PÜRÜZSÜZ GERÇEKLER

Gillette Venus Comfortglide

Kızlar, Ağda yapmak mı daha verimli yoksa tıraş bıçağı kullanmak mı?

Siz hangisini kullanıyorsunuz?

0|1
37

En İyi Kız Görüşü

• Tıraşın doğru kullanımını bilmezsen sonuçları çok kötü olur. Ben agda taraftarıyım. Ama en iyisi epilasyon.

2|1
    0|0

Gillette Venus Ne Diyor

• Selam! Hızlı ve acısız bir çözüm arasan Gillette Venus'e güvenebilirsin. Tıraş olmak, cildinin üst kısmındaki ölü deriyi uzaklaştırarak, cildinin pürüzsüz ve güzel görünmesine yardımcı olur. Fakat tıraş sonrası en mükemmel görünümü yakalamak ve pürüzsüz hissetmek için tıraş jeli ve nemlendirici losyon kullanmayı unutmamalısın! ✌️ 💕

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 35

• Ağda daha iyi

0|0
    0|0
  • Jilet kullanıyorum tek kotu yani dikenli ve kisa surede cikmasi ayrica agdanin zararli oldugu hakkinda cok bilgi duydum

1|1
    1|0
  • Ağda kullanıyorum ama tıraş bıçağı kullandığım zamanlarda oluyor tüylerin kalınlaşır vs diyenler olmuş arkadaşlar bu saç değil ne kadar kalınlaşabilir :d

1|1
    0|0
  • Ağda bende batık yapıyor epilatör de tüylerimi aldığımda bile o batıklar yüzünden alınmamış gibi oluyor sanki ama tıraş yapınca böyle bir sorun yok tıraşın en kötü tarafı ertesi gün hemen sivri sivri çıkması

0|0
    0|0
  • Agda yapmak tabiki traş bicagi hem tuylerinin kalin ve cabuk cikmasini saglar hemde cogaltir bas edemezsin

1|0
    0|0
  • Açısa da öldürmez değimini yerle yeksan eden tek mantıklı çözüm ağda der susarım

1|1
    0|0
  • bence kesinlikle ağda acıtıyor biraz ama azaltıyor galiba veya inceltiyor ilk hali ile 30 gün sonra ki halinin fotoğrafını çek farkı görürsün

0|0
    0|0
  • Ağda yapmak tabiki ağda sürekli kıl köklerini çektiği için bir süre sonra azalıyor. Jilet kökü daha çok kalınlaştırıp çoğaltıyor

1|0
    0|0
  • Tıraş bıcağı alınan kılları kısa sürede tekrar uzatır. Bu yüzden ağda en iyi seçenek.

1|0
    0|0
  • Kesinlikle ağda daha iyi belirli bir süre sonra kıl kökleri tamamen ölüyor ve hiç kıl çıkmıyor :))

0|0
    0|0
  • Tıraş mantıklı ama ağda

1|2
    0|0
  • Öldürmeyen güçlendirir diyip ağda derim dhdjdlhd

2|2
    0|0
  • Yıllardır ağda yaptım tertemizim şimdi

1|2
    0|0
  • Ağda.

1|0
    0|0
  • Ağda tabii ki

1|0
    0|0
  • ağda mantikli ya

1|2
    0|0
  • Ağda

2|1
    0|0
  • Lazer imkanı yoksa kesinlikle ağda.

1|1
    0|0
  • En iyisi lazer

1|1
    0|0
  • Tras en iyisi fazla tuylenme falan da yok.

1|1
    0|0
  • Ağda

1|0
    0|0
  • Ağda yapmak iyi

1|0
    0|0
  • Tabii ki agda

1|0
    0|0
  • ağda tabiki genıtal bölgen jılet kesinlikle vurma