PÜRÜZSÜZ GERÇEKLER

Gillette Venus Comfortglide

Tüylerden kurtulurken hangi yöntem daha çok batık oluşmasına neden oluyor?

Epilatör kullananlar batıklarla uğraşmak zorunda kalıyor musunuz? Jilet kullananlar bundan memnun musunuz batıklarınız oluşuyor mu? Ben epilatör kullanıyorum ve her yerimde izler batıklar oluştu acaba nedeni epilatör mü jilet mi kullansam diye düşünmeye başladım... sizin deneyimleriniz neler?
  • Epilatör
    A seç
  • Jilet
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Güncel

0|0
103

En İyi Kız Görüşleri

• En iyisi lazer tedavisi.
    Yoksa kurtulmanın imkanı yok 🤭

0|0
    0|0
  • Bu batıklardan yıldım bende bir de ne kadar bacaklarımı alirsam alayım minik minik kıl kökleri kaliyo ne denediysem deneyim bir türlü pürsüz bir bacaga ulasamadim

0|0
    0|0
    • Sorma izleri kalıyor bşde ömürlük izler resmen kullanmadığım ilaç kalmadı ömrğmde ama geçmiyorlarda diyorum acaba epilasyon aleti mi böyle yapıyor hiç degilse kasık bölgeme artık jilet mi vursam diyorum çünkü orasının iz olmasını daha fazla ya

• Neyse alıyorsun peki sen ne yapıyor batık

En İyi Erkek Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• Kıllarımı tamamen almıyorum. Arada bir trimliyorum.

0|0
    0|0
  • Ben ağda yaptırıyordum, bazı iyi kuaförler cımbızla hallediyordu. Ancak çoğu bir şey yapamıyordu. Tıraş edince daha iyi oluyor sanki.. Hem de pratik.

0|0
    0|0
  • Sanki jilet daha iyi gibi

0|1
    0|0
    • Ya epilasyon kooomple batık yapıyor ama ben kendimi bildim bileli epilasyon yapıyıtum komple ama batıklardan aslaaa kurtulamadım kullanmadığım ilaç yok bunun için ama geçmiyo çok bela birşey jilete eçsem diyorum acaba oda yapacak mı

• jiletle üstünüde evde ipl lazerim var o

0|0
    0|0
    • ipl lazer memnun musun

• canim bacagima kolumda baldirlarimda bir tane kil uzamiyor artik pürüssüz yani... koltuk altimda bitmeye geldi özel bölgemde de yarisi uzamiyor durumunda cok ugrastim ama oldu memnunum sirtim vs icin lazere gitcem

• Epilatör

0|0
    0|0
  • bilemedim

0|0
    0|0
  • Epilatör cok batık yapar

0|0
    0|0
  • Epilasyon aletini baskası ile paylasıyor musun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Jilet batık yapmaz kolay kolay. sadece kararma yapar. onun içinde doğal bazı yağlar kullanılabilir. fakat az bişe kararmada kötü bir görünüm sayılmaz

0|0
    0|0
  • Ağda ve epilatör

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...