PÜRÜZSÜZ GERÇEKLER

Gillette Venus Comfortglide

Bu Sevgililer Günü’nde pürüze yer yok! 💕Sevgililer Günü için kalbim küt küt, siz nasıl hazırlanıyorsunuz?

Sevgililer Günü’nde her anlamda mükemmel görünmek isteyen kızlar, heyooo! Biz kızlar, her zaman bakımlı ve güzeliz, bu konuda zaten hemfikiriz. Ama kabul edelim ki; söz konusu Sevgililer Günü olunca biraz heyecanlanıyoruz. 🤩

Zaman kaybettirmeyen, hızlıca çok havalı olmamızı sağlayan taktikler her zaman favorimiz. 🌸

Saç, makyaj, elbise falan derken masraflar alıp başını gidecek gibi, neyse ki istenmeyen tüyler için ekstra masraf yapmıyorum; tıraş olarak o işi en ekonomik şekilde hallediyorum. Tıraş bıçağı başlığı uzun süre kullanılıyor ve bu benim çok işime geliyor. “Ekonomik ve pratik ama tüyleri kalınlaştırır” diyenleri çok duyuyorum ama tüylerin yapısı genlerimize ve hormonlarımıza bağlı. Yani, tıraşı tercih etmemek için hiçbir mantıklı sebep yok 😍

Aklımda kadife bir kırmızı elbise var; baş döndürücü olmak lazım dimi ama kızlar? Eminim, erkek arkadaşım da benim kadar heyecanlıdır ve beni kırmızı elbisemin içinde görünce gözlerinden kalpler çıkacak 💃

Her an pürüzsüz olmanın ve istediğini özgürce giymenin rahatlığı gibisi yok. En büyük yardımcım Gillette Venus Comfortglide Breeze bu özel günde de her zamanki gibi yanımda. 3 bıçaklı olduğu için tek hamlede tüm tüylerimden kurtulmamı sağlarken, kayganlaştırıcı jel barları sayesinde ekstra ürün kullanmama gerek kalmadan mükemmel bir tıraş deneyimi yaşıyorum. Oynar başlığı ise vücudumun tüm kıvrımlarına entegre olmasını sağlıyor ve ultra pürüzsüz bir cilde kavuşuyorum 💕
Bu Sevgililer Günü’nde pürüze yer yok! 💕Sevgililer Günü için kalbim küt küt, siz nasıl hazırlanıyorsunuz?

Siz Sevgililer Günü’ne nasıl hazırlanıyorsunuz, hazırlıkları kolaylaştıran pratik taktikleriniz neler?

6|3
414

En İyi Kız Görüşleri

• Biz beyimle o kadar yıllandık ki sevgililer günu ne zaman onu bile bilmiyoruz ahdhdh. Şaka şaka güzel planlarımız var, tabii zaman önemli bizim için. Hemencecik hazırlanıp çikmam lazım bunun için Gillette Venus yanımda. Zahmetli yollar hiç bana göre deeel.

2|0
    0|0

Gillette Venus Ne Diyor

• Selam @rujumdonumdur :) Harika bir yazı olmuş eline sağlık. 14 Şubat dediğin gibi önemli bir gün. Kadınlar için hazırlık değeri olan bir gün ve ne kadar güzel, bakımlı ve pürüzsüz olursak o kadar iyi olur. Bu 14 Şubat'ta da beraberiz ✌️ 💕

• Teşekkürler Venuscüm, hos geldin soruma 💜😂😘

• Hoş buldum :) Her zamanki gibi harikalar yaratıyorsun ✌️ 💕

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 411

• Ne zaman ne yapacağı belli olmuyor heryerden süprizler ile çıkabilir o yüzden bende daima hazırlıkliyim acısız çözüm resmen

1|0
    0|0
  • Aynn ya Gillete Venus super bnde kulaniyorum cok da iyi benim icin 14 şubatada Gillete Venus😘😘😘😘😘😘😘

1|0
    0|0
  • Pürüzsüz Luk önemlidir. Sevgililer gününde pürüzsüz olmak gerekir.

1|1
    0|0
  • Yine pürüssüz bir kalp ve pürüssüz bacaklarım ile tabi ki kocamla geçireceğim :))
    Bu adam çok şanslı 😏

1|1
    1|0
  • Sevgilim olmadığı için hazırlığını da yapmıyorum. 😂

1|1
    0|0
  • Bu kadar saçma birgün için hazırlık mi yapcam birde

1|1
    0|0
  • Ben her zaman bakımlı ve güzel değilim, bakımsız ama güzelim. Sevgililer günü pek de umrumda değil.

2|0
    0|0
  • Durum stabil🎀yanlizlari oynayarak hazirlaniyoruz👏🏼

1|1
    0|0
  • Sadece sevgililer gununde degil her daim @gillette venus 💜💜

1|0
    0|0
  • Planım yok diğer günler gibi geçecek bir gün benim için

1|0
    0|0
  • Sap olarak gireceğim için sadece kendimi iyi hissetmek için hazırlanirim.

1|0
    0|0
  • Sevgilimiz yok ama tabiki alışverişlerle şımartıyoruk kendimizi ^^

1|0
    0|0
  • Bende aynıyım sevgilimden ama bişey istemiyorum beni sevsin yeter bana.

1|0
    0|0
  • Benimle kimse uğraşamaz dayanamaz ya kim alır beni benim sevgilim bile yok 😂

1|0
    0|0
  • Hazırlanmak mı? Sebep? İnsanın sevgilisi yoksa niye hazırlansın? Ya da olsa niye hazırlansın, biz alışveriş yapalım sektör kazansın diye geliştirilmiş bir gün neticede.

0|0
    0|0
  • bahar yakında geldi geliyor ( öyle umuyorum) sevgili konusuna bir şey diyemem ama bakımsız bir cilt asla. zor günlerin kurtarıcısı venüs

1|0
    0|0
  • öncelikle bir kadın kesinlikle pürüzsüz olmalı. bunun için yöntemler çok acısız güzellik olmaz. O plan neyse ona göre uyarlanması önemlii😘çok özel bir gün sonuçta😍

1|0
    0|0
  • Bu sene hiç bir şeye ugrasmayacagim olmuyor tek tarfli

1|0
    0|0
  • Ben hep pürüzsüzüm ki böyle olmamı da ağdaya borçluyum valla

1|0
    0|0
  • Pürüzsüzlük umrumda değil sevdiğim kişi yanımda olsun yeter :)

1|0
    0|0
  • Hazırlanmıyoruz biz her gün 14 şubatmış gibi güzel ve pürüzsüzüz

1|0
    0|0
  • İstenmeyen tüylerden kolayca kurtularak zaman kazanıyorum.
    İyiki var:)

1|0
    0|0
  • Sevgililer günü ne yav bizde sevgililer günü kainatın öncesinin doğum günü

1|1
    0|0
  • Olan var olmayan var diyip sessizliğe davet ediyorum :)

1|0
    0|0
  • Erkek arkadaşım yok ve doğal olarak hazırlanmıyorum.

2|0
    0|0
  • Yine yalnız giricem ama her daim pürüzsüzlülük her daim güzellik 😜💃🏻💃🏻

1|1
    0|0
    • Her daim pürüzsüz ve güzel olduğun sürece bu yalnızlık uzun sürmeyecektir. Hem yalnız değilsin, Venus seninle ✌️ 💕

• Sefgilim yokkine. Sevgili bulmaya yönelik hazırlıklar var.

1|0
    0|0
  • Sevgililer gününde özel bisey yapmıyorum. Bir gömlek aldım ama sevgililer günü diye değil içimden geldi. Benimde sevecekse böyle sever sevmezse de kendi bilir

0|0
    0|0
  • Sevgilim olmadığı göre hazırlanmama gerek yok ssjdsjk

1|1
    0|0
  • Olmayan sevgiliyle nasıl hazırlanılıyor keşke onu yazaydın :D

2|0
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    321

Benzer Benceler

Yükleniyor...