PÜRÜZSÜZ GERÇEKLER

Gillette Venus Comfortglide

Tıraş bıçağını doğru şekilde kullanmayı bildiğinizi düşünüyor musunuz?

0|0
1919

En İyi Kız Görüşleri

• Ben jilet de kullandım ama çıkarken daha sert çıkıyor ergenliğimde jilet yapmıştım hatta bacaklarımı da kestim öyle iz var daha beter oldu üniversite 1 lise son gibi ağdaya geçtim geç çıkardı uzun süredir de ağdadayım ara ara jilet yapıyorum tabi ağda seyreltti jilet sert çıkarıyor

1|0
    0|0
  • Valla ne yaparsan yap jilet hep çoğaltıyor ve kalınlaştırıyor zamanında bende hata yaptım ama lazer en iyisi kurtuldum..

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Tiras bıçağı kullanmayi sizden öğrenecek diiliz. Ey kybele sen kimsin ya?

0|0
    0|0
  • Yani bilmezsek olmaz tabi :) yorum yapmadan geçemedim, her ne kadar sık tıraş olmasam da... :) Biliyorum

1|0
    0|0

Gillette Venus Ne Diyor

• Selam @kybele ve KScanlar! Öncelikle tıraşın tüylerin çıkış şekline ve süresine etki etmediğini söylemek isteriz. Üstelik acısız, sert kimyasal olmayan ve pürüzsüz bir tıraşın en sağlıklı tüy alma metodu olduğunu söyleyebiliriz :) Pürüzsüz bir cilde kavuşmak için Gillette Venus ile; bacak bölgesinde tüylerin çıkış yönünün tersine (yukarıdan aşağıya), koltukaltı bölgesinde tüylerinin çıkış yönüne (4 yöne alınabilir), özel bölgede ise ilk önce çıkış yönüne (aşağıya doğru) daha sonra daha yakın bir tıraş için tüylerin çıkış yönünün tersine (yukarıya doğru) tıraş olabilirsiniz. Sevgiler ✌️ 💕

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 16

• Evet düşünüyorum..

0|0
    0|0
  • Bildiğiğimi düşünüyorum bıçak kısa zamanlı bir giderici doğru yapıldığında bir kaç gün fark eder ben ben epilasyon ağletinden sonra 1 kere geçiyorum üzerinden

1|0
    0|0
  • Tıraş bıçağını erkekler kullanır.
    Bacaklarınız berbat gözüksün istiyorsanız kullanmaya devam edin. Tek çözüm epilasyon.

0|0
    0|0
  • Traş bıçağı kullanmayı önermiyorum bence her bayan ağda ya da epilasyon uygulamalı

1|0
    0|0
  • Epilasyon candır

0|0
    0|0
  • Kesinlikle bilmiyorum zaten hiç kullanmadım

0|0
    0|0
  • Evet, düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum

1|0
    0|0
  • Kullanmam

1|0
    0|0
  • Kendimi doğradığımı biliyorum

0|0
    0|0
  • ben tuy dokucu krem kullaniyorum ve baya memnunum

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Evett

0|0
    0|0
  • Evet biliyorum

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• lazer. ya da ağda.. canım kadınlar kızlar bıcak kullnır.. tabi pala bıyık lı sakallı olmak istiyorlarsa kimse batan * istemez. ... bırak tüyü kıla çeviri sonrada kurtulamzsın amcana benzersin.. bıcağa verceğine biriktir lazer yoksa. ağda kılı tüy yapar acın da azalır tüy batmaz. incelir yok olur. tıraş tüyü kıl yapar kısa sürede ama kısa sürde tüy olmaz kıl kalır. erkek suratlı olursun. vücüdünda üşenen kızlar ilede erkek bulamayacak. kıllı kızlar türeyecek

0|0
    0|0
  • Gidin lazer epilasyona jilet mı kaldı 😂😂 Ben bile lazer yaptırdım siz düşünün 12 bin tl gitti ama ferahlık ya...

1|0
    0|0
  • hata yaptım tersten aldım bir dönem şimdi çok sert ve pürüzsüz zor oluyo

1|0
    0|0
  • Bu soruya bakarken sizin için veet ağda bandı reklamı çıktı

1|1
    0|0
  • doğal olarka değilsen her gun biryelerimi keserdim.

1|0
    0|0
  • Doğrusunu söylese bizde bilelim nasıl kullanacakmışız

1|0
    0|0
  • Neye göre kime göre.

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • Hayirr