PÜRÜZSÜZ GERÇEKLER

Gillette Venus Comfortglide

Kızlar, hassas bölgelerde tıraş bıçağını nasıl kullanmalıyız?

Hassas bölgelerimizde istenmeyen tüylerden kurtulurken nelere dikkat etmeliyiz? Hassas bölgelerimizi nasıl temizlemeliyiz?

0|0
57

En İyi Kız Görüşü

• 2 senedir kullanmıyorum ama eskiden hep yanlış kullanirmisim asagidan yukari tek hareket olmaliymis sanirim ben asagi yukari, yukari asagi, sag sol, capraz mapraz Allah ne verdiyese girerdim. 😃

11|0
    0|0
    • Yoo kılın çıktığı yönde yani aşağı doğru kesmen gerekiyo ben kuaförde çalıştım tersten yapmak zararlı

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 56

• Aşağıdan yukarıya doğru galiba.

0|0
    0|0
  • Bebek yağıyla traşınızı gerçekleştirir ve bikini bölgesine uygun bıçaklar tercih ederseniz ağdanın ve diğer zımbırtıların size vermediği rahatlığa erişirsiniz. Kalınlaşma sertleşme durumu tam bir fasa fisodur. Tek olumsuz yanı siz kılını kökten almadığınız için iki gün sonra tekrar çıkma eylemi gösterir ki bikini bölgesi ıslak bir bölge olduğu için ağda yaptığınızda bile bir hafta geçmeden kılların baş göstermeye başlar.

2|0
    0|0
  • Nasıl kullanmam gerektiğini bilmediğimden her seferinde bir yerimi kesiyorum zaten. Vücudumun her yerine ağda yapıyorum ama genital bölgeye cesaret edemiyorum.

1|0
    0|0
  • 2 ya da 3 bıçaklı jiletler kesmiyor onlarla almak daha mantıklı

1|0
    0|0
  • Genellikle kullanma kararma yapıyor ağda yap ölü hücreleri aldığı için kökten yeni hücre getiriyor buda beyaz olmasının sebebi

1|0
    0|0
  • jilet için ozel kopükler var onla beraber tabiki en iyisi ağda ondan iyisi lazer epilasyon

1|0
    0|0
  • Genital bölge için jiletler mevcut. Bunları kullanırken kesinlikle traş köpüğü kullanmanızı öneririm. Hiçbir şekilde acımıyor ve tahriş etmiyor.

0|0
    0|0
  • Kızlar sabun ve jilet çok karartıyor. Onun İçin erkeklerin traş köpüğü ile beraber kullanın bembeyaz olacak 😌

1|0
    0|0
  • Bazıları sağda demiş ama ağda genital bölge için yapılmaması lazım diyen doktorlar var yani ıyi değilmiş bence jilet ıyi.

0|0
    0|0
  • Önce duşun altındayken alacagin bolgeyi sıcak suyla yumuşamasını bekle daha sonra şampuan sur dagit elinle sonrada almaya basla tatlim

1|0
    0|0
  • Bn jilet kullanmiyorum genelde sabun sürüp almak daha iyi oluyor

1|0
    0|0
  • Jiletle 2 günde tekrar çıkar onunla ugrasilirmi ağda yap 1 ay rahat et

2|0
    1|0
  • Cahillik denedim sertleşti şimdi ağdaya döndüm.
    Kesinlikle kökten çözün kıl işini

1|0
    1|0
  • Yani ne görüntü olarak hoş ne de sağlık açısından sonuçta kokten almıyor ağda ıyidir ya 10 tl için çekilecek çile degil

0|0
    0|0
  • Bence agda yaptirmalisin dayanamiyorsan da epilasyona git jilet zahmetli bir iş :/

0|0
    0|0
  • Ben ilk denediğimde sanki profosyonel olarak başlamış gibiydim ne kanama var ne bisey hemen hallettim😂😂

0|0
    0|0
  • Lazer epilasyon yapılmadan önce traş bıçağı kullanılıyor Venüs kullandığım epilasyon aletinin önerdiği bir marka

1|0
    0|0
  • Oraya özel yapılmış jiletleri kullanmalıyız ve sonrasında hijyeni sağlamalıyız.

0|0
    0|0
  • Tıras bıcagı kullanmamalısın oncelıkde sevgılının suratına donmesını ıstemıyosan tabı.

0|0
    1|0
  • En iyisi epilator

1|0
    0|0
  • En güzeli gene eski yontem

1|0
    0|0
  • tras kasinti yapiyor

1|0
    0|0
  • Agda kullanin dgerleri kotu