ZAHMETSİZ GÜZELLİK

Kadınlar, erkeklerin kıllı olması taraftarı mı yoksa kılsız olması mı?

Kadınlar, erkeklerin kıllı olması taraftarı mı yoksa kılsız olması mı?

2|1
8148

En İyi Kız Görüşleri

• Kıllı sevmiyorum, ful kılsız olsa daha iyi gibi bir beklentim yok, az olabilir.🤢

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Genimiz yaratilisimiz farkimiz bu kisisel bakim tabiki onemli de cok cok onemli bir kritermi bu kilsiz olsun killi olsun

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 79

• Erkek arkadaşıyla buluşan kız kendini “Belgrad Ormanları” na geldim zannetmesin yeter. 😁 başka birşey demiyorum..🙈

2|3
    0|0
  • Kılsız

0|0
    0|0
  • Tatile giderken bacaklarını filan aldıran erkekler var bu beni cok rahatsız eden ve komik duran bir durum bence

0|2
    0|0
  • Sakalsız erkek düşünemiyorum vücutta ayı gibi degil ama erkek oldugu belli olacak ayy duygulandım 🤧😂 kıl olacak abi yaaaa

1|0
    0|0
  • Doğal hali neyse öyle olmalı yani kıllı diye sevdiğim adamdan vazgececek değilim hem kılsız erkekler itici bence

0|1
    1|0
  • orta sirtta KIL olmasin ama kilsiz bacakda oööhh :D

0|1
    0|0
  • tabi ki de kılsız bazıları aşırı abartıp orman kaçkını gibi geziyor çok iğrenç

1|0
    0|0
  • Adam dedigin kilsiz olmaz arkadas one ole kadin cildi gibi cok ta kurk gibi demiyorum ama acikta kil olmali yani 😉

1|0
    0|0
  • Kılsızda olmasın arkadaşım ama nanoşlar gibi o nedir oyle. Fazla olsun hiç olmamasından iyidir

0|3
    0|0
  • Ne kadın gibi pürüzsüz olmalı ne de maymun gibi çok kıllı... Orta derecede kıl rahatsız etmez.

1|0
    0|0
  • Kılsız olmak kadınlara mahsustur, erkeklerde her yerini olmasa da belirli uzuvlarına bakım yapmalı diye düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • Kılsız tabi ki biz nasıl bakım yapıyorsak onlarda yapmalı maymuna mı sarılıyorum insana mı belli olmalı :)

0|1
    0|0
  • kıl nedir abi biz onca zahmetle ağda yapıyosak bir zahmet tras bari olsunlar

0|0
    0|0
    • Kadınla erkeğin ne alakası var testosteron gerçeği diye birşey var sizde sakal yok diye epilasyon mu yapalım yüzümüze

• Yani bence bacak göğüs kolda erkeksi birsey kıl olması ama böyle bakimlı olması lazım böyle göğüs kılları fışkırmış bakımsız biri olmayacak

• işte ben de onu kastediyorum aşırı kıllı erkekler bence fazlasıyla itici

• Bir kezban atasözü der ki erkak dadığın gılsız mı olar. Evet olur kılsız erkek candır gögüs kılları erkekte çekiciligi düşürür

0|0
    0|0
  • Birini seçtikten sonra kılı tüyü çok da önemli değil açıkçası

0|0
    0|0
  • Tadında olmalı :)
    Tamamen kilsizlik kadına yakışır, erkek adam neticede

0|0
    0|0
  • Kılsız ama göğüs kısmında tüy kadar görünmicek ve tek tük varsa sorun değil

0|0
    0|0
  • Killi olsun olmasin bana fark etmaz sevdikdan sonra har haliylede severim

0|1
    0|0
  • Kılsız. Sokun artık bunu o kafaniza bir girmedi gitti ya

0|0
    0|0
  • Ne kıl çuvalı olsun ne de kılsız köse olsun ortası olsun yeter

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    59

Erkekler Ne Diyor 46

• Erkek kıllı olur arkadaş bunun sevmesi sevmemesi olmaz kılsız olan safi sübiyan gibi oluyor ama tabi çok kıllı olan erkekler de var onlara yapacak bir şey yok. Allahtan ben tam kararında bir altın oran kıl miktarına sahibim 🙈😎

0|0
    0|0
  • Erkek dediğin kıllı olur (Ayı gibidr değil) ama eminimki kızlar bunun orta ayarı yok 😂 benm göğüs ve bacaklarda var sadece onlarlada idare ediyoruz 😂

0|1
    0|0
  • Normal mantığa göre kadın'da erkekte kılsız olmalı, kıl'da bir keramet yok
    Ama velakin Türk kızları ayı gibi kıllı göbekli erkeklere beyinleri öyle bir alışmış ki, hani katilinin aşığı olmuşlar onun gibi birşey.
    İnsan kendine neden bunu yapar anlamıyorum göbek ve kıllı sevmek cinsellikte hayvani fantazileri olan kızların tercihidir bence.
    Kıl hayvanlarda olan birşey, insan'da olması anormal bir durum'dur ilk çağda değiliz çünkü soğuktan korunmak için kıla ihtiyaç yok.
    Dediğim gibi dünya'da kıllı erkek seven tek ırk'ta Türk kızı'dır onu söyleyim. Yazık şiddet göre göre hayvani şeylere alışmışlar.

1|1
    0|1
    • Şiddet gördüğüm falan yok ayrıca bilgisiz cahilin tekisin bide konuşuyosun kılın soğuktan koruma gibi bir özelliği var fakat bunun için bizde şu an kıl yok bizdeki kıllar evrimin sonucu kaldı. Ve kılsız bir vücudu daha çekici bulan bir kadın ya bisex dir ya lez açık ve net. Bu çok erkeksi bir özellik ve çok çekici geliyor o zaman sakalda olmasın hadi yüzünüzde oda kıl. Sakalın nasıl bir çekiciliği varsa erkekler üzerinde vücuttaki kıllarda aynı şekilde bunun nesini anlamıyosunuz

• :D :D :D
      Sakalın bir çekiciliği yok, erkek yakışıklıysa sakalsız çekici olur, lakin Türkiye'de yakışıklı erkek kıtlığı olduğu için sakalın arkasına saklanıyorlar sakallı da yaşıklıklı değiller ama işte alışkanlık olmuş göz zevkiniz olmadığı için
      Türk kızlarının babyface sineykaydı traş yapan erkekleri bir 10 15 sene önce sevdiğini ayılıp bayıldığını ne çabuk unuttunuz, Rus kızları gelip burda kirli sakallı krolarla birlikte olunca moda oldu sürü psikolojisi oluştu yani kirlisakal erkekler için oksa bir çekiciliği olduğundan değil

• Bende sakal ve bıyık çok az çıkıyor ve yakışmadığı için düzenli tıraş oluyorum. Ağırlıklı olarak köse bir erkeğimdir. Bir ara sakal ve bıyık uzatmayı denedim ama istediğim uzunluğa bile gelmedi. Çok kısa ve seyrek oluyorlar. Vücudumdaki kıllara gelirsek genelliği seyrektir. Uzaktan bakıldığında kıl yok gibi durmaktadır. Kıl olan bölgeler çok uzun değiller. En çok kıl bacaklarımda vardır.. Ama en yakın zamanda tıraş olup bütün vücudumdaki kılları alıp temizlemeyi düşünüyorum. Ama şunu da unutmayın bir insanı sırf kılı var diye hor görmeyiniz! Belki aradığınız doğru kişi olabilir. Sonuçta onlarda insandır. Saygı duyunuz! dış görünüş ile kimseyi yargılamayınız!

0|0
    0|0
  • Sırtımın iki köşesinde kanat gibi kıl var. Görenler bilerek cizdirdim sanıyor falan..

0|0
    0|0
  • Kıllı ve göbekli seviyorlar
    Değil mi @Maskster kız 😉

1|1
    1|0
  • Erkek dediğin kıllı olur :D Kalkıpta sırtında omzunda kıl olsun demiyorum ama erkekte kıl önemli :D Ayrıca her şeyi hallettik kıl mı kaldı? :D

0|0
    0|0
  • Kılsızım. Eee şimdi ne değişecek hayatımda? Bekliyorum.

0|1
    0|0
  • Kılsız olmak için epilasyona gidiyor artık erkekler. Bence çoğunluk kılsız istiyordur.

0|1
    0|0
  • Bu konuda kızlar dürust değil, vücut güzel olunca illa biraz olsun diyor.. Recep ivedik te olmayacak tamam ama şuana kadar vucut güzel keşke almasıydın diyen daha fazla..

0|0
    0|0
  • Kim ne düşünürse düşünsün ben alıyorum. Çünkü kıllarımı almazsam kendimi bakımsız ve pis hissediyorum.

1|0
    0|0
  • kötü çocuklar tüysüz köstebek de olsa kıllı goril de olsa istediği kızı elde eder efendi adamlar kıllı mı kılsız mı diye düşünedursun...

0|0
    0|0
  • Güğüsümde kıl yoktur. Kol ve bacaklar. Batılı erkeklere benzerim biraz.

0|0
    0|0
  • Biz ona erkeğinki kısaltılmışı makbuldur diyelim. Makine ile alıyorum 3-5mm kalıyor.

0|0
    0|0
  • Kılsızım doğuştan Allah vergisi yapacak bişi yok böyle daha mutluyum

0|0
    0|0
  • Kılın neyi iyi onu anlamadım. Erkekliği mi temsil ediyor ilkel güdülerden dolayı nedir bu kıl sevdası?

0|0
    0|0
  • Kadinlar erkeklerde kılı seviyor cunki kendinde olmayan karşı cinste olunca seksi geliyor

0|0
    0|0
  • Sakal insana özgüven veriyor. Sakalsız kimseyle sohbet edemiyorum

0|1
    0|0
  • Kılsız diyen kızların hepsi benden daha kıllı olduğu gerçeği

0|0
    0|0
  • bakım önemli tabi ki ama gidip öyle kolumu bacağımı almam. Allah vergisi :) Neyse ki olması gerektiği kadar var.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    26
Yükleniyor...