PÜRÜZSÜZ GERÇEKLER

Gillette Venus Comfortglide

Bu Sevgililer Günü’nde pürüze yer yok! 💕Sevgililer Günü için kalbim küt küt, siz nasıl hazırlanıyorsunuz?

Sevgililer Günü’nde her anlamda mükemmel görünmek isteyen kızlar, heyooo! Biz kızlar, her zaman bakımlı ve güzeliz, bu konuda zaten hemfikiriz. Ama kabul edelim ki; söz konusu Sevgililer Günü olunca biraz heyecanlanıyoruz. 🤩

Zaman kaybettirmeyen, hızlıca çok havalı olmamızı sağlayan taktikler her zaman favorimiz. 🌸

Saç, makyaj, elbise falan derken masraflar alıp başını gidecek gibi, neyse ki istenmeyen tüyler için ekstra masraf yapmıyorum; tıraş olarak o işi en ekonomik şekilde hallediyorum. Tıraş bıçağı başlığı uzun süre kullanılıyor ve bu benim çok işime geliyor. “Ekonomik ve pratik ama tüyleri kalınlaştırır” diyenleri çok duyuyorum ama tüylerin yapısı genlerimize ve hormonlarımıza bağlı. Yani, tıraşı tercih etmemek için hiçbir mantıklı sebep yok 😍

Aklımda kadife bir kırmızı elbise var; baş döndürücü olmak lazım dimi ama kızlar? Eminim, erkek arkadaşım da benim kadar heyecanlıdır ve beni kırmızı elbisemin içinde görünce gözlerinden kalpler çıkacak 💃

Her an pürüzsüz olmanın ve istediğini özgürce giymenin rahatlığı gibisi yok. En büyük yardımcım Gillette Venus Comfortglide Breeze bu özel günde de her zamanki gibi yanımda. 3 bıçaklı olduğu için tek hamlede tüm tüylerimden kurtulmamı sağlarken, kayganlaştırıcı jel barları sayesinde ekstra ürün kullanmama gerek kalmadan mükemmel bir tıraş deneyimi yaşıyorum. Oynar başlığı ise vücudumun tüm kıvrımlarına entegre olmasını sağlıyor ve ultra pürüzsüz bir cilde kavuşuyorum 💕
Bu Sevgililer Günü’nde pürüze yer yok! 💕Sevgililer Günü için kalbim küt küt, siz nasıl hazırlanıyorsunuz?

Siz Sevgililer Günü’ne nasıl hazırlanıyorsunuz, hazırlıkları kolaylaştıran pratik taktikleriniz neler?

6|3
414

En İyi Kız Görüşleri

• Biz beyimle o kadar yıllandık ki sevgililer günu ne zaman onu bile bilmiyoruz ahdhdh. Şaka şaka güzel planlarımız var, tabii zaman önemli bizim için. Hemencecik hazırlanıp çikmam lazım bunun için Gillette Venus yanımda. Zahmetli yollar hiç bana göre deeel.

2|0
    0|0

Gillette Venus Ne Diyor

• Selam @rujumdonumdur :) Harika bir yazı olmuş eline sağlık. 14 Şubat dediğin gibi önemli bir gün. Kadınlar için hazırlık değeri olan bir gün ve ne kadar güzel, bakımlı ve pürüzsüz olursak o kadar iyi olur. Bu 14 Şubat'ta da beraberiz ✌️ 💕

• Teşekkürler Venuscüm, hos geldin soruma 💜😂😘

• Hoş buldum :) Her zamanki gibi harikalar yaratıyorsun ✌️ 💕

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 411

• Olmayan sevgiliyle nasıl hazırlanılıyor keşke onu yazaydın :D

2|0
    0|0
  • Gayet siradan bir gun abartmayin🙄

2|1
    0|0
  • @lumos_01
    nasıl hazirlaniyoz anltmak istermisin 😂😂

2|0
    0|0
  • cok güzel olmusss ama bu sene de sap girenlere üzüldüm :D

1|0
    0|0
  • Sevgilim yok o yüzden hiç bir şeye hazırlanmiyorum 😶

1|0
    0|0
  • Venüs bile sevgililer gününe hazırlanıyor ben hala onu bekliyorum

1|0
    0|0
  • Sevgilim yok ağda kullanıyorum zaten teşekkür ederim.

1|0
    0|0
  • çok güzel bir alet kulllandım memnunum özellikle kıvrak yapısı sayesinde dudaklarımın etrafını alıyor

1|0
    0|0
  • Tabi sap girenler olaraktan evde kös kös oturacağım

1|0
    0|0
  • Sevgilim yok, sevgili olmadığım biriyle kaçamak yapmayı planlıyorum 😂 Gillette Venus en çok benim işime yarayacak gibi görünüyor 😂

1|0
    0|0
  • Kendime saygımdaan tertemiz geziyorum manitayla alakası yok yaani

1|0
    0|0
  • Ben evde olmanin tadini fazla kacirdim galiba kilo alarak hazirlaniyorum

1|0
    0|0
  • Kızımla bekliyoruz bakalım babamız ne süpriz i yapicak 😊

1|0
    0|0
  • malesef venüsüm sevgilimle ilişkimize ara verdik :D:DD:D::D

1|0
    0|0
  • "Sevgililer Günü"ne hazırlanmıyorum ama lazer
    epilasyon sayesinde her zaman pürüzsüz zaten tenim.

1|0
    0|0
  • Sevgilisiz girecrm ama yine de Venus benim için daha önemli 😍😍😍

1|0
    0|0
    • Harika bir yorum :) Çok teşekkür ederiz ;) Sen de bizim için çok önemlisin. ✌️ 💕

• Sevgililer gününe özel seksi iç camisir alırım güzelce hazırlanıp o günü unutulmaz yapmak için cabalardim

1|0
    0|0
  • Zaten bu sevgili günü neden varki.. hiç anlamıyorum🤔

1|0
    0|0
  • Hediye Beşiktaşla ilgili olsun, anahtarlık alsam gene seviniyor :D

1|0
    0|0
  • çok sıkıştığın zaman banyoda olması gereken yerde venüsss...:))

1|0
    0|0
  • Sevgili mevgili yok bam bam 14 subati ❤seninle geçirecem VENUS GILLETTE❤

1|0
    0|0
  • Teşekkürler güzel yazı işimizi kolaylaştırıyor açıkçası

1|0
    0|0
  • Sevgililer gününde yalnız olmanın ve sevgisizligin en güzel halini yaşıyoruz

1|1
    0|0
  • Kırmızı gecelik kırmızı ruj ve çok uzel bir koku sevgiliye bir öpücük paha biçilmez.

1|1
    0|0
  • Sadece bacak mı? :) iyisin iyiiii

1|1
    0|0
  • Pürüzsüzlük demek, özgürce yaşam demektir. Emeğinize sağlık güzel bir yazı olmuş.

1|0
    0|0
  • Kesinlikle işe yarıyor. Gillette venüsle harika bir gece bizi bekliyor

1|0
    0|0
  • Peki benim her sevgililer gününü yalnız geçirişime ne demeli ¿

1|0
    0|0
  • Olmayan birine hazirlanmiyorum ben kendime hazırlanacağım😂😂😂

1|0
    0|0
  • Hazırlanmiyorum spor ve ders ile geçecek o günüm her zaman ki gibi