini ikinci bir cilt gibi sarar ve kaymaz; hem atıştırmaya, hem çalışmaya, hem de yüz bakımına vakit ayırmak isteyenler bu maskelere bayılıyor!

1|0
    0|0
  • Berberden berbere ne maskesi bilmem bir işe yaramadıgını düşünüyorum ama yapıyor işte

5|1
    0|0
  • Nem, hem kendimde hem de karşımdaki insanda görmek istediğim şey. Kuru cilde tahamülüm yok. Cildimin kuruması, beni inanılmaz derecede rahatsız ediyor. Nemlendiriciler sivilce yapıyor ama bu su bazlı galiba.. var mı deneyen?

0|0
    0|0
  • bana bu soruyu sizler sorunca bende cevabı salladım valla , benim cildim ile zerre kadar sorunum yok.
    üstelik yaşlanma etkisi sebebiyle kurdeşen dökmüyorum.
    takıntım yok, olanlar düşünsün.
    :))))

0|0
    0|0
  • Kışın özellikle cildim pul pul dökülür, o nedenle ben nemlenmiş hissetmek isterim.

1|0
    0|0
  • Arınmış bir cilt ile sağlıklı kalmanın tercih ettiğim ve diğerler alternatiflerin de kolayca yerine getirilebileceğini bildiğimden ''detoks'' öncelikli sırada benim için... :)

1|0
    0|0
  • Ferahlık olabilir, pek maske bilmem yani yapmadım hiç. Denemek lazım :)

1|0
    0|0
  • Pürüzsüz ve canlı görünen daha genç bir cilt için Adenozin ile zenginleştirilmiş kırışıklık karşıtı Ageless Boost maske tam bana göre.

1|0
    0|0
  • Yaşlandığımı düşünüyorum, eski cildimi geri istiyorum :(

0|0
    0|0
  • Nemli cilt her zaman pırıl pırıl parlar ve kuru olmadığı için dökülmeler olmaz

0|0
    0|0
  • Pürüzsüz ve daha genç görünen cilt diyorum. Yani D şıkkı daha iyi

1|0
    0|0
  • Pürüzsüz ve daha genç görünen cildimle yenilendiğimi.

1|0
    0|0
  • Neme doymuş ve daha sıkı görünümlü cildimle her şeye hazır olduğumu hissetmek isterim.

0|1
    0|0
  • Bence güzel ama yinede taktir etmek kişilerin görüşü. Arkadaşlar bu mesajımı beğenen var mı? Ayrıca profilime bakar mısınız?

0|0
    0|0
  • Yağlı ciltler için özellikle önerilebilecek bir maske var mı acaba bunu özellikle araştırıcam😊

0|0
    0|0
  • Kozmetik sektörü kadınları kobay olarak kullanıyor.

0|0
    0|0
  • Çünkü yüz cildim çok kötü bir şekilde yorgun ve göz altim mis mor sivilceler ben böyle tazelendigimi hiseetmem lazım

0|0
    0|0
  • İlk buluşmadan önce yüzümde ne yağ ne siyah nokta bırakacak bir şey istiyorum. İlk buluşmada kendime güvenmem için dişlerim ve yüzüm benim için çok önemli.

0|0
    0|0
  • Cildimin ferahlayıp , gözeneklerin açıldığını hissetmek

1|0
    0|0
  • Temiz bir yüz ile daha rahat oluyorum. Görüntü önemli

1|0
    0|0
  • Pürüzsüz bir cilde sahip olmak isterim. Aynı zamandada cildimdeki akne, sivilce lekeleri ve siyah noktalardan kurtulmak istiyorum.

0|0
    0|0
  • Pürüzsüz ve daha genç görünen cildimle yenilendiğimi

0|0
    0|0
  • Cildi detok etkisiyle temizlediği için son seçeneği dedim.

0|0
    0|0
  • Hydro boost maske çıktı bana. Ancak şu an ihtiyacım yok. :)

0|0
    0|0
  • Tazelenme ve ferahlık... Hele şu kış günlerinde en çok aranan :)

1|0
    0|0
  • Nedeni cok basit. Benim cildim kendiliğinden yaglıdır :))) kreme de ıhtıyac yok tras olayım yeterli.. Maşallah da diyeyim tü tü tü:))

0|0
    0|0
  • Genç görünmek çok önemli, kadınlar genç görünen erkekleri seviyor.

0|0
    0|0
  • artik heryerde maskeler moda erkeklerdemi yapsa napsa 😂😂

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    112
Yükleniyor...