PÜRÜZSÜZ GERÇEKLER

Gillette Venus Comfortglide

''Onlarda bile tüy varsa biz ne yapalım?'' dedirten ünlü kadınlar arasında sizi en şaşırtan hangisi?

''Onlarda bile tüy varsa biz ne yapalım?'' dedirten ünlü kadınlar arasında sizi en şaşırtan hangisi?
Sizi en çok şaşırtan isim hangisi?
  • ''Onlarda bile tüy varsa biz ne yapalım?'' dedirten ünlü kadınlar arasında sizi en şaşırtan hangisi?Gigi Hadid
    A seç
  • ''Onlarda bile tüy varsa biz ne yapalım?'' dedirten ünlü kadınlar arasında sizi en şaşırtan hangisi?Miley Cyrus
    B seç
  • ''Onlarda bile tüy varsa biz ne yapalım?'' dedirten ünlü kadınlar arasında sizi en şaşırtan hangisi?Irina Shayk
    C seç
  • ''Onlarda bile tüy varsa biz ne yapalım?'' dedirten ünlü kadınlar arasında sizi en şaşırtan hangisi?Adriana Lima
    D seç
  • ''Onlarda bile tüy varsa biz ne yapalım?'' dedirten ünlü kadınlar arasında sizi en şaşırtan hangisi?Bella Throne
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|2
6978

En İyi Kız Görüşleri

• Marifetmiş gibi göstermişler birde bunlar kim ki? Çok şükür elim var hallediyorum temiz geziyorum.

3|6
    5|1
  • Kadın her an heryerde her halde bakımki olmalı tüylerden kurtulmanın bisürü yolu varken tüylerimle mutluyum demek olmaz Gilette Venüs alanında mükemmel bir ürün her zaman olmasa bile kullanmam gerektiğinde tercihimsin Gilette Venüs

0|1
    1|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Ya bakın kol kılı bacak kılı bunları geçtim ama
    Koltuk altı kılı haram zaten
    Yani piss birşey
    Ter yapıyor bilmemne oluyor
    Ben eşimde falan hiç kıl istemem
    Ama
    Koltuk altı kılı demek pisligin yuvası demektir
    Erkekte kızda özel bölgelerini
    Düzenli olarak almalı
    Ama kadınların kolları falan beni ilgilendirmez
    Ben kendi sevgilime / eşime bakarım nokta

1|1
    0|1
  • Feministlerin çıkartmış olduğu bir şey bu kıllı kadınlar olayı ve iğr*nç bir şey. Kızlar kıllarınızı, tüylerinizi alın, bu değiştirebileceğiniz ve size bağlı olan bir durum. Üşenmeyin kesin, çok itici duruyor.

Ayrıca birileri bir yanlış yapınca sizin de ona özenmeniz mi gerekiyor. Başlık mantıksız bence.

0|0
    5|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 67

• Ya ben bunun akım ya da farkındalık olduğunu duymuştum. Birçok ünlü kişi böyle bilerek poz veriyordu. Tüyleri düzenli olarak almak gerekiyor. 🌸

0|1
    1|0
  • Sokakta bir kadını böyle görseler demedikleri kalmaz. Kezban diye lafı yapıştırırlar. Ama dünyaca ünlü kadınları böyle görünce kadında tüyü itici bulmuyorum derler 😏

1|2
    1|1
    • derlerrrr... kim der. bence kimse demez. sadece iğrenç. güzel bir yemeğin üzerine kusulmuş versiyonu sadece. yiyebilen yesinnn

• @habercim yorumlarda diyene rastladım ona istinaden bu yorumu yaptım. Kadında tüy iticidir bunu tartışmıyorum.

• ben sadece senin yorumunu okudum. ondandır :)))

• Türk kadınları kadar titiz değil ki yabancı kadınlar.90 lı yıllarda Laleli'de hep rus kadınlar gezerdi Türkiye'ye mal almaya gelirlerdi, hepsinin bacakları uzun kıllı mini etekle gezerlerdi.

0|3
    0|0
  • Niye biz ne yapalım dedirtsinki? Ünlüleri büyütmeye ne meraklısınız. Onlarda insan bizde insanız. Bizde istenmiyen tüyler varsa onlarda da var. Abartmayın lütfen😩😩

3|0
    0|0
  • Irına shayk çok seksi çok dişi bir kadın ve çok beğeniyorum.. O yüzden şaşırdım fakat insan olduğumuza gore onlarda insan olduğuna gore bu tur şeyler olabilir

0|2
    0|0
  • Hiçbiri şaşırtmadı ama çoğu insan şaşırmış görünüyor. Feminist açıdan falan bakmıyorum olaya ama bu insanların bize mükemmel görünme borcları olduğunu düşünmüyorum ki tüysüzlük mükemmelik demek de değildir sadece genel algı böyle diye yazdım

0|0
    0|0
  • Hiç degilse öz bakımın kisisel temizligin için al. Orası bir süre sonra terler ve koku yapar. Mis gibi tertemiz olması lazımken almayanlara sasırıyorum. Dogallık bu degil. Görüntü kirliligi resmen.

0|0
    0|0
  • Çok dogal bisey erkekler maymun gibi kıllı gezerken bisey yok kadın da bir tel tüy bile olmamalı madem kıllı olmak bu kadar ayıp ve pis bisey o zaman bir zahmet erkeklerde en azından göğüslerini ve kollarını alabilir ve koltukaltı killarini düzenli tras etsinler

0|0
    0|0
  • Yani tüm insanlarda tüy var kadın erkek fark etmez. Sadece bu tüy mevzusu kadinlarda sorun oluyor. Adamlar maymun gibi geziyor kimseler yadırgamıyor ama kadının kolunda tüy olsun dunya meselesi haline geliyor.

1|0
    0|0
  • Kime ne ya kime ne. Neden kadınları kalıpların içerisine sokuyorsunuz ben anlamıyorum. Isteyen koltuk altını almaz isteyen kollarını tüylü sever. Yahu kadını bu hale getiren yine kadınlar. Biz kad

0|0
    0|0
  • Bizim türk erkekleride ölür bunlar icin. Ayni tüyün zerresi bizde olsa kezban derler bunlar başütünde

3|0
    1|0
    • İğrençlikte üstlerine yoktur bakma sen tvlerde iyi göründüklerine

• @Yaxşierkek ben dısarıdan bakildiginda sert soguk asi gibi dururum ama konusmaya sohbete baslandiginda ılımlı sıcak biri olurum. Bu cok ku kötü bir sey. Sizce

• Aksine daha güzel.
      tatlı yüzünü sadece değer verdiklerine açmış olursun, o sertlik kötüleri savuşturur en azından.

• Tamam hepimizde tüy çıkıyoda biz boyle gerile gerile koltuk altimizi gostermiyoruz cidden igrencler ya😂

0|1
    0|0
  • Hepimiz insanız olabilir ama Gigi Hadid çok kötü duruyor sadece. Onun dışındakilerde aşırı bir şey göremedim.

0|1
    0|0
  • Gigiyi öyle görmek beni çok üzüyor.
    İrinaya da şaşırdım baya madem mini giyiyosun bu ne cesaret yiğidim

0|0
    0|0
  • Demek biraz kıllı olmanın mahsuru yoktur... kıllarımızla barışık olup rahat gezelim 😎

0|2
    0|0
  • En çok irinanın bacakşarı şaşırttı çünkğ diğerlerinin bilinçli yapıldığını düşündüm ama irina baya baya öyle kamerlara yakalanmış fndndn

0|0
    0|0
  • Onlarda insan doğal değil mi bu? Ama böyle gezmek hoş olmamış

0|1
    0|0
  • Bella thorne ve miley cyrus tam pislik tipler zaten onlara şaşırmam da gigi sen ne alaka🤮

1|0
    0|0
  • bunlarin hepsi gercekmi yoksa shopmu emin olamadim😕

0|0
    0|0
  • Gigi beni çok şaşırttı lan neyse benim öyle bir derdim yok

0|2
    0|0
  • Çekici oldukları için belli olmuyor, normal bir kadın koltuk altını almadığı zaman işler değişiyor. Gigi Hadid ve Adriana Lima şaşırttı beni.

0|0
    0|0
  • Siz onlari gozunuzde cok abartmissiniz. Onlar da sadece (insan)

0|0
    0|0
  • Türk kızı yapınca Kezban yabancı kız yapınca insanlık hali. 😂

0|1
    1|0
  • Tüyleri olmazsa şaşırırdım. Şükür bugün de şaşırmadık.

0|0
    0|0
  • Banane bunlardan ya açıkçası hiç umrumda değiller 😅

0|0
    0|0
  • Bu bir akımdı galiba
    Sosyal medya da paylaşıyorlardı
    Adrianın kolları 😅

0|0
    0|0
  • Adriana da bile varsa ben artık tüylerimi almamaya kar
    Ar verdim

1|0
    0|0
  • Niye şaşıralım? Onlarda insan benim bildiğim kadarıyla 🙄

0|0
    0|0
  • Ay iğrenç bir de Gigi Hadid'i beğenenler vardı değil mi? 😲

0|0
    0|1
  • Tamam tüy olabilir almayadabilir ama kapatsın bir zahmet koltuk altını bu erkekler içinde geçerli

0|0
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    37

Erkekler Ne Diyor 76

• İsterse dünyanın en ünlü en güzel kızı olsun kıl nedir ya koltuk altında özellikle direk Yüzü ne söylerim ben alsın kardeşim kılını tüyünü pis pis gezmesinler

0|2
    0|0
  • Şaşırtıcı bir şey değil ki bu insan vücudu tüylerle kaplı almazsan uzar. Kimse de tüylerini almak zorunda veya kimseye hesap vermek zorunda değil. Doğal kadın daha seksi.

2|0
    0|0
  • Sizler yabancı hayranlığı beslersiniz, ama Müslüman insan kadar temiz olmadıklarını unutursunuz.
    Yurtdışında yaşamayan bunu anlaması daha uzun sürüyor. Tuvalete gidip elini yıkamayandan tutun, 1 ay boyunca yıkanmayanı bile var. Leş gibi kokmasına rağmen kimse tepki göstermez.

Peygamber efendimiz boşuna dememiş, temizlik imandandır diye.

2|0
    5|0
  • Ne yani koltuk ve bikini bölgelerindeki tüyleri uzatmak ve bunu insanlara göstermek nedir? Neyi ifade ediyorki? Pis kokularını gizlemek için Fransızların parfüm icat etmesi Wc lerinde taharet için su ve musluk olmaması modern hayatımı lanse ediyor?

0|0
    0|0
  • ıyk. aynen kızlar bunlarda bile kıl var diye sizde almayın pala remzi gibi gezin

1|1
    0|0
  • Koltuk alti uzatip poz vermek nedir ya bir ara b*kunu cikarmislardi. Cakma sarisinlar kapkara ve sert koltuk alti killariyla ortaya cikiyor. Bunlara tuy denmez bildigin orman.

0|1
    0|0
  • İnsanlık hali, olur öyle şeyler. Bu yüzden hiçbirine şaşırmadım😏

1|0
    0|0
  • Bazen ünlüler hazırlıksız yakalanabilir kameralara, çünkü paparazziler sürekli peşlerinde.
    Senin ne mazeretin var? Haftada bir vücut temizliği yap yeter.

0|0
    0|0
  • Doğuştan tüysüz olan veya tüyü çok az olan oluyormu? Yokse erkekler gibimisiniz :D

0|0
    0|0
  • Abi çok saçma ya neden kılı var diye bir insandan soğuyorsun sende yok mu? Anlayışsız ayı.

3|0
    0|0
  • demek ki bunlar tuylerini seviyor..
    Akli olan lazere gider uğraşmaz böyle seylerle.

0|0
    0|0
  • Hepsi montaj fetönün oyunları bunlar
    Hayallerimdeki kadınlarda mı böyle olucak tı :(

0|1
    1|0
  • koltuk altı kıl bırakma modası vardı hollywood da. MAdonna da bırakmıştı bir ara. Ama hayatım boyunca bu kadar iğrenç bir moda görmedim.

0|0
    0|0
  • Ben tüyü kadında itici bulmam ki , bunu hep sòylüyorum , koltukaltı vajina vs vs , ter kokmaması 1. mesele 😈

0|0
    1|0
  • İstiyorsa dünya guzeli olsun koltukaltinda kıl varsa kaçarak uzaklasiyorum

0|0
    0|0
  • Tüysüz insan yoktur, tüylerini alan/almayan kadın vardır.

0|0
    0|0
  • Internetten bir kızla tanıştım manken gibiydi birgün buluştuk sakallı biri çıktı bende ayrildim

0|0
    1|0
  • Doğal olan şeylere güzelik çirkinlik takmak ne kadar doğru

0|0
    0|0
  • Kim olursa olsun kadin bakimli olmali

2|0
    1|1
  • B şıkkındaki dünyanın en ünlü kezbanı olabilir

1|0
    2|0
  • Lan lazer epilasyon boşuna mı çıktı

0|1
    2|0
  • Soğudum sizden bunlar içler acısı 😃

0|0
    0|0
  • Her zamanki gibi kadınları yücelten bir soru...

1|0
    0|0
  • Gercek degil

0|1
    1|0
  • Kadınlardan soğuttu bu fotolar beni😁

0|1
    2|0
  • Yanlız onlarda tüy var sizde maymundan çok kıl var

0|0
    2|0
  • Ben bir kusup gelicem bir dk.