PÜRÜZSÜZ GERÇEKLER

Gillette Venus Comfortglide

"Türk erkekleri ağda yaptırmayı çok seviyormuş." Türk erkekleri gizli gizli ağda mı yaptırıyor?

Amerika'nın en çok tıklanan içerik sitelerinden Buzzfeed, dünya genelinde ülke ülke erkekler hakkında bilgi veren bir video hazırladı. Türk erkekleri hakkında da bilgi veren videoda bizimkiler için ağda yapmayı seven romantik tipler olduğu söyleniyor. Ayrıntılar

Türk erkekleri arasında en popüler ‘bakımın’ ağda yaptırmak olduğu doğru olabilir mi?
Kerem Bursin
Kerem Bursin

1|1
4581

En İyi Kız Görüşleri

• Bizim erkeklerin canı tatlıdır. Vardır yaptıran ama azdır. O acıya ben kadin olarak dayanamıyorken erkegin hele ki bizim erkeklerin dayanacağını sanmıyorum. Sozum meclisten dışarı ama koltuk altini almayanlar var. Size tumden tuysuz olun diye kimse demiyor ama yaz aylarinda tisort giyerken falan alın bari. Kac kiside denk geldim. Kötü duruyor. Erkek adam agda yapmaz, krem sürmez diye diye bazıları pis dolaşıyor gercekten. Bakım bakimdir kisinin kendine saygısıdır.

2|1
    0|1
  • Yok artık!
    Araştırmayı hiç gerçekçi bulmadım.

Kadınlar zor dayanıyor ağda acısına
    "Türk erkekleri ağda yaptırmayı çok seviyormuş." Türk erkekleri gizli gizli ağda mı yaptırıyor?

Türk erkekleri düşünemiyorum bile, ağda acısına dayanamazlar.

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Bu yaptırmayı seviyor diye bahsedilen arkadaşlar yanaklarında, kaşlarının ortasında çıkan kılları düzenli aldırmak zorundalar. Sevdikleri için yaptırdıklarını düşünmüyorum.
    Eski kız arkadaşım ağda yaptırdıktan sonraki gün yanıma gelip "resmen çekip kopardılar şu an yerinde yok" demişti asjdhjakhdkjahdjakshdjashjkk
    Kaynak hürriyet bu arada :D

0|0
    0|0
  • kıl tüy problemim yok ki o yüzden kendimce yorum yapamayacağım :D ama gözlemlediğim arkadaşlarım var. evet ağda yaptırıyorlar. kıllarından memnun olmayan hatta aşırı derece kıla sahip arkadaşlarım bir gün baktım benden tüysüz olmuşlar :D

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

4379
  • O zaman niye böyle kıllı bu erkekler?

0|0
    0|0
  • Yaptıran erkekler var evet. Ancak geneli pürüzsüz vücuda sahip olmayı tercih etmiyor. Herkesin kendi tercihi tabi saygı duyuyorum. Bakım her zaman önemlidir ağda yapan erkekleri de tebrik ediyorum. 👏

0|1
    1|1
  • Acı çekmeyi seviyorlar demekki: )

0|0
    0|0
  • Yaptırabilirler bence daha rahat ederler ve bakımlı olurlar.

0|0
    0|0
  • yaptırmasınlar

0|0
    0|0
  • İlk duyuyorum

0|0
    0|0
  • Kesinlikle doğru bence tüm arkadaşlarım ağda yapıyor erkek olanlar😂

0|0
    0|0
  • Bence yaptırmaları lazım zaten bunun olması lazım bakımlı erkek takdir edilmeli

0|0
    0|0
  • Yaptırabilirler hiç ayıp değil ama yine de tercik onların.

0|0
    0|0
  • Bizim yan berber agda makinasıyla dolu

0|0
    0|0
  • Türk erkeğinin canı kıymetlidir 1 sivilce bile sıktıramazlarken ağdanın acısına nasıl dayansınlar buna olasılık vermiyorum bunun yerine epilasyon yaptırıyorlardır

0|1
    0|0
    • 4gün

yok be o kadar da narin değiliz.. acıya dayanıklı olduğumuza inanıyorum.. fakat bu konuda ne ağdaya ne de epilasyona ihtiyacımın olmayışına da sevinmiyor değilim hani..

• Ağda yaptırsalar bu kadar balta girmemiş orman gibi kıllı olmazlar

0|1
    0|0
  • Allahalla neden kıllılar o vakit?

0|1
    0|0
  • Sporcular ve vicut geliştirenler yaptırıyor.

0|3
    0|0
  • Yok öyle şey

0|0
    0|0
  • Benim arkadaşimda yaptırıyordu. Baktı acı cok tüy dökücü vermiştim mübarek her yere kullanıyordu 😀

0|0
    0|0
  • Evet, benim ağda yapan çok arkadaşım var. :d

0|0
    0|0
  • Erkek dediğin kıllı olurr abi ya

1|1
    1|0
  • Yap yap bitmez onların ki😅😅😅Benimkinde de az var çok şükür yaptırıyomu acaba😅😅

0|0
    0|0
  • Lazere giden var, hatta 2 arkadaşı ben yolladım.. Kulak içleri, burun veya omuzlar.. 👍

0|0
    0|0
  • Çok itici

0|1
    1|0
  • Helal olsun

0|1
    0|0
  • Kaşlarını yaptıran gördüm ama bence yapmasınlar

0|0
    0|0
  • Evet yaptırıyorlar

0|0
    0|0
  • Dogrudur

0|0
    0|0
  • Yaptırabilir artık erkekler eskisi gibi değil kendilerine özen gösteriyorlar

0|0
    0|0
  • Sürekli YouTube da ağda videosu çektikleri için böyle bir algı oluşmuş olabilir. 🤦🏼‍♀️

1|0
    0|0
  • İlginç :))) düşününce çok gerçek gelmedi ama.

0|1
    0|0
  • Haha ciddi mi bu? :D

0|1
    0|0
  • Hiç inandırıcı gelmedi. Türkiyeyi dizilerdeki jonlerden takip ediyorlar sanırım

0|0
    0|0
  • Hakiki Türk erkeği ağda yaptırmaz onlar tek kılını bile kestirmezler, soyumuz bozuldu. Yani Türk erkeğine bunu söylemek hakarettir bence

0|1
    0|2
  • Sanmıyorum

0|2
    0|0
  • Evet yaptırıyor

0|1
    0|0
  • Doğrudur kıl tüy iğrendirir bunu kendine yakıştıranları anlamıyorum herşey dozunda güzel

0|1
    0|0
  • Kulliyen yalan
    Eger bu dogruysa niye her yer killi hanzo kaynıyo?

0|1
    0|0
  • Yapmıyorlar ama yapsınlar

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum çok fazla bağırırlar onlar

0|2
    0|0
  • Yatırmasınlar

0|0
    0|0
  • Hani nerde bizim evdekinde hiç öyle birşey yok adamı tutuyorum ben temizliyorum adam hiç temizlemiyor

1|2
    0|0
  • Hayır, Türk erkeklerinin çoğu orangutan gibi gezmeyi seviyor.

0|0
    0|1
  • Bize niye denk gelmiyor hiç agdalisi

0|1
    0|0
  • Eşleri/sevgilileri ansızın ağda bandı yapıştırıyor da olabilir. Cart diye çekip intikam almak gibi bir senaryo için de müsait eheuheu.

0|0
    0|0
  • Kadınlarda sevdikleri bakımdır o yanlış olmuş 😂 keşke doğru olsa

0|0
    0|0
  • Ben kendi adıma dıyorum agda yapmam

0|0
    0|0
  • Ağda yaptırmadım ama o kıllı görüntü benimde hoşuma gitmiyor. Kendimi öyle düşünüyorum... Kötü yani. Başkasını görmek daha da kötü.

0|0
    0|0
  • Sırf spor yapıyorum diye aldırıyorum yoksa umrumda bile değil :D

0|0
    0|0
  • Yanaklarima yaptırırım genelde ağdayı

0|0
    0|0
  • Hiç yapmadım yapmam da ağda yapmak mazoşistliktir! O acıya dayanamam ben. Makineyle alıcaksın en iyisi.

0|0
    0|0
  • Sadece iki kaşımın arasına; öbür türlü Recep İvedik gibi oluyorum... :)

0|0
    0|0
  • Daha çok sporcular yaptırıyor ya da spor ile uğraşanlar ama ben bacaklarımı aldığımda üzerimden sanki büyük bir yük kalkmıştı o kıllarda insanda ağırlık yapıyor sonuçta bazen alıyorum bundan dolayı.

0|0
    0|0
Daha Fazla
72

Benzer Benceler

Yükleniyor...