PÜRÜZSÜZ GERÇEKLER

Gillette Venus Comfortglide

Bu Sevgililer Günü’nde pürüze yer yok! 💕Sevgililer Günü için kalbim küt küt, siz nasıl hazırlanıyorsunuz?

Sevgililer Günü’nde her anlamda mükemmel görünmek isteyen kızlar, heyooo! Biz kızlar, her zaman bakımlı ve güzeliz, bu konuda zaten hemfikiriz. Ama kabul edelim ki; söz konusu Sevgililer Günü olunca biraz heyecanlanıyoruz. 🤩

Zaman kaybettirmeyen, hızlıca çok havalı olmamızı sağlayan taktikler her zaman favorimiz. 🌸

Saç, makyaj, elbise falan derken masraflar alıp başını gidecek gibi, neyse ki istenmeyen tüyler için ekstra masraf yapmıyorum; tıraş olarak o işi en ekonomik şekilde hallediyorum. Tıraş bıçağı başlığı uzun süre kullanılıyor ve bu benim çok işime geliyor. “Ekonomik ve pratik ama tüyleri kalınlaştırır” diyenleri çok duyuyorum ama tüylerin yapısı genlerimize ve hormonlarımıza bağlı. Yani, tıraşı tercih etmemek için hiçbir mantıklı sebep yok 😍

Aklımda kadife bir kırmızı elbise var; baş döndürücü olmak lazım dimi ama kızlar? Eminim, erkek arkadaşım da benim kadar heyecanlıdır ve beni kırmızı elbisemin içinde görünce gözlerinden kalpler çıkacak 💃

Her an pürüzsüz olmanın ve istediğini özgürce giymenin rahatlığı gibisi yok. En büyük yardımcım Gillette Venus Comfortglide Breeze bu özel günde de her zamanki gibi yanımda. 3 bıçaklı olduğu için tek hamlede tüm tüylerimden kurtulmamı sağlarken, kayganlaştırıcı jel barları sayesinde ekstra ürün kullanmama gerek kalmadan mükemmel bir tıraş deneyimi yaşıyorum. Oynar başlığı ise vücudumun tüm kıvrımlarına entegre olmasını sağlıyor ve ultra pürüzsüz bir cilde kavuşuyorum 💕
Bu Sevgililer Günü’nde pürüze yer yok! 💕Sevgililer Günü için kalbim küt küt, siz nasıl hazırlanıyorsunuz?

Siz Sevgililer Günü’ne nasıl hazırlanıyorsunuz, hazırlıkları kolaylaştıran pratik taktikleriniz neler?

6|3
415

En İyi Kız Görüşleri

• Biz beyimle o kadar yıllandık ki sevgililer günu ne zaman onu bile bilmiyoruz ahdhdh. Şaka şaka güzel planlarımız var, tabii zaman önemli bizim için. Hemencecik hazırlanıp çikmam lazım bunun için Gillette Venus yanımda. Zahmetli yollar hiç bana göre deeel.

2|0
    0|0

Gillette Venus Ne Diyor

• Selam @rujumdonumdur :) Harika bir yazı olmuş eline sağlık. 14 Şubat dediğin gibi önemli bir gün. Kadınlar için hazırlık değeri olan bir gün ve ne kadar güzel, bakımlı ve pürüzsüz olursak o kadar iyi olur. Bu 14 Şubat'ta da beraberiz ✌️ 💕

• Teşekkürler Venuscüm, hos geldin soruma 💜😂😘

• Hoş buldum :) Her zamanki gibi harikalar yaratıyorsun ✌️ 💕

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 412

• Bu sene de sevgilisiz gireceğim 🙄 Ama pürüzsüz bacaklarım olayyy. 🍓 Bu 14 Şubat'ı birlikte geçirelim mi Venüscümm

4|3
    3|0
  • Olmayan sevgiliyle nasıl hazırlanılıyo onu yazaydın eyiydi😁 Venüs, ayrı sevgili olsa da yanımızda olmasada...😍

7|0
    1|0
  • Sevgililer gününde kendimi şımartıyorum 😎 indirimlerden yararlanıyorum ve annemi babamı sinemaya götürüyorum.
    İşte bütün planım bunlar 😉

8|0
    2|0
  • Zahmetsiz yollar yerine Gillette Venus tercih ediyorum. Hem pratik hem zamandan tasarruf. Yine tercihim değişmeyecek bu özel gün için özel tıraş bıçağımı kullanacağım <3

3|1
    0|0
  • İstenmeyen tüylerden kolayca kurtularak zaman kazanıyorum. Kişisel bakımıma ayıracağım zaman daha fazla oluyor tam tehçizat hazır olacağım ama ne eksik? dsdgdfgh

3|0
    0|0
  • Traş tercih etmiyorum ama yazları bazen kurtarıcı oluyor.
    Venüs kullanıyorum kurtarıcı olarak evet ama fazla pahalı olduğunu düşünüyorum.
    Güzel bence, güzel reklam 💁‍♀️

1|0
    0|0
    • Bence de değil reklam da 😂 soru sorarak sizinle paylaşmak istedim şekerparem 🍁

Ben indirimden 23 TL'ye aldım ama bir ara biraz pahalıydı 😑

• Öncellikle sevgililer günü için giyeceğim kıyafetim şimdiden hazır. İstenmeyen, minik tüyleri hiç dert etmiyorum çünkü Venüs'üm var yanımda. Eğer kendileri müsaitse bir kahve içmek isterim kendileriyle :D

1|0
    0|0
  • sevgilimle minik aktiviteler planlıyorum💘 birlikte yemek yiyoruz öyle ağır buğur değil tabiki pide mesela veya fast food😅 genel olarak eğlenceli şeyler yapıyoruz🤩

1|0
    0|0
  • Biz bilmem kaç yılı devirdik, artık bıçağın ucuyla mandalina uzatıyorum herife ben kdkdj

Ama şey taze aşklar, güzel hazırlanın 🖤

1|0
    0|0
  • Yok ama arkadaşımın hazırlığını diyeyim. istediği bir şey var mı diye soruyor hediye için, sonra boş oldukları gün buluşup sinema, yemek, hediye ile bitiyor.

1|0
    0|0
  • Tras tras tras tras en son bende deneyecegim bu nedir

1|0
    0|0
  • Ağda en güzeli kökten çözüm fakat bende acil ve zamanim olmadigi durumlarda gilette venus kullaniyorum. Mesela erkek arkadasimla ozel bir gun plani yaptik ama zamanim yok hazirlanmam için en fazla 1-2 saatim varsa hemen Gilette Venüs bana yardimci oluyor. Teşekkürler Venüsss😍😍

1|0
    0|0
  • Zamandan tasarruf çok önemli tabi Venus ile o işi hallediyorum kalan zamanda da makyaj, saç 30 dakika da hazırım. Öyle önemli günlerde saatlerinizi kendinize değil sevdiklerinize ayırın <3

1|0
    0|0
  • Sevgili ya da sevgilisiz #venüs ile hep beraberiz 😄

1|1
    0|0
  • Bana hergün swvgliler günü çünkü kendimi inanılmaz seviyorum 😝

2|0
    0|0
  • sevgili dışında pürüzsüz ciltler ve kırık bir kalp olacak :)

1|1
    0|0
  • Sevgilim yok kendim için babamdan kartı alıp deli gibi alışveriş yapmayı düşünüyorum. ; )

2|0
    0|0
  • neden bu kadar özeniyorsunuz ya bu kadar onemli degil 😂

1|1
    0|0
  • İlla sevgililer gününe şart mı venüs her zaman hayatımız da😂😂😂 sevgililer gününü evde tek başına geçirenlerede bişey yazın 😂😂😂

1|0
    0|0
  • Sevgilim yok ama yine bacaklarım pürüzsüz sevgilisi olanların 14 şubatı mübarek ola😂

1|0
    0|0
  • Kendi sağlığım için hergün özverili davranıyorum.✌🏼

1|0
    0|0
  • Kendimize hediye almayı düşünürsek güzel bir hediye gibi görünüyor :D

1|0
    0|0
  • Yarime bir çeyrek benden... hadi sizde esirgemeyin atın bir 100 lük...

1|0
    0|0
  • Almak istiyorum da pahalısı ve ucuzu var venüs’lerin. Neye göre seçim yapacağız?

1|0
    0|0
    • Venus Breeze olanı Graris'te vardı, benim için en iyisi o açıkçası çünkü tıraş köpüğü kullanmayı sevmiyorum 🙄 diğerlerini denemedim hiç.

• Teşekkürler.

• sevgilim düşünsün ben ne düşünücem ama heyecan var kalbim küt küt

1|0
    0|0
  • Sevgilim yok doğum günüm var, ama mutluyum Venüs var

1|0
    0|0
  • Sevgilim yok :) 14 subat diyince bir donem "Gecici vergilerin son gunu" aklima geliyordu.

1|0
    0|0
  • Jilet venüs ve normal markette satılan biletler arasında ne fark var?

1|0
    0|0
    • 4gün

Benim bildiğim kadarıyla Venus tıraş bıçakları kadınlara özel üretiliyor, yani kıvrımlara uygun hareket kabiliyeti var 🌸 Güzel kokuyor bir de. Markettekiler genelde tek bıçak, o da tam pürüzsüz yapmıyor tüyler çabuk çıkıyor. Bunlarda 3 ya da 5 bıçak var. Öyle olunca cayır cayır pürüzsüz yapıyor 😂😂 bir de tabii çok kullanıma uygun. Kullan at değil.

• 3gün

Selam, kesinlikle @rujumdonumdur doğru söylüyor :) Venus tıraş bıçakları kadınlara özel doğal kıvrımları rahatlıkla kavramak üzere üretilmiştir ve bıçakları da gerekli kalite kontrol testlerinden geçirilere satışa sunulmuştur. Venus ürünlerini tüm büyük perakende satış mağazalarında bulabilirsin ;)

• Sevgiçiçeğim askerden gelsin sonra kutlarız ne acelesi var hıı :) bu 14 şubatı yanlız geçireceğim desenize :/

1|0
    0|0
  • Eline sağlık canım mükemmel sin sen çok güzel anlatmışsın

1|1
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    382

Benzer Benceler

Yükleniyor...