PÜRÜZSÜZ GERÇEKLER

Gillette Venus Comfortglide

Lazer epilasyon yaptıranlar bakabilir mi?

Daha önce hiç lazer yaptırmadım. Bikini bölgesi ve yüzüme yaptırmayı düşünüyorum ilk. Sonra bacak kol altı falan. Bana lazer hakkında bilgi verebilir misiniz?
Acıyor mu işe yarıyor mu vs?

0|1
101

En İyi Kız Görüşleri

• Öncelikle yaptırdığın yer önemli yapan kişi işinin uzmanı olması gerek lazer cildini yakıp leke bırakabilir acıyıp acımaması ten rengine kıl köklerine ve tüylerin kalınlığına bağlı ben açık tenliyim bu yüzden çok acıdı eğer esmersen avantajlısın ve bence buz epilasyonu tercih etmelisin

1|1
    1|0
  • Ben yaptırıyorum acımıyor yaa sadece bikini biraz acıyor onu da krem sürüyor uyusturuyor zaten yüze de yapıyorum yanık izi falan yok korkma ve bir kaç seyans dan sonra kıllar seyreklesiyor sende fark edersin zaten

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• kaşlarıma yaptırdım iki kez 12 de çalışmış apla, seenin o bölgelerin balta girmemiş orman gibiyse işin var cısss cısssss

0|0
    3|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

80
  • Öncelikle sunu söylemem lazım işin uzmanına yaptırman ve paraya kıyman gerek bu işe giriyorsan en kaliteli yerde yaptırmanı tavsiye ederim durumun varsa diğer türlü cilde zarar verdiğini ve kılları coğalttıgını çok duydum makine kalitesi coook önemli

1|1
    0|0
  • Ben bir kere yüzüme yaptırdım yüzüm yara oldu 1ay geçmedi kremlerle müdahale eettim sir ağda kalemi daha iyi bıyıklarını bile alabiliyorsun

1|1
    0|0
  • Ben yuzum yaptiriyorum kalinsa ise yarar AMA inceyse once kalinlasip sonra biter

1|1
    0|0
  • Ben buz epilasyon yaptırıyorum, çok daha rahat.

1|1
    0|0
  • İşe yararda yüz sıkıntılı

0|1
    0|0
  • Yaptiriyorum. cok rahat dolasiyorsun. ama killarin inatciysa hizli daha fazla paket alman gerekcektir. aci bakimindan bikini aciyor ama deger

0|2
    0|0
    • Yüzdekiler çok belirgin değil ancak makyaj yapınca takılıyorum diye kaş jiletiyle aldım bir kac kez şimdide lazer yaptiriyim kurtuluyim diyorum ama bidaha çıkarmı acaba nasıl bişey lazer hiç bilmiyorum ki😅

• Anladım peki çok teşekkür ederim

• Rica ederim

• Bende merak ediyorum bidaha tüy çıkıyo mu o bolgelerde

0|1
    0|0
  • Acısı çok az bir süre sonra alışıyosun zaten ve kesinlikle işe yarıyor

0|1
    0|0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Benzer Benceler

Yükleniyor...