Gillette Simply Venus 3 kullan at kadın tıraş bıçağı kullananlar memnun mu?

Gizli Üye
Aranızda gillette simply venus 3 kullan at kadın tıraş bıçağı kullanmış olan var mı? En pratik model olduğu söyleniyor ve sanırım şimdi yenilenmiş. Kullanan varsa yorumlarını bekliyorum.
Gillette Simply Venus 3 kullan at kadın tıraş bıçağı kullananlar memnun mu?