Modunu söyle; sana özel maske önerimizi kap! Maskeden sonra nasıl hissetmek istersin?

Sen de maskeleri çok seviyorsan; hemen Anket şıklarından sana uygun olanı seç, sana özel maske önerimizi yakala! 15 dakikada göz alıcı bir cilde kavuşmanın keyfini çıkaran kızlar buluşuyor. Yorum ve görüşlerinle bize katılmayı unutma! 💃
  • Modunu söyle; sana özel maske önerimizi kap! Maskeden sonra nasıl hissetmek istersin?Neme doymuş ve daha sıkı görünümlü cildimle her şeye hazır olduğumu 💦
    A seç
  • Modunu söyle; sana özel maske önerimizi kap! Maskeden sonra nasıl hissetmek istersin?Işıltısını geri kazanmış cildimle parladığımı ⭐
    B seç
  • Modunu söyle; sana özel maske önerimizi kap! Maskeden sonra nasıl hissetmek istersin?Pürüzsüz ve daha genç görünen cildimle yenilendiğimi 🌈
    C seç
  • Modunu söyle; sana özel maske önerimizi kap! Maskeden sonra nasıl hissetmek istersin?Detoks etkisi ile arınmış cildimle tazelendiğimi 🌿
    D seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

12|16
428411

En İyi Erkek Görüşleri

• Hidrojel maskeler cildini ikinci bir cilt gibi sarar ve kaymaz; hem atıştırmaya, hem çalışmaya, hem de yüz bakımına vakit ayırmak isteyenler bu maskelere bayılıyor!

1|0
    0|0
  • Neutrogena Hydro Boost kullanıyorum anket sonucunda da bu ürün çıktı :) Demek ki gerçekten ihtiyacım varmış :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Cildim neme doysun dedim, bana da Hydro Boost çıktı 😇🤭 Cildin nemi hapsetmesi çok önemli. Hem içten hem dıştan destek lazım, bol bol su içmek lazım <3

3|1
    0|0
    • bu arada XPER +2 nedir?

• doysun doysun 😯

• Yüzünüzü yıkadıktan sonra havlu ile hafifçe kurulayın yıpratmayın ve ılık su uygulayın yüz cildinizin çok güzel görünmesini istiyorsanız karides tüketin ve yengeç baget ler var deneyin görürsünüz sonra kendinizi bebek gibi 👍😉

• Işıltılı ve yumoş bir cilt isterim maskeden sonra; Radiance Boost çıktı bana 😇😇

4|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 426

• İşte tam olarak bu;
    Modunu s&#246;yle; sana &#246;zel maske &#246;nerimizi kap! Maskeden sonra nasıl hissetmek istersin?

4|2
    0|0
  • neutrogena hydro boost kullanıyorum çok memnunum. Detoks için olanını da en kısa zamanda deneyeceğim.

4|1
    0|1
  • Arınmış, tazelenmiş ve canlanmış hissetmek isterim. Vardır ya o nefes alan cilt hissi :)

2|0
    0|0
  • Işıltısını geri kazanmış cildimle parladığımı
    Daha ne olsun

1|0
    0|0
  • Hepsini aynı anda isteyemiyor muyuz ya 😂😂 pürüzsüzlük, arınmış hissi, nem hepsini isterim :)

0|0
    0|0
  • Neme doymuş, ışıl ışıl bir cilt ❤️

5|3
    1|0
  • Detox etkisi ile cildim arınmalı 😍😍

5|1
    0|0
  • Arınmış ve canlı bir cilt 😍

4|0
    0|0
  • Detoks etkili maske😍 ayy ben buna bayıldım😄

3|0
    0|0
  • Neme doymuş bir cilt ❤️ ❤️

2|1
    0|0
  • Cildime nem bombası atın pls 😔

1|1
    0|0
  • Cunki botox etkisi diye birsey yok botox ya vardir ya yoktur etki yeterli degil😁 zaten cok kirisik lik yok ayrica maske cildimi temizlesin ve ten rengini normale cevirsin gunesl lekeleri vs cildin tonu degisiyor bukadarini yaparsa baska birseye gerek yok 😁

0|0
    0|0
  • En güzel markanın en iyi cildin için en iyi maskesi boyu küçük ama etkisi büyük kışın içimiz iyi olmasada cildimiz iyi görünmek herkesin hakkı ve tavsiye ediyorum

1|0
    0|0
  • neutrogena hydroboost detoks ürününü zaten kullandım ve çok memnun kaldım daha önce hiç böyle kağıt/jel maske yapmamıştım o yüzden biraz da çekinerek aldım işe yaramaz diye düşünerek ama gerçekten iyi hissettirdi bir ara tekrar almayı düşünüyorum iyi iş çıkarmışlar

1|0
    0|0
  • Cildim neme doysun aynı zamanda ışıl ışıl parlasın istiyorum. Bana çıkan maskeyi sipariş ettim bile :D

1|0
    0|0
  • Yaş 30 olunca artık şimdiden kırışıklık karşıtı ürünleri kullanmak lazım
    geleceğe yatırım

1|0
    0|0
  • Neutrogena <3 resmen aşığım ürünlerine.. annem sayesinde, daha ufacık bir kızdım nemlendiricisine başladığımda ve sonrasında hemen hemen tüm ürünleri hayatıma dahil oldu.

1|0
    0|0
  • Tabi ki bu soğuklarda nem! Karma cildim olmasına rağmen bu havalarda kupkuru :(

1|0
    0|0
  • Kararsız kaldım.. 🤔 ‘Neme doymuş ve daha sıkı görünümlü cild’ ile ‘pürüzsüz ve canlı görünen daha genç bir cilt’ için olan maskeyi aynı hafta, farklı gün birlikte kullanılır mı?

0|0
    0|0
  • Daha pürüzsüz ve genç görünümlü bir cilt için denemeye değer 😊😊

1|0
    0|0
  • Tazelenmiş, neme doygun ve sıkı bir cilt ve tamamen gözeneklerden arınmış bir cilt. 😍❤️❤️ Denemedim ama en kısa sürede deneyeceğim.

1|0
    0|0
  • Kesinlikle Detoks etkisi ile arınmış cildimle tazelendiğimi hissetmek isterim 🌿🍃

1|1
    0|0
  • Normal cildim olsa da kış aylarında cildimi korumak için nemlendirici kullanıyorum ve jel, iki parçadan oluşması ve kağıt maskelerden daha kolay uygulanması ve bunu yaparken 1 aylık serumu 15 dakikada cilde hapsedip cildimi yumuşacık yapması. Stok yaptım, yaz kış yaparım artık. ❤️❤️❤️

0|0
    0|0
  • Benim gibi usengec biri icin bir nimet. Kim ugrasacak saatlerce bakımla vs. Hop bir maske aninda etki :))

0|0
    0|0
  • neutrogena hydro boost kullanıyorum çok memnunum. Detoks için olanını da en kısa zamanda deneyeceğim.

1|0
    0|0
  • temizlikle ışıldayan bir cilt görünümü beni her zaman kendine çeker. tercihim de herzaman bu yönde olmuştur.

1|0
    0|0
  • Arınmış tazelenmis ve canlanmış hissetmek isterim gadası 🤗🤗

1|0
    0|0
  • Günün tüm stresini ve yüzüme biriken sokağın pisliğinin arındığını düşünüyorum.

1|0
    0|0

1|0
    0|0
  • Cildimi ısıl ısıl gostermesi cok guzel birazda nem olsa fena olmaz 😊

1|0
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    396

Erkekler Ne Diyor 409

• Bu soğuk havalarda cildimin nemi azaldığı İçin ayrıca neme doymuş sıkı bir cildi kim istemez ki :))

4|0
    0|0
  • Arınmış tazelenmis ve canlanmış hissetmek isterim gadası 🤗🤗

9|0
    0|0
  • Hydro Boost kullanıyorum erkek olmama rağmen cildim İngiliz asilzadelerinin bebeklerinin poposu gibi yumuşak ve gergin arası bir şey harika... Ama kullanmanızı tavsiye etmem :D ülkemde başka İngiliz asilzadelerinin bebek popolarını görmek istemiyorum o muazzamlık bana kalmalı.

1|0
    0|0
  • Haftanın 5 günü tüm gece sabaha kadar ortalama -7 -15 derece aralığında nöbetteyiz hepsinden birer paket gönderin de askerlik bittiğinde portakal kabuğuna dönmeyelim yazın adres veriyorum sadece Ptt pls 😂

0|0
    0|0
  • Berberden berbere ne maskesi bilmem bir işe yaramadıgını düşünüyorum ama yapıyor işte

5|1
    0|0
  • Nem, hem kendimde hem de karşımdaki insanda görmek istediğim şey. Kuru cilde tahamülüm yok. Cildimin kuruması, beni inanılmaz derecede rahatsız ediyor. Nemlendiriciler sivilce yapıyor ama bu su bazlı galiba.. var mı deneyen?

0|0
    0|0
  • bana bu soruyu sizler sorunca bende cevabı salladım valla , benim cildim ile zerre kadar sorunum yok.
    üstelik yaşlanma etkisi sebebiyle kurdeşen dökmüyorum.
    takıntım yok, olanlar düşünsün.
    :))))

0|0
    0|0
  • Bu benim de son zamanlarda keşfetiğim çok samimi söylüyorum neutrogena düzenli kullanımda paranızın ve çabanızın karşılığını fazlasıyla alacağınız bir marka

1|0
    0|0
  • Kışın özellikle cildim pul pul dökülür, o nedenle ben nemlenmiş hissetmek isterim.

1|0
    0|0
  • Arınmış bir cilt ile sağlıklı kalmanın tercih ettiğim ve diğerler alternatiflerin de kolayca yerine getirilebileceğini bildiğimden ''detoks'' öncelikli sırada benim için... :)

1|0
    0|0
  • Maske kullanmıyorum kendi elde ettiğim portakal kabuklarını dövüp yoğurt ile karıştırıp sürüp kullanıyorum burun noktaları icin se beyaz kıl yapıp daha sonra sarımsak çalışyorum daha sonra bildiğinimiz bitki çayları ile kokusunu aliyormusum dermişim yani kdkkdkdkdkdm

0|0
    0|0
  • Hydro boost çıktı. Benim tenim hassastır, umarım etkili bir detoks çözümüdür ve cildimle tepkimeye girmez, ilk fırsatta deneyeceğim.

0|0
    0|0
  • Tazelenmiş, neme doygun ve sıkı bir cilt için Hiyalüronik asit ile zenginleştirilmiş Neutrogena Hydro Boost tam sana göre!
    İster hidrojel maske ister krem maske olarak cildine sür; 1 aylık seruma denk 30 ml nemlendirici içeriği sayesinde nemi cildine 15 dakikada hapset! Göz alıcı bir cilt için #konsantrebakım

0|0
    0|0
  • Nedeni cok basit. Benim cildim kendiliğinden yaglıdır :))) kreme de ıhtıyac yok tras olayım yeterli.. Maşallah da diyeyim tü tü tü:))

0|0
    0|0
  • Yüz maskelerini kullanmak cildi temiz, genç tutuyor. Kesinlikle tavsiye ederim..

1|0
    0|0
  • kışın dahi olsa bisiklet kullanıyorum. Çanakkale poyrazları hatta fırtınaları ile meşhur. Üstelik nem de fazla. Bisikletçi tayfaya sordum yanıt alamadım çatlama kuruma için. Ne yapmam gerekiyor?

0|0
    0|0
  • Ferahlık olabilir, pek maske bilmem yani yapmadım hiç. Denemek lazım :)

1|0
    0|0
  • Pürüzsüz ve canlı görünen daha genç bir cilt için Adenozin ile zenginleştirilmiş kırışıklık karşıtı Ageless Boost maske tam bana göre.

1|0
    0|0
  • Temiz bir yüz ile daha rahat oluyorum. Görüntü önemli

1|0
    0|0
  • maskeler için kimi yararlı kimi zararlı diyor ama ben siyah maskeden olumu sonuç almıştım size? gerçekten bu maskelerin cilde faydası var mı?

0|0
    0|0
  • maskeleri çok seviyorum. yılbaşında evde maskemi yapıp oturacağım. umarım saat 12yi de maskeli bir şekilde geçiririm ve sene boyu yüzümde maske olur ve berrak bir tenle dolaşırım sene boyu :)

0|0
    0|0
  • Bu havalarda en çok gereken şey nem. Neme doymuş bir ten her zaman iyidir. :)

0|0
    0|0
  • Detoks tadın da ha bakacağım arıyordum böyle bir şey :)

0|0
    0|0
  • Yaşlandığımı düşünüyorum, eski cildimi geri istiyorum :(

0|0
    0|0
  • Nemli cilt her zaman pırıl pırıl parlar ve kuru olmadığı için dökülmeler olmaz

0|0
    0|0
  • Nemlendirip üzerimdeki stresi alması beni oldukça mutlu eder ama henüz denemedim. En yakın zamanda deneyeceğim :)

0|0
    0|0
  • Maske kullanmadim hic ama kullandığımi varsayarsak cildimin daha genc bir görünüme sahip olacağindan ve cildimdeki gözeneklerin açilip rahatladığıni hissetmek guzel olur.

0|0
    0|0
  • Katılıyorum harika bencede gunumuz kosullarinda olmasi gereken ve bilhassa ozellikle dikkat edilmesi ve bulundurulmasi gereken bir urun

1|0
    0|0
  • Ben tipsiz olduğum için bende bir işe yarayacağını sanmıyorum. Bunu yakışıklı erkekler kullansınlar.

1|0
    0|0
  • Bana bu çıktı.

Hidrojel maskeler cildini ikinci bir cilt gibi sarar ve kaymaz; hem atıştırmaya, hem çalışmaya, hem de yüz bakımına vakit ayırmak isteyenler bu maskelere bayılıyor!

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    379
Yükleniyor...