Bu Sevgililer Günü’nde pürüze yer yok! 💕Sevgililer Günü için kalbim küt küt, siz nasıl hazırlanıyorsunuz?

Sevgililer Günü’nde her anlamda mükemmel görünmek isteyen kızlar, heyooo! Biz kızlar, her zaman bakımlı ve güzeliz, bu konuda zaten hemfikiriz. Ama kabul edelim ki; söz konusu Sevgililer Günü olunca biraz heyecanlanıyoruz. 🤩

Zaman kaybettirmeyen, hızlıca çok havalı olmamızı sağlayan taktikler her zaman favorimiz. 🌸

Saç, makyaj, elbise falan derken masraflar alıp başını gidecek gibi, neyse ki istenmeyen tüyler için ekstra masraf yapmıyorum; tıraş olarak o işi en ekonomik şekilde hallediyorum. Tıraş bıçağı başlığı uzun süre kullanılıyor ve bu benim çok işime geliyor. “Ekonomik ve pratik ama tüyleri kalınlaştırır” diyenleri çok duyuyorum ama tüylerin yapısı genlerimize ve hormonlarımıza bağlı. Yani, tıraşı tercih etmemek için hiçbir mantıklı sebep yok 😍

Aklımda kadife bir kırmızı elbise var; baş döndürücü olmak lazım dimi ama kızlar? Eminim, erkek arkadaşım da benim kadar heyecanlıdır ve beni kırmızı elbisemin içinde görünce gözlerinden kalpler çıkacak 💃

Her an pürüzsüz olmanın ve istediğini özgürce giymenin rahatlığı gibisi yok. En büyük yardımcım Gillette Venus Comfortglide Breeze bu özel günde de her zamanki gibi yanımda. 3 bıçaklı olduğu için tek hamlede tüm tüylerimden kurtulmamı sağlarken, kayganlaştırıcı jel barları sayesinde ekstra ürün kullanmama gerek kalmadan mükemmel bir tıraş deneyimi yaşıyorum. Oynar başlığı ise vücudumun tüm kıvrımlarına entegre olmasını sağlıyor ve ultra pürüzsüz bir cilde kavuşuyorum 💕
Bu Sevgililer Günü’nde pürüze yer yok! 💕Sevgililer Günü için kalbim küt küt, siz nasıl hazırlanıyorsunuz?

Siz Sevgililer Günü’ne nasıl hazırlanıyorsunuz, hazırlıkları kolaylaştıran pratik taktikleriniz neler?

414
Görüşünü yaz