PÜRÜZSÜZ GERÇEKLER

Gillette Venus Comfortglide

Tüyleri almanın en zor yanı nedir?

Tüyleri almanın en zor yanı nedir?
  • Can yakması
    A seç
  • Vaktimi çalması
    B seç
  • Tüyleri aldıktan sonra oluşan tahriş
    C seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
169

En İyi Kız Görüşleri

• Tahrişi takmam canımda yanmaz ama vakit derdi sıkıntı aşırı gereksiz bişey ilk kim aldı kılını tüyünü yahu hani almasan olmaz mecbur alıyosun puf neyse jilet kullananlar çok şanslı vakit açısından selam olsun onlara diyip kaçayım ben.

0|0
    0|0
  • Ben çektiğim acıyı umursamıyorum direk dalarım bildiğin harcadığım vakte ayar oluyorum öyleki ağdacıya giden arkadaşım kızmıştı manyak mısın saniyelik ağda mı yapılırmış diye

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Cok can yakiyordur eminim bayanlar ama inannin sonrasın da verdigi zevk inanilmaz💟😍💟 Cok guzel muhteşem görüntuye dayanamam elinize sağlık 😍💟😍

0|0
    1|0

Gillette Venus Ne Diyor

• Selam @arkeologcu, bizce hepsi :) Tüylerimizi alırken bize acı vermeyecek, zahmetli olmayacak, kolay ve pratik bir yolu seçmek en iyisi ;) Bu doğrultuda tıraşı tercih edebiliriz. Tıraş olmak, cildinin üst kısmındaki ölü deriyi uzaklaştırarak, cildinin pürüzsüz ve güzel görünmesine yardımcı olur. Fakat tıraş sonrası en mükemmel görünümü yakalamak ve pürüzsüz hissetmek için tıraş jeli ve nemlendirici losyon kullanmayı unutmamalıyız. ;) ✌️ 💕

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 13

• Zor yanı yok benim için.

0|1
    0|0
  • Vakit kaybı

0|0
    0|0
  • Bu erkekler neye yakınıyor anlamış değilim sanki her taraflarını alıyorlarda "çok voktomo çoloyor" diyorlar bide. Arkadaşı bir günlüğüne kadın olmaya davet ediyorum.

0|0
    0|0
  • Can yakıyor...

0|0
    0|0
  • Tüyleri aldıktan sonraki tahriş.

0|0
    0|0
  • Can yakması

0|1
    0|0
  • Acı ve kanayan kökler