ZAHMETSİZ GÜZELLİK

Koltuk altı ve bacak arkası gibi kıvrımlı bölgelerdeki tüylerden kurtulmak için oynar başlı tıraş bıçağı kullanıyor musunuz?

Koltuk altı ve bacak arkası gibi kıvrımlı bölgelerdeki tüylerden kurtulmak için oynar başlı tıraş bıçağı kullanıyor musunuz?
  • Evet.
    A seç
  • Hayır.
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|1
2217

En İyi Erkek Görüşü

• Tras bıçağı kılları yok etmiyor. sadece aynı bahçelere yapılan makaslama bakım gibi geçici bir süre güzel görünmesini sagliyor. ve daha gür daha sağlıklı bir kıl sürüşü bacaklari sarıyor. O yüzden en güzeli kim ne derse desin hamamotu

0|0
    0|0

Gillette Venus Ne Diyor

• Selam KScanlar :) Görüyoruz ki "hayır kullanmam" diyenlerin sayısı oldukça fazla. Bizse, koltuk altı, bacak ve özel bölgelerde tıraş olunmasını tavsiye ediyoruz. Tıraş bilindiğinin aksine tüylerin kalınlaşması ve sertleşmesine neden olmuyor. Tüylerin uzama şekli genetik ve hormonsal yapıya bağlı olarak gelişiyor. Bacaklarınızı ve özel bölgenizi ne kadar tıraş ederseniz edin tüyler daha kalın çıkmıyor. Yalnızca tüyler yeniden uzamaya başladığında daha kalın çıkıyorlarmış gibi görünür. Venüs ile düzenli tıraş olmanızı tavsiye ediyoruz. ✌️ 💕

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 22

Erkekler Ne Diyor 16

• Kadınların dert ettiği şeye bak dümdüz vücutları var öylemi yapsak böylemi yapsak vs vs testisleri olanları düşünün ve halinize şükredin :)

0|0
    0|0
  • kullaniyorum da cok korkuyorum ya, testisleri kapcak diye

0|0
    0|0
  • reklam için ne kadar aldın

0|1
    0|0
  • Oynar başlı bileğimi kullanıyorum kardeş 😂

0|0
    0|0
  • Hayır kenks