Bilim, ilim, fen, uzay hayranı oğluma hangisini neden almalıyım sence?

Sence fen, bilim, uzay meraklısı oğluma hangisini alsam? Arzular şelale, gönül hepsini birden istiyor ama görüyorum ki aranızda ciddi eğitimciler, çocuk büyütmüş, tecrubeli ebevenyler var. Sizlerden yardım istiyorum, sizce hangisini neden tercih edeyim?
çocuk ve dünya
çocuk ve dünya
Aldıktan sonra da ürün inceleme yazacağım söz, beraber bakacağız. Ama bana tatmin edici cevaplar vermenizi bekliyorum sevgili arkadaşlarım, sizce hangisini, neden almalıyım?
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

1|3
50110

En İyi Erkek Görüşleri

• Uzaydaki sonsuzluk onu kendine çekecektir bence. İlerledikçe yeni şeyler öğrenmeye başlayınca içinde olucan heyecanı yaşamak için herşeyin ilerisi olduğunu düşünüp çok başarılı şeyler yapabilir. Ama dediğim gibi bence ☺️

1|0
    0|0
  • Bunları gerçekten çok beğendim. Benim fındığım da astronot olmak istiyor. Kesinlikle alacağım karar verip.

0|0
    0|0
    • Maşallah ona, olsun tabi. Bibere de astronot bir kız yakışır doğrusu :))))

• Ben de küçükken beşiğine öyle lamba asmıştım. Bak belki ondan seviyor çocuk bu işleri :D

• Mantıklı ben bakıp bir şey alayım.

En İyi Kız Görüşleri

• Anatomi dedim ama onu okulda da az buçuk görüyorlar. Astronomi de güzel geldi sonra.
    Sürekliliği olan hem eğiten hem eğlendiren aktivite içeriği olan ve tekrar tekrar oynayabilecek olması önemli gibi geldi bana.

1|0
    0|0
  • Primsesim astronomi labaratıarı. Ama madem uzaya meraklı, o zaman bence ona gökyüzünü inceleyebileceği bir Teleskop almanı öneririm. Sevgiller şelale Primsesim 😍😘

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 108

• İlk keşif seti gelecek keşiflere de anahtar olacaktır.

1|0
    0|0
  • Kaç yaşında?
    Eğer 11-12 yaşını aştı ise Alfa Yayınlarının "Büyük Fikirleri Kolayca Anlayın" serisi çok işe yarayacaktır.
    Anketteki oyuncaklar 10 yaş altına hitap ediyor. Ve hepsi fiyat-kalite yönünde kötü..
    Eğer çocuğum olsa idi ve bütçem 100'ün altında olsa idi Geleceğim Enerjisi'ni alır idim.

Grafiksel kalitesi yüksek eğitim programları var internette.. Ve oyuncağa verilecek paranın çok çok altında fiyatlara sahip... :/

1|0
    0|0
    • Aaaa, önerini hemen inceleyeceğim. Fikir ve ürün önerin için ayrıca teşekkür ederim. Oğlum henüz 8 yaşında olduğundan bu önerdiklerimi uygun buldum. Ama görüşünü kesinlikle duydum ve değerlendireceğim, çok teşekkür ederim.

• bir makine mühendisi olarak a seçeneği demek isterdim. üstelik eğlenceli bir sistem. artı olarak günümüzde güneş pili ve güneş kollektörleri temiz enerji sağladığı için bu konuda şimdiden bilgi alması ilerde bu konuya yönelmesini sağlayabilir. ama b seçeneğini seçtim. zira dünya var olduğundan beri her zaman doktorlar lazım olmuştur. şimdiden doktorluğu sevip doktor olacağım diye okursa bu sonuç için elinden geleni yapacaktır. bu dünyaya doktorluğu seven doktorlar lazım.

1|0
    0|0
  • C veya B arasında kararsız kaldım. A ve D daha çok yetenek kazandırmak veya pekiştirmek için. Oğlunuzu sizden iyi tanıyan olamaz. Bir merakı varsa A ve D olabilir. C ve D algısında derinlik kazandıracaktır. Bence neyi merak ediyorsa o konuda seçiminizi yapmalısınız. Yıldızları mı yoksa yaşayanların nasıl var olduğunu mu?

0|0
    0|0
  • Bence bunların hiçbiri.
    Geleceğin enerjisi belki ama en iyisi güçlü mıknatıslar alın, 5 vatlık küçük bir motor ve pervane YouTube'de yapımlarını görebilirsiniz beraber olmak kaydıyla motoru mıknatıslarla dönebilir hale getirin ve o hareket sayesinde küçük led ampülleri çalıştırın. Bu onu çok daha fazla heyecanlandıracaktır.

1|0
    0|0
  • Öğrenilen bilginin kalıcı olabilmesi için, Bilimsel Kitler ve Deney Setleri kullanarak yaparak ve yaşayarak öğrenmesi en doğrusu diye düşünüyorum. çağımız elektronik ve kodlama çagı, gelecek için elektronik ve robotik deney setleri seçilebilir.

0|0
    0|0
  • Bir çocuk büyütmedim ama içimde o aşk ve heyecan var. Öncelikle böyle güzel bir post paylaşmanız beni sevindirdi. Umarım çocuğunuz bu hızla Nasa. ya fizikçi veya bir astronot olur. Bence uzay konuları ağır basıyorsa Astronomi Laboratuvarı güzel görünüyor. Geleceğin Enerjisinin seti de çok iyi. Çocuğunuzla hoşça vakit geçireceğiz ve başarını göreceğiniz güzel günler görmenizi dilerim. 🙏

0|0
    0|0
  • bu kadar pahalı oyuncakların anlamı olmadığını düşünüyorum. bir elektrik motoru, pervaneler, şırıngalar ve karton kutularla, hidrolik aksamlar dahil edilerek vinç bile yapılabilinir.

https://www.youtube.com/watch?v=h2vzc-4WQWw

0|1
    0|0
  • Lego teknik ya da
    www.hepsiburada.com/clementoni-mekanik-laboratuvari-50-model-p-HBV000001YBGI
    Öyle çocuklara, yaratıcılıklarını geliştirecek ve hayal gücünü genişletecek oyuncaklar alınmalı.

0|0
    0|0
  • Hiçbiri. Oyuncak dan ziyade cosmos serisini al ve onunla beraber izle. Serinin tam adı cosmos:bir uzay serüveni. Uzay ve bilim hakkında bulunmaz nimettir kendisi

0|0
    0|0
  • Bana göre İnsan Anatomisi en mantıklısı..
    Bana göre bilmesi gereken şeylerin arasında.. Hem merak uyandırıyor hem inceleme isteği geliyor sürekli.

1|0
    0|0
  • Clementoni Astronomi Laboratuvarı
    Diğerleri yaşı küçük çocuklarda anlaşılma sorunu veya ilgi çekici gelmeyebilir.

0|0
    0|0
  • Bunların hiçbirisi daha yararlı oyunlarda var ilgisini cekebilecek reklam yapmayida bilmiyonuz gerçi neyse

0|0
    0|0
  • Bence insan anatomisi alınmalı. Öncelikle nasıl bir anatomiye sahip olduğumuzu bilmek bence bu konuların eeen ana fikridir. Diğerleri de degerlendirilir çok yararlı gözüküyorlar ama bence öncelik insan anatomisi..

0|0
    0|0
  • Önce sormayı merak etmeyi öğret. Koyun yetişmesin.
    Dini ahlak etik kurallarını öğret. Yobaz yetişmesin.
    Ata yı öğret birinci vazifesini öğret. Ata ya düşman yetişmesin.
    Satranç öğret. İleri görüşlü olsun

0|0
    0|0
  • Insan anatomisi al.. tıpa yonelsin cunku astronomiye ilgisi zorunlu olarak kesilecektir.. benim oyle oldu.. kucukken astronomiye ilgim vardi ama Turkiye'de astrono (t) m olunamayacagi icin.. tabi simdi tiptayim ama tipa da ilgim yok maalesef :/

0|0
    0|0
  • BENCE ''iSTİKBAL GÖKLERDEDİR'' sözünden esinlenerek çocuk ve dünya diyorum... sürekli yıldızları görmek bilmek sınırsız gökyüzü ufkunu daha fazla açabilir.

0|0
    0|0
  • Çocuklar bu yaşlarda yeniliğe çok açık oluyorlar bence elektirik seti ile başlat en azından ışıklar sesler ilgisini çeker böyle düşün yani hem eğlenecek eğlenirken kendini geliştircek

0|0
    0|0
  • Daha çok hangisine eğilimi olduğunu keşfetmelisiniz öncelikle. Daha sonra o kısma ağırlık verecek şekilde ürünler almalısınız. Hepsi farklı dallar ve kafası karışık hepsinden uzaklaşabilir.

0|0
    0|0
  • Bence bunlardansa mümkünse tabi biraz daha bütçeyi kasıp profesyonel olmayan bir uzay teleskobu alabilirsiniz..

0|0
    0|0
  • Astronomi Laboratuvarını al. Onun dışında yaşına göre Tübitak'ın yayınladığı deney kitaplarından alabilirsin.

0|0
    0|0
  • Vay be böyle oyunlar var mıydı, çok ilgi çekici
    size de helal olsun, araştırıyorsunuz demek ki, iyi bir annesinizdir eminim:)

0|0
    0|0
  • d deki il inverter biliyodum neyse günümüzde çok şükür herşey mevcut ama biraz kafa birde 100kglik tek karpuz yetiştirsem milletin aklındaki soru işareti ne olurdu

0|0
    0|0
  • Insan anatomisi
    Digerleri basta bir cocuga agir gelir

0|0
    0|0
  • Bilim deneydir keşiftir bu ikisini aynı anda veren yani deney yaparken keşif yapabileceği bir şey alabilirsiniz. Uzman görüşüm bu yönde.

0|0
    0|0
  • Astronomi laboratuvari derim.
    Çocuk için daha zevkli olabilir.

0|0
    0|0
  • Bir Enerji Mühendisi olarak A ve D diyorum 😊 Çok iyi gözüküyorlar gerçekten. İnceleyeceğim 😊

0|0
    0|0
  • Geleceğin enerjisini tek geçerim, hem merak uyandırır hemde bilim kurgu tadında.

0|0
    0|0
  • Anatomi kitabı çünkü herşeyden önce ne olduğunu öğrenmesi gerekir.

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    78

Kızlar Ne Diyor 48

• anatomi iyidir, simdiden başlasın sonra işler karışıcak bu neymiş dicek gözleri alışsın en azından asnxdcvhh

1|0
    0|0
    • dfgdsfdfg! Bu da enteresan bir bakış açısı :D

• hay maşAllah. bibilim insanı daha yetişiyo. iyimiş.

• <3 <3 <3 Görücez bakalım, hakkında hayırlısı olsun inşallah <3 <3 <3

• Benim ilgimi en alttaki cekti 😁
    Bilgim yok maalesef
    Hepsini ard arda alsan..

1|0
    0|0
  • Fen lisesi mezunuyum. Hayatim fenle birlikte olunca daha fazla anlam kazandi ve sen bir mikroskop kesin al. Kontrollu deney olusturuyosun ama incelemek icin okuldaki mikroskopla ugrasiyosun filan sıkıntı

0|0
    0|0
  • bunlar nasıl hediye ya doğumgünümde babam çukulatalı meyveli pasta almıştı çok mutlu olmuştumm <3
    bnce pasta al çocuğun kalbine giden yol çukulatalı meyveli pastadan geçer jfhgjfdgvbh

0|0
    0|0
  • C bence cunku daha ilgisini ceker. Ayrica o bana daha ozel gibi geldi

1|0
    0|0
  • Eğer geleceğin enerjisi ile bir şeylere enerji sağlayabilecekse onu seçebilirsiniz. Bu sayede belki yeni şeyler üretir...

0|0
    0|0
  • İnsan Anotomisi çünkü ilk kendini tanıması çok daha iyi ve ileride fen bilgisi dersinde falan işine yarayabilir.

0|0
    0|0
  • Clementoni ilk kesif seti-elektrik diyorum. Ögrenince yapacak ve basardigini dusunerek daha fazlasini yapmak isteyecek daha heyecanli gelecektir ona.

0|0
    0|0
  • İnsanın anotomisini bilmesi gerektiğini düşünüyorum. Hem belki ilerde başarılı bir tıpçı olur

1|0
    0|0
  • Gelecegin enerjisi cunku bence gelecekteki enerjiler dunya da olmiycak bu yuzden hem uzay ile ilgili olcak hem de enerjiyi bulmak icin cesitli deneyler yapicak.

0|0
    0|0
  • a dedim, neden dedim bilmiyorum.. digerleri pek ilgimi cekmedi

0|0
    0|0
  • Güzel reklam. Anatomi daha faydalı olur diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Astronomi Laboratuvarı daha iyi olabilir bence. Sanslisin😄💃 Boyle meraklari olan bir cocuk buyutmussun benim kardesimin hic alakasi yok🤦‍♀️🤦‍♀️

0|0
    0|0
  • hangisini bilemem tabii ama oğlunuzu destekliyor olmanız takdire şayan 👍👏

0|0
    0|0
  • fene bilime ve uzaya meraklıysa astronomi oyuncakları alabilirsin :)

0|0
    0|0
  • Ben astronomi laboratuvarını seçerdim. Çünkü ben de merak ediyorum beraber araştırırdık😄

0|0
    0|0
  • Bu markayi seviyorum
    Cunku oyuncaklarinda ingilizce dil secenegi bulunuyor.

0|0
    0|0
  • İnsan Anatomisi onun kendi vucudunu tanımasına yardımcı olacaktır

0|0
    0|0
  • C gerçekten kalite kokuyor

1|0
    0|0
  • Astronomi laboratuvarı

1|0
    0|0
  • Astronomi ile ilgili olanı alabilirsin