PÜRÜZSÜZ GERÇEKLER

Gillette Venus Comfortglide

Sizin uyguladığınız pürüzsüz cilt tüyolarınız var mı?

Zahmetsiz güzelliğe kısa sürede ulaşıyorum dediğimiz, uyguladığınız güzellik tüyoları nelerdir?

0|1
1320

En İyi Kız Görüşü

• Boşşş lafffffffffffff. Hem pürüzsüz cilt diyeceksin hem jilet önereceksin geç sen onu. Ne yapayım ben sadece 12 saatlik tüğsüzlüğü? Pürüzsüz cildin sırrının %80 i epilasyondur geriye kalan ne varsa hepsi %20 yi teşkil eder. Epilasyonun dışında her gün banyodan sonra badem yağıyla karıştırılmış cilde uygun bir vücut losyonu ayda bir peeling seansı dengeli beslenme ve spor şart.

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bulasik sungeri

2|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 12

• Evet var..

0|0
    0|0
  • "Zahmetsiz" olan hiçbir şey kalıcı ve yeterli değildir. Lazer Epilasyon kesin çözüm ama zahmetsiz mi? Yani nereden baktığına bağlı. Sonuçta, çektiğin bir acı var, 15 günde 1 gitmen gereken seanslar var, leke oluşmaması için aldığın önlemler var vs. Diğer taraftan, seanslar arasında rahat oluyorsun ve seansların tamamı bittikten sonra da tüy derdin olmuyor.

0|0
    0|0
  • ağda , lazer, jilet...

lazere gidiyorum gitmeden mecbur jiletliyosun gereken yerleri sonra lazere gidiyosun oyle tek tük cikanlarida agdayla aliyorum acil durmlarda 😂 yani ben bu sekil idare ediyorum..

0|0
    0|0
  • Lazer epilasyon yapan yaptıran kişiler jilet mutlaka kullanılıyor ama pürüzsüz olması jiletten kaynaklı bir durum değil lazer den kaynaklı bir durum yani jiletle pürüzsüz bir vücuda sahip olamazsın

0|0
    0|0
  • Genlerim saolsun ama son zamanlarda yüzümü yüz yıkama fircasiyla yikiyorum bildiğin peeling etkisi yapıyor

0|0
    0|0
  • Cilt urunu kullanmam asla fondoten kapatici far pudra vs uzak dururum onlar da cildin hava almasini engelleyip sivilce cikarir cunku

0|0
    0|0
  • Valla zahmetsiz bakım mümkün degil

0|0
    0|0
  • Sadece bb krem

0|0
    0|0
  • Dermokilin cilt maskesi

0|0
    0|0
  • Cıkk

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Asla makyajlı uyumuyorum mutlaka temizleyip tonikliyorum ardından nemlendirici..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Bakımlı, kendine ve yakın çevrene saygılı olmalı. Her zaman daima ansızın hazır olmalı. Tertemiz bskımlı olmalı.
    Yüzümü hergün 5 bıçaklı Gilette ile traş ediyorum. Ardından balsam, krem ve parfüm. Koltuk altını ve genital bolgemi yine jiletle haftaık duzenli temizliyorum. Koltuk altı antipersperant ile terlemelere tedbir alıp temiz kokmasını saģlıyorum. ... 😊☺

0|0
    0|0
  • var söylemem hemde 2 haftada tertemiz bir cilt çok kafa patlattım kimyagerliğe soyundum periyodik cetvelin içinden geçtim ve yaptım araştırın otu b*ku sürmeyin ilk önce cilt tipi ve alerjiniz var mı bunu öğrenin...

0|0
    0|0
  • el yüz ve dudak çatlaklarına hindistan cevizi yagı kullanıyorum

0|0
    0|0
  • Bende denedim ama güzel
    Kilotlu çorap giyince hiç rahatsız etmiyor

0|0
    0|1
  • Siyah üzüm cekirdekli sabun kullannıyorum sonucları mükemmel 👌

0|0
    0|0
  • O degil de videodaki kız ne kadar mıçmıç konuşuyor mk sinirim bozuldu

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Vücut kitleriyle temizliyorum

0|0
    0|0
  • Kil maskesi

0|0
    0|0
  • Veet kulan

0|0
    0|0
  • Hayır yok

0|0
    0|0
  • Yok maalesef

0|0
    0|0
  • Hayır yok

0|0
    0|0
  • Evet var

0|0
    0|0
  • Su
    Elma
    Ceviz.

0|0
    0|0
  • Yolarak alıyorum

0|0
    0|0
  • Gillette bence slogan için kadınlarda kaymak gibi bacaklar sloganını kullanmalı :)

0|0
    0|0
  • Gillette mach3 terchimdir

0|0
    0|0
  • Tabii ki yok sitenin en eski üyesi olan kız.

0|0
    0|0
    • 2010 - 2017 , dile kolay tam 7 sene , neredeyse sene de 1 xper atlamışsın , 8 xper. siteye çok az girmişsin ya da hiç girmemişsin.. sitenin zaten 10 senelik bile mazisi yok.3 kez ks muhtarı seçilmen ve exper derecen bunu gösteriyor fenomen kız.

Benzer Benceler

Yükleniyor...