ZAHMETSİZ GÜZELLİK

Erkeklerin bacak, göğüs ve sırt kıllarını alması itici mi?

Erkeklerin bacak, göğüs ve sırt kıllarını alması itici mi? Ergen erkek kardeşim alıyor. Siz bu konu hakkında nasıl düşünüyorsunuz?
  • İtici.
    A seç
  • İtmeyici.
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Yav ne beyinsizliğimiz kaldı , ne ayılığımız , ne maymunluğumuz. Hakaret yok. Gözüm üstünüzde , takipteyim.

2|2
4615

En İyi Kız Görüşü

• Bakımlı olmak itici değildir. Recep ivedik gibi mi gezsin?

5|2
    1|1
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • Recep ivedik gibi kactane var. Tabiki abes olursa alaya alinacsk durumdaysa alsin. Bakimlida olsun temizde olsun.. kadin vücudu gibi erkek mi olur. Bu benim gorusum.

• Eig için tesekkürler

En İyi Erkek Görüşü

• Almasak maymun oluruz alsak top etiketi yeriz ne kadar enterrsan insanlarsınız anlamıyorum ki kardeşim sen bacağını vs. Almışsın bu kimi ilgilendirir ki kimin ne demeye hakkı var insanlara etiket takmaya bayılıyorsunuz yapmayın bu sizi ilgilendirmez evet ben bacağımıda sırtımıda göğsümüde alıyorum kah spor yaptıgımdan kah hoş durmadıgından "elalemin" ne dediği umrumda değil adı üstünde el alem kimsem değil yani

3|2
    3|1
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • Olmasi gereken kadar. Abes olani alin. Ama yolunmus tavuk gibide olmayin yani.

• Kimse görüşüne nirşey demiyor sadece bazıları bak sen degil bazılaeı diyorum kendi bildikleri sadece dogru akıllarına yatıyorlar ben onlara kızıyorum

• tsk. Cremani.

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 45

• Hayır itici değil , tercih meselesidir isteyen alır istemeyen almaz

3|3
    3|0
  • İtmeyici
    Siz türk erkegisiniz kendinize gelin 😂 anam kılsız erkekmi olurmuş ya bizim karılarda baby face istiyolar 😂

0|5
    3|0
  • sorunun başini okurken almaması diye okurum sanmiştim ama almasi itici demiş beyinsiz. Bir zahmet alın evrilmemiş proconsul africanus gibi geziyosunuz etrafta. Kıllı erkek iticiligi diyorum nokta

0|0
    5|6
    • evet bu mavi eksilerden anlıyoruz ki etrafta başi boş gezinen bazı africanusların zoruna gitmişim :d

• itmeyici kelimesine bayıldım:)))
    göğüs bacak neysede sırt ne yaaaaaaa almalılar mutlakaaaa

2|3
    1|0
  • Bence aşırıya kaçmadıkça bakımlı olmak güzel bişeyy...

3|4
    0|0
  • bacagi bilmemde göğüs ve sırtıda cok fazlaysa alinmali zaten guzel bisey bence

1|2
    1|0
  • Bacak alınmasın ama göğüs ve sırt rahatsız oluyorsa alınabilir.

2|3
    1|0
  • ya kıllı erkek seviyorum da diyemem ama siz de yani yolunmayın ya
    ben doğal kılların kadın erkek kabul edilmesini bekliyorum böyle olmaz ki :D

0|2
    1|0
  • İtmeyici nedir ya ya iticidir ya çekici :) bence alsınlar bizim Çan’ımız yanıyor onlarda maymun gibi gezmesinler

1|1
    4|6
  • ayı gibi de gezmesin ama 😄evet biraz itici geliyor 😄

1|0
    3|6
  • İtmeyici ne ya 😂😂 benim döşü kıllı göbekli erkekler tercihimdir 😂✌🏻

0|3
    5|1
  • Atatürk orman çiftliği gibi ortalıkta dolaşmasından yeğdir. Ayu.

1|0
    5|7
  • İtici değil bence, kişisel bakım rahatsızlık duyuyorsa alsın

0|1
    0|0
  • İtmeyici ne oluyor

4|5
    1|0
  • Siz de bakımınıza önem verebilirsiniz

3|4
    2|0
  • Fazla yoksa sorun yok

2|4
    1|0
  • Bence almaması itici

2|4
    3|0
  • bakımlı olmanın neresi itici

2|5
    1|0
  • Çok killiysa alınsa iyi olur

0|5
    1|1
  • Göğüs ve sırt kıllarının alınması gayet doğal..

2|3
    2|0
  • Kızlar Devam
    25

Erkekler Ne Diyor 14

• bakımlı olmayı komple tüysüz olmakla karıştıran insanları bir türlü anlayamıyorum :D yani bir insanda hiç kıl tüy olmasın ama haftalık duşunu alsın ayda bir diş fırcalasın 2 ayda bir tırnak kessin ama hergün tüy alsın ve bakımlı öyle mi?

2|3
    2|0
  • Bizde alıyoruz kardeşim yazın bodruma tatile gidince kötü görünüyor yoksa kıllar 😁

5|5
    1|0
  • yaptığım işte bacak kaslarının önemi büyük bu yüzden bacağımı alıyorum. Ama göğüs asla tamam amazon ormanı gibi de olmasın ama erkek dediğin birazcık kıllı olur

1|2
    2|0
  • hoş değil..

2|8
    5|0
  • Yok itici değil.

1|6
    3|2
  • sırtta olsa direk lazerlerdim

2|2
    2|0
  • Aldırıyorum beğeniyorlar...

1|3
    6|8
  • Ben almam

2|2
    4|0
  • bakımlı olmak güzeldir

3|1
    2|0
  • Degil

2|2
    2|1
  • itici değil

1|2
    2|0
  • erkek kıllı olur

0|1
    5|1
  • İtici diyen karılar bizden çok kılı olan karılar rahatsızlıkları bu yüzden. Kendilerinden daha kılsız bir erkek istemiyorlar rezil olmamak için :)

1|3
    5|0
  • Arkadaş sen kuşum aydın gibi yumuşak mısın... Kız ayol bile kıllarını almaz.

3|5
    3|1
    • İnsan bir teşekkür eder , kendimi bile en iyi görüş seçmedim , seni seçtim. Alacağınız olsun. Yalnız arı ve eksileri yönetmek kolay olmadı.

• artı

• Rica ederim , ikinizin de hakkıydı. Ben işi geyiğe vurdum .

Benzer Benceler

Yükleniyor...