PÜRÜZSÜZ GERÇEKLER

Gillette Venus Comfortglide

"Tüylü bamya" kadar tüylü görünüme sahip olan partneri nasıl pürüzsüzlüğe ikna edersiniz?

Selam tatlişler🍇🍓🍦
Sevgiliniz veya eşiniz tüylü olmakta ısrarcı olsa onu pürüzsüz olmaya nasıl ikna edersiniz."Ben sürükleyerek getirirdim" şaka şaka tabi tatliş bir dille söylerdim.😅

#_Judge_⚜

0|0
108

En İyi Erkek Görüşleri

• kadınlar için tüysüz kılsız olmak önemli ama erkekler için aynı şeyi söyleyemem. :)

ortak bir kadın arkadaşı ile anlaşırdım. partnerimin yanında, arkadaşına "kadınları kılsız tüysüz tercih ederim. bütün kadınlara bakım yakısıyor derim" . arkadaşı da yalnız olduğu vakitte bunu ona hatırlatır. yardımcı olur :)

1|0
    0|0
  • Benim kiz arkadasimla aramda sohbet olur ben vakti gelmeden askerligi ne zaman tecil edeceksin diye sorarım bir

3|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Kadın erkek bakımlı olmalı bunun bilincinde olur sanırım😊

2|0
    0|0

Gillette Venus Ne Diyor

• Selam @_Judge_, tabi ki insanın kendini nasıl beğendiği ve kendinden nasıl memnun olduğu daha önemli ama özellikle kadınlar için pürüzsüz bir görünüm daha ögüvenli bir duruşu da beraberinde getirir. Bizce partnerinizi kırmadan, pürüzsüz bir cildin daha ağlıklı olduğunu söyleyerek ikna etmeniz en doğrusu :) Tabi ki bunu yaparken bir de Gillette Venus hediyesi hiç de fena olmaz. ✌️ 💕

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

76

Benzer Benceler

Yükleniyor...