ddamlaa

Hürremin hamam otu yağı çıkmış, kullananlar var mı?

Ortalama: Henüz Puan Verilmedi!
Puanla: 
MiserableBoringEnjoyableinterestingFascinating
 
ddamlaa(Yaş:25-29)
    Kategori: Sağlık

arkadaşlar hürrem hamam otu yağı cıkmıs 6 seanslık bi kullanımdan sonra tüy kıl kalyacak tarzında şeyler yazılmış çizilmiş... kullananlar varmı ve memnunlarmı... ?


3000 karakter kaldı  Gizli  Referans Soru
Soru No
Referans vermek istediğin soru numarasını tarayıcının adres kutusunda görebilirsin (URL). Örneğin, bu sorunun numarası: 160452
 

Cevaplar

    Erkeklerden  
3
Kızlardan  
0
 

Erkekler Ne Diyor

 • nafile
  50  
  "Hürrem Hamam Otu" ve "Metin İlaç" kullanıcıları için yaptığım yorumlar cevapsız bırakılarak paylaşımdan kaldırılmıştır.


  1.mesaj:"kendi düşüncemi paylaşmak istiyorum.ürününüz eğer böyle bir etki gösteriyorsa bunun bir ön çalışması yapılmış olması lazım.deneyler testler vs..ki buna dayanarak bu ürün şu kadar süre,şu şekilde,şu ölçüde kullanılmıştır ve tüylerde yüzde şu kadar bir azalma gözlenmiştir.ben bu tür ifadelere hiç rastlamadım.ezgi hanım(benden önce ürünün onayı olup olmadığını soran başka bir tüketici) sağlık bakanlığı onaylı olması bunun gerçekten etkili olduğunu göstermez.sadece sağlığa olumsuz etkisi olmadığını gösterir. eğer yanılıyorsam bunu sayın yetkili bizimle belgeleriyle paylaşabilir.şunu söylemeliyim.bu yazdıklarımdan hiçbir ticari kaygım ve karım yok.bir vatandaş olarak bu ürünlerin söylendiği gibi etkili olmadığını düşünüyorum."

  2.mesaj: "merak ediyorum neden yorumumu kaldırdınız acaba?"


  3. mesaj: "ikinci yazdığım yorum da kaldırıldı.benden sonra olumsuz görüş bildiren bir arkadaş vardı.onun yorumu da silinmiş.olumsuz yorumları sansürleyerek ne yapmaya çalıştığınızı öğrenebilir miyiz?"


  4.mesaj: "ezgi hanım ve diğer arkadaşlar profilinizi mesaj yazmaya açık tutunuz ki size ulaşabileyim.."

  5.mesaj:
  1.ürün formülasyonu hangi maddeleri içermektedir?
  2.bahsedilen "yurtdışındaki tarafsız üniversiteler" hangileridir?bu üniversitelerin laboratuvarlarından alınan "analiz sonuçları"nın belgelerini paylaşabilir misiniz?
  3.erkeklerde ense,sırt, omuz ve yüz kıllarında çok etkili olduğunu "gözlemlediğiniz" gözlem neye dayanmaktadır?
  4."6 seans içinde" tüylerin "tamamen" yok olduğunu belgelendirir misiniz?
  5."Rukiye Rky" hanımın sorup cevap alamadığı "yan etkisi ya da daha sonra herhangi bir hastalıkla karşılaşma riski" var mı? Bu konuda herhangi bir araştırmanız oldu mu?
  6.üretim izni almış bir firma olarak kullanıcıya gönderdiğiniz şişelerin üzerinde ürünün kaç milim olduğunun yazılması zorunlu değil midir?  Bu yorumlar silindi ve benimle birlikte şu yorumları yazan tüketicilerin yorumları da kaldırıldı:


  Ezgi Çetin: bu gibi ürünlerin herhangi bi şikayet alınmadığı durumlar dışında sağlık bakanlığından onaylidir şeklinde kullandiklari ibarenin yalan beyan olduğunu yetkili birimlerden öğrenmiş bulunmaktayim...meraklılarına duyrulur...(daha önceki yorumu olumsuz olmadığı için kaldırılmamıştı,bu yorumdan sonra tüm yorumları kaldırıldı ve yorum yazması engellendi)


  Ümit Çilingir: "Acı eşiğinizi test etmeyin! Tüylerinizi almak için epilasyon ve ağda yaptırmak zorunda değilsini!" şeklinde sloganınız var. Sonra tüketiciye ağda tavsiye ediyorsunuz! Bu ne perrhiz ne lahana turşusu?


  Tüm olumsuz yorumları kaldırıp " Sayfamız da görüldüğü üzere şu ana kadar kötü yorum ve şikayet almadık." demesi tüketicinin resmen kandırıldığını göstermektedir.

  Gerçekliği hakkında şüpheye düşerseniz ekran görüntülerini gönderebilirim.
 • rigrah
  5200  
  ne hürremiya :D tvde her izlediğinize inanmayın
  • Cevaplayan
   emin olmadan kullanma öyle şeyleri
  • öyle ama ya kankam denedi 1 kıl yok* koyum ben doluyum yaa :)
 • basküler
  -1  
  :D Hürremin bilmem ne yağı çıktı ve 10 seansta onun gibi güzel oluyorsunuz diye yazsa; bizim cahil insanlarımız "acaba doğru mudur? Bir alıp deneyim en iyisi." der.
  • gerçek karınca yağı değildir o.kuzenim kadının kılları yok.
  • Cevaplayan
   O zaman sen de ondan kullan.Ne diye bilmemkimin yağından kullanıyorsun?
  • Soran
   canım ben köy çocuğuyum... annanemler teysemler annem herkes kullanmış bu yağlardan... kılsız tüysüz gelmiş mesela annem 40 yaşına... daha ne olsun
  • Cevaplayan
   Tabi tabi.Ayrıca karınca yağı kullanıp da, tüylerinin inceldiğinden çok kalınlaştığını söyeleyen kadınlar hakkında ne yorum yapacaksın?
  • Soran
   galiba erkek olduğun için çok bilgin yok bu konularda... çok eskilerden günümüze kadar gelmiş karınca yağı var uzun süre kullanımda tüyleri inceltiyor... yada ona benzerleri var... tvde gördük aldık değil mevzu...
 

Kızlar Ne Diyor

Henüz kızlardan cevap yok. Cevaplar sürekli güncelleniyor. Kısa bir süre sonra tekrar dene, ya da sen cevapla.
 
Ana Sayfa > Sağlık Soruları > Hürremin hamam otu yağı çıkmış, kullananlar var mı?
 
Üye Olmak İster misin?
 
KizlarSoruyor.com üyeleri Xper puanları biriktirerek çeşitli hediyeler kazanıyorlar.

Cinsiyetini seçerek sen de hemen ücretsiz üye olabilirsin.
 
 

gundem haberler
bullet
Muhteşem Yüzyıl'da tarih yanlış mı anlatılıyor?
Muhteşem Yüzyıl gerçekten çok izlenen bir dizi. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

bullet
Youtube'a alternatif hangi siteler var?
Dailymotion, izlesene, vimeo falan hiç beğenmedim. Nereden müzik indirebileceğim?

bullet
KızlarSoruyor'a annelerimiz üye olsa nasıl bir nick alırlardı?
Çocuğun gözünden melek,güzellik olan anne üyelerimiz tabi ki vardır sitede hepsine öpücükler...


Contests
2013 - En Komik Videolar
Neredeyse geleneksel hale gelen KizlarSoruyor.com En Komik Videolar yarışması bu sene yıl sonuna denk geldi. Biz de soruyu bu sefer biraz değişik soralım istedik. 2013 yılında izlediğiniz en...
50 TL Mudo Hediye Çeki   50 TL Mudo Hediye Çeki
En son yarışmayı kazanan açıklandı!
2013 - En Komik Videolar
Kazanan üyemizin ödülü 50 TL Mudo Hediye Çeki
Tüm Yarışmalar >>
bitkisel tedavi ile ilgili sorular
Bir Kız Sordu Oğlum koroner arter hastası. Ağrılarını dindirecek bitkisel bir çözüm var mıdır?
Acill yardım lütfen :(( (gecende sordum ama pek cevap alamadım)Oğlum koroner arter hastası üstelik yaşı daha 17 bu hastalık için çok genç ama genetik...  
Bir Erkek Sordu Saman nezlesi için bitkisel bir tedavi bilen var mı?
Arkadaşlar bu saman nezlesi nasıl bir illettir 2 aydır grip gibiyim burnum akıyor yerli yersiz en az 10 defa hapşuruyorum bahar nezlesiymiş aslında...