SIZCE BU NE YARDIMCI OLURMUSUNUZ?

https://www.kizlarsoruyor.com/ayrilik/q5367846-ailesi-istemiyor-diye-ayrilan-erkek öncelikle merhabalar önceden sorumu paylasmistim burda bir daha anlatmamak için link atiyorum. Yalan söylediğini düşünüyorum. Benim ona yapma dedigim herseyi yapıyor bende dayanamayip yazıyorum ona. Dun yine yazdim kardesim dedigi bir kizin fotosuna yorum yapmisti bende sinirle yazdim. Bana cok agir seyler souledi. Birkac gundur uzucu olaylar yasadim hem ailesel hemde çevresel ve ondan yardim icin mesaj attigimda yardim bile etmedi. Insan olarak. Bana bitti anla diyor. Annesi nedeniyle demisti ama insanlara baska seyler diyor. yurumuyordu sıkıldım vs. Ve annesi yuzunden olsa bu kadar rahat davranır mi. Aci cektigini sanmiyorum. Dun bana yazma artik sinir krizi geçiriyorum kotu seyler yaparim dedi. Ben secimimi yaptim kabullen artik dedi. Agir akliniza ne gelebilirse oyle davrandi. Sizce insanlara mi yalan söylüyor bana mi? Gerçekten annesiyse sorun böyle mi davranmali? Ben o dönsün diye yazmamistim. Zor zamanimda insan olarak yanimda olmasi gerekmez miydi? Eger gerçek sebep aile degilse sizce ne olabilir arkadaslar?
Güncellemeler:
+1 yıl
VE PISMAN OLUR MU? YAPTIKLARININ HADDI HESABI YOK.
SIZCE BU NE YARDIMCI OLURMUSUNUZ?
1
0
Görüşünü yaz