Yavru köpek için hangi kıyafet daha havalı?

Merhaba KScanlarım,
Biliyorsunuz bizim eve bir yavru köpek alma durumumuz vardı ve hatta sizlerden bu konuda bu sorumda yardım istemiştim. Hayallerimiz nihayet gerçek oldu ve artık şirin mi şirin 2 aylık Japon Spitz cinsi bir yavru köpeğimiz oldu.
Japon Spitz yavru köpek
Japon Spitz yavru köpek
Tabi bizim eve oğlumdan sonra ilk kez bir bebek geldiğinden hepimiz üstüne titriyoruz. Şimdilik çok akıllı ve şirin bir bebek gibi davranıyor. Daha ikinci gün pedine çiş yapmayı öğrendi iç güdüsel olarak. Tabi arada ortalığa da kaçırıyor ama düşündüğümüzden daha az.
Yeni anne olarak bu soğuk havalar için oğluşuma bir ceket alayım istiyorum da sizin de fikrinizi almak istedim. Sizce hangisini alsam daha iyi ve neden? Benim havalı bebeğime hangisi daha çok yakışır sizce?
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

4|1
4659

En İyi Kız Görüşleri

• Cins kedi/köpek merakı olanların ve özellikle yavru isteyenlerin her zaman karşısında durmuşumdur. Yine duruyorum. Barınaklarda yuva bekleyen o kadar çok can var ki... Çok az gerçekten iyi yürekli insanlar onlara yuvasını açıyor. Cins yavru kedi/köpek beslemek hayvanseverlik değildir.
    Hele de doğalarına aykırı olan kıyafet gibi şeyleri giydirmek onları daha da huzursuz eder.

1|0
    0|0
    • Arkadaşımızın köpeğinin yavrusunu sahiplendik :) Eğer rahatsız olursa zaten kendisi üzerinde tutmaz. Henüz çok küçük olduğu için dışarıda korunmaya ihtiyaç duyuyor.

• İnsan doğasında kıyafet diye biseyin olduğunu kim söyledi ki neden kıyafet hayvan doğasına aykırı olsun? Bence gayet normal bişey ve zaten hayvan rahatsız olursa belli eder

• Pegia Hakiki Kürklü Kapşonlu Köpek Ceket güzelmiş öteki çok janjanli ya kız işi 😀😊 çok sirinmis hayır olsun.

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Kapşonlu olan çok daha güzel görüntü açısından bence.. Sıcakta tutar diye düşünüyorum. Hayırlı olsun, çok sevimli. <3

1|0
    0|0
  • Köpeğiniz hayırlı olsun 😊 Şu geçirmez olmasından dolayı b derneğindeki daha mantıklı gibi.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

4457
  • Polarli mont..

1|0
    0|0
  • İlk olan çok hoş..

0|0
    0|0
  • Oyy çok tatlıymış yavrunuz 😍 hayırlı olsun.
    İlk seçenek daha hoş görünüyor, ben olsam onu tercih ederdim 😊

1|0
    0|0
  • Mor olanın rengini çok beğendim ama, senin o tatlış ve havalı köpüşüne kapşonlu olan kürk daha çok yakışır bence 👍

1|0
    0|0
  • Bu beyaz tüylü yavrucağa ilk seçenek çok yakışır 😍

1|0
    0|0
  • 2. Sectim. Biraz pahaliymis ama cok havali ve renkli. Ben hep rengi severim.

1|0
    0|0
  • Bence kesinlikle A :D
    Görüntüsü güzel, fiyatı da uygun... Ve daha sevimli :D

1|0
    0|0
  • Kapşonlu olan çok güzel duruyor.

Hayırlı olsun yeni yavrunuz..

1|0
    0|0
  • Mavi olanı çok yakışır bencee ponçiğim çok tatlı evinizin yeni üyesi:). 😘❤️

1|0
    0|0
  • Ben mont aldım hiç giydiremiyorum. Giydiği zaman kendini duvarlara sürtüp çıkartıyor.

2|0
    0|0
  • Köpeklerin gerçekten de kıyafete ihtiyacı oluyor mu? Yani kedilerin tüylerine rağmen üşüdüğünü ve sıcağı sevdiğini biliyorum da köpekler için de aynı durum geçerli midir bilmiyorum. Aydınlatırsanız sevinirim.

0|0
    0|0
  • Hepsi birbirinden güzel ve sevimli. Pegia Hakiki Kürklü Kapşonlu Köpek Ceketi beğendim.

1|0
    0|0
  • Hayvanları oyuncak yerine kullanmayın! Onların zaten kürkü var ev içindeyken rahat olurlar, Dışarıda bu günlerde hayvanları sadece sabah akşam çıkarın.

0|1
    0|0
    • Evet henüz çok küçük olduğu için dışarıda korunmaya ihtiyaç duyuyor diye düşünüyorum :)

• hm. çok küçük ise kucak çantası alabilirsin. kucağında taşımak gibi

• Karnını doyurduğunuz sürece üşümeyeceği kanaatindeyim ama en nihayetinde alacaksanız eğer kürklü kapşonlu ceket çok hoş.

2|0
    0|0
  • Su geçirmez güzel çünkü onlar üşümüyor ama tüyleri ıslanıyor.

1|0
    0|0
  • Köpegi almisiniz ama köpek hakkinda bilginiz yok, insan degil o, ceket neyin nesi?

1|2
    0|0
  • 1. daha güzel ama hakiki kürk demesi... Ne bileyim yani, senin insafına kalmış bir şey... 1 evcil köpek için 1 hayvanın katledilmesi kanısında değilim.

0|0
    0|0
  • Geçen bende baktım kapüşonlu olandan bende almayı düşünüyorum kızıma ve oğlunuza çok yakışacak.🤗♥️

1|1
    0|0
  • Ay ne tatlıymış bunlar ikisine de bayıldım ama ilkini alırdım ben olsam

0|1
    0|0
  • Bunlardan önce köpeğe doğru şekilde yaklaşıp alışkanlıklarını belirlemeniz daha önemli.

1|0
    0|0
  • Çünkü bu daha tatlı mavi olanı ne öylr ya oyuncak gibi olur😂

1|0
    0|0
  • hayvanları insanlarla eş değer tutarken bir kez daha düşünün. İnsanın önünde eğilmeyen bir melek aramızda şeytan olarak dolaşıyor.

0|0
    0|0
  • Acik havada su gecirmez. mavi renk favorim. dogayla özdeş olur:)

1|0
    0|0
  • Kürk giymek doğru değil çocuklarımıza da kürklü şeyler giydirip onları da kürk meraklısı yapmak doğru değil.

0|0
    0|0
  • Ay ne şirin köpek:)

1|0
    0|0
  • orsene yahu😂 olmadı ördür bu işin de piyasası var 😅

0|0
    0|0
  • Su geçirmez olan daha iyi gibi hem sıcak tutar hemde dışarıda ıslanmaz

0|0
    0|0
  • Ben A diyorum bu arada Allah analı babalı büyütsün

0|0
    0|0
  • Hakiki kürk mu hayvana hayvanın derisini giydirmek hayvanseverim demeyin bence

0|0
    0|0
  • İlki tatliymis pelerin havası da veriyor :)

1|0
    0|0
    • Öbürü de çok renkli cafcaflı falan ... o yüzden size danışmak istedim :)

• O da çok tatlis kokos havası var hatta :) tarz aslında :) küçük bir kurul toplayin evde demokrasi kazansin bence 🙊❤

• dfgsdfgsdfg! Ben KSde buluyorum demokrasiyi <3 <3 <3

• Çok sevimli 🥰

1|0
    0|0
  • Benim canavarlar sıcacık evde yaşıyor zaten

1|0
    0|0
    • Dışarı çıktığında endişelendiriyor, evde sorun yok zaten. Henüz çok küçük çünkü...

• Biz de eğitim aşamasındayız. Önerin var mı?

• Fazla zorlamayın onları ve en fazla üç defa tekrarlayın komutları

• Petshop'tan mı aldınız yoksa barınaktan mı sahiplendiniz?

0|0
    0|0
  • Su geçirmeyen mont tabi ki arkadaş. Ondan iyisi mi var?

0|0
    0|0
  • Köpek senden güzel olur ilkini giyerse

1|0
    0|0
  • Hakiki kurk olmasada ilkini secsek keske

1|0
    0|0
  • Yaaa köpeğin çok şirin ♡ bence 1

1|0
    0|0
  • Köpeğin çok tatlı ve kahve çok hoş olur ona

1|0
    0|0
  • A da ki güzel

1|1
    0|0
  • Kürklü kapşonlu ceket güzel görünüyor.

2|0
    0|0
  • Bence bazen arada sırada sagopa dinlemelisiniz.

1|0
    0|0
  • Oha ilk defa görüyorum

0|0
    0|0
  • 1. foto

0|0
    0|0
  • Bebek için sağlıklı mı evde hayvan beslemek?

2|0
    0|0
    • astim hastasi degilse tabiki saglikli hatta gelisimi icin cok iyi rol oynar ve dost edinir..

• Kahverengi olan çok yakışıklı göstericek. :)

1|0
    0|0
  • kapşonlu daha yi yani ilk sıradaki

1|0
    0|0
  • Cok tatli

1|0
    0|0
  • Daha çok havalı durur kapşonlu

1|0
    0|0
  • Polar Mont daha havalı

1|0
    0|0
  • hayvanlari rahat birakin.. kiyafet giymez onlar..

1|0
    0|0
Daha Fazla
51
Yükleniyor...