Kadınlar erkeklerin koltuk altı kılları hakkında ne düşünüyor? Erkekler koltuk altı kıllarını almalı mı?

Meczup_Hatun
Bazı erkekler kesmiyor, plajda falan görüyoruz veya filmlerde..
Kadınlar erkeklerin koltuk altı kılları hakkında ne düşünüyor? Erkekler koltuk altı kıllarını almalı mı?

Bence erkek kadın fark etmez. İkisinde de itici. Koltuk altı kılları alınmalı her iki cins içinde söylüyorum..

Siz ne düşünüyorsunuz, erkeklerde koltuk altını almalı mı?
#ZahmetsizGüzellik
#Meczup
Evet erkeklerde koltuk altını almalı.
Hayır erkek koltuk altını almayabilir.
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Kadınlar erkeklerin koltuk altı kılları hakkında ne düşünüyor? Erkekler koltuk altı kıllarını almalı mı?