PÜRÜZSÜZ GERÇEKLER

Gillette Venus Comfortglide

Hoşlandığınız kişiye açılacakken bacaklarındaki kılları görseniz tepkiniz ne olur?

Hoşlandığınız kişiye açılacakken bacaklarındaki kılları görseniz tepkiniz ne olur?

0|0
520

En İyi Erkek Görüşleri

• Benim şahsen erkek olmama rağmen kollarımdaki kıllar tenimin yapısıyla uyumlu olduğum ve az olduğu için çok dikkat çekmiyor kolundaki kıllar benden fazla olan kızdan soğuma hızım ışık hızından fazla oluyor.

0|0
    0|0
  • Derim dogallik guzel birseyde bu nedir yahu ya da o an acaba travlami cikiyorum diye kuskuda duser hemen girtlaga bakarim 😂

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Olabilir. İnsanlık hali gayet doğal almaya vakti olmayabilir pek sıkıntı etmem.

0|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

418
  • Orada yolmaya başlarım

0|0
    0|0
  • Oooo goril en sevdiğim

0|0
    0|0
  • Git ağda yap gel derim 😅

0|1
    0|0
  • Ayy o nasıl birşey 😂

2|4
    0|0
  • Uzaklaşmak isterdim

0|0
    0|0
  • Bayanlarda kotu duruyor ya

0|0
    0|0
  • Vazgeçerim

0|0
    0|0
  • Çözümlenicek bir durum olduğundan rahatsiz olmaz kimse o an hergun oyle degilse tabi 🤯 zamansız bir görüşme olmustur orda...

0|0
    0|0
  • Elbette olabilir insanlık halidir seven bir insan her türlü her haliyle sever bence 😊👌

0|0
    0|0
  • Severim kışlıklarını :D

0|0
    0|0
  • Bacağım kağıt gibi beyazdır ayıptır söylemesi sporcu insanız orman gibi gezemem : D

0|0
    0|0
  • Bacağı çok sıkıtnı etmiyormda koltuk altı yüzündeki favori veya bıyıklar onlar sogutuyor :/

0|0
    0|0
  • Açılırım ama kırmadanda uyarırım

0|0
    0|0
  • bayanlarda kıllı bacağa tahammül edemem

0|0
    0|0
  • İma ederdim kırmazdım bir daha yaparsa açık bir dille uyarır ilişkimi keserdim pis insanla muhatap olmam.

0|0
    0|0
  • Dur bu gün çıkma desin lakin bakımlı biri buna dikkat eder

0|0
    0|0
  • Vazgeç butonuna basarım 😊

0|0
    0|0
  • Vazgeç butonu

0|0
    0|0
  • Teklifi ederim. Reddedilirsem de üzülmem. 😃

0|0
    0|0
  • Bare oran kıllı olsaydı derim

0|0
    0|0
  • Hanfendi hoşlandığın birisi erkekse Bu noırmaldir bak gene erkek dediğin bacağı kıllı döşü kıllı olur sen hiçmi duymadın görmedin yahu buda sorumu : )

0|0
    0|0
  • Tarzanla akraba mısın derim

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...