PÜRÜZSÜZ GERÇEKLER

Gillette Venus Comfortglide

Kızlar, kullan at tıraş bıçaklarını mı yoksa, başlığı değiştirilebilir tıraş bıçaklarını mı tercih ediyorsunuz?

Kızlar, kullan at tıraş bıçaklarını mı yoksa, başlığı değiştirilebilir tıraş bıçaklarını mı tercih ediyorsunuz?
Hangisi sizlik kızlar?

0|0
93

En İyi Kız Görüşü

• Altı üstü tutmaya yarayan plastik bir sapa sürekli para ödemeyi mantıksız buluyorum. Başlığı değiştirmek gibi bir lüksümüz varken her seferinde yenir jilet almak gereksiz.

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kızlar çoğu bunda uzmandır hangisinin daha uygununu bilirler

0|0
    0|0

Gillette Venus Ne Diyor

• Selam @ÇıtırÇitos ve KScan'lar, sistem bıçakları her zaman kullan at tıraş bıçaklarına göre daha efektiftir ve daha iyi sonuçlar verir. Başlığı değiştirilebilir olması da uzun süreli kullanım ile ekonomik yönden avantaj sağlar. Sistem bıçaklarının kullanım sayısı; kullanım sıklığı, kullandığımız bölge ve tüylerinin yapısına göre değişiklik gösterebilir. Bir bıçağı ortalama 2-6 hafta arasında kullanabiliriz; körelmeye başladığını hissettiğimizde bıçakları değiştirme vaktimiz gelmiş demektir. Yedek tıraş başlıkların içinse edişelenmeyin. Venus Hibrid ürünü dışındaki tüm Venus başlıkları tüm Venus yedek bıçaklarıyla uyumludur. ✌️ 💕

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

72
  • Başlığı değiştirilebilir olanlar daha pratik ve kullanışlı bence

0|0
    0|0
  • Traş bıçagı tercih etmiyorum

0|0
    0|0
  • Başlığı değiştirilebilir olanları

0|0