PÜRÜZSÜZ GERÇEKLER

Gillette Venus Comfortglide

Kızlar, “Bu kış pürüze yer yok” diyerek hediye kazanma zamanı! Sen neden tıraş olmayı seçiyorsun?

Kışın da konforundan ve güzelliğinden vazgeçmeden pürüzsüz olmanın tadını çıkaran kızlar burada mı?

Kış modasını yakından takip eden, tıraş bıçağıyla evinin konforunda 5 dakikada mükemmel pürüzsüzlüğe kavuşan, tıraş bıçağı sayesinde cildini ölü derilerden arındırıp nemlendiricilerin daha iyi etki etmesini sağlayan, tüy yapısının tamamen genlere bağlı olduğunu ve tıraş olmanın tüyleri kalınlaştırmadığını bilen kızlar kışın da pürüzsüz hissetmekten vazgeçmiyor ve “bu kış pürüze yer yok!” diyor! Tek adımda pürüzsüzlük sağlayan Venus Comfortglide Breeze ile sen de onlara katıl!

5 şanslı kızdan biri ol; etiketlediğin kişi ile beraber Venus Özel Kiti kazan! 🎉

Sorunun altına neden tıraş olmayı tercih ettiğini ve tıraş olmanın hayatını nasıl kolaylaştırdığını görüş olarak paylaş, bu kış pürüzsüzlüğün keyfini çıkarmasını istediğin bir KScan’ı etiketle! KizlarSoruyor’un sistem robotu Sebabot’un seçeceği 5 şanslı kızdan biri ol; etiketlediğin kişi ile beraber Venus Özel Kiti kazan!

Neden tıraş olmayı tercih ediyorsun ve tıraş olmak hayatını nasıl kolaylaştırıyor?

Hemen görüşünü paylaş, bir arkadaşını etiketle; bu kış pürüzsüzlüğünle iyi hissetmenin keyfini çıkar.
Kızlar, “Bu kış pürüze yer yok” diyerek hediye kazanma zamanı! Sen neden tıraş olmayı seçiyorsun?

11|0
266

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 266

• Kankiiğğğ koş yarışma var hemde en sevdiğimiz tıraş bıçağındannn :))) @psychobabble

Tıraş bıçağıkullanıyorum çünkü ufak tüyleri görünce sinirleniyorum. Uzamasını da asla bekleyemem bu yüzden tıraş bıçağı her şeyim <3

2|2
    0|0
  • Tüylerimin uzamasını beklemeden anında pürüzsüzlüğe kavuşuyorum. Bu yüzden tıraş bıçağı kalp ben <3

@IceQueenn kankimin de dediği gibi, cildim de hassas.

2|2
    0|0
    • Ben de katıldım bebeğim. Amma velakin etiketi unutmuşum :D Dediğin gibi cildimiz bebek poposu gibi hassas olduğu için tıraş bıçağı kullanıyoruz <3

• 7gün

Denemek istiyorum özel bölgelere kullaniliyormu

• 7gün

@wpqpoo Selam, evet Venus'ü özel bölgede ilk önce çıkış yönüne (aşağıya doğru) daha sonra daha yakın bir tıraş için tüylerin çıkış yönünün tersine (yukarıya doğru) kullanarak tıraş olabilirsin. ✌️ 💕

• Kayganlaştırıcı jel barları sayesinde ekstra ürün kullanmadan kendimi kesme korkusu yaşamadan kullandığım bir tıraş makinesi yapmışlar ve iyi ki de yapmışlar. Mükemmel pürüzsüzlük için ihtiyacım olan her şey onda var. Teşekkürler Venus ♥️ İyi ki varsın ve hayatımı güzelleştiriyorsun. @kyble devam etmek istersin belki canım 🌸

0|3
    0|0
  • Çünkü tıraş olmak çok pratik ve tüylerimi inceltti. Neden başka bir şey deneyeyim ki? ☺️ @TuruncuOjeli biz kazanırsak Sebabot’a bir şey ısmarlayalım 😂😂😂

4|0
    0|0
  • Çünkü cildim çok hassas. Ve ufacık bir tüy bile çıksa almadan rahat edemiyorum. Tıraş bıçağı hayatımı kolaylaştırıyor. Teşekkürler venüs <3

0|2
    2|0
  • Tıraş olmak gibisi yok, istenmeyen tüylerden dakikalar içinde hiç acı çekmeden kurtulmak mümkün. Gillette Venus Comfortglide Breeze üç bıçaklı olduğu için tek hamlede istenmeyen tüylerden kurtulmak mümkün. Oynar başlığı sayesinde ise tüm vücut kıvrımlarına rahatça ulaşabiliyoruz. Kayganlaştırıcı jel barlarından bahsetmek için ise sözü güzel fenomenlerimden @kedili_prenses hanıma bırakıyorum ♥️

1|2
    0|0
  • Tıraşla pratik yoldan istenmeyen tüylerden kurtulmak varken, diğer kıl alma yöntemleriyle kendime işkence çektirmek istemiyorum. Çünkü bunu haketmiyorum.😌
    Zamanım kıymetli, param kıymetli, cildim kıymetli.
    Bütün bunlar kıymetliyken benim için, tıraşla hem zamanım hem param hem de pürüzsüz bir cilt hep bana kalıyor. Ee daha ne isterim ki.
    @İnciKüpeliFreud haksız mıyım ama?😅

2|1
    3|0
  • Her tüy alma yöntemini denedim, hepsinin çileden çıkaran yönleri mevcut😂😂 Lazer diyorsun tüyler geri dönüyor falan hem masraflı. Ondan hem acısız hem de pratik olduğu için seviyorum. Hızlı olması da hayatımı kolaylaştırıyor Venüscüm, beni hatırladın mı? 🎀😂

@birsuskuncicek takip listemin fenomişlerinden, gel şeker 😘

0|0
    0|0
  • Çünkü zamanımı diğerleriyle harcamak istemiyorum. Hem daha zamandan tasarruflu, hem de pratik ve kolay. Bir de acısız ve zahmetsiz olması var tabii.

2|1
    0|0
  • Bizim gibi her anlamda harikalığı isteyen hassas kızçeler için biçilmiş kaftan. Nazikçe ve kolayca istenmeyen tüylerden kurtulabiliyoruz. @Bir_Demet_Lavanta 🌸

1|2
    1|0
  • Her mevsim acısız yoldan pürüzsüzlüğün keyfini çıkarıyorum. Ağdanın verdiği acı ve vakit kaybından çok sıkılmıştım, artık buna bir çare ararken Gillette breeze tıraş bıçağını sevdiren ilk gözde ürünüm oldu. Kullandığım günden beri çok rahatım ekstra ürün kullanma ihtiyacına bile gerek kalmadan istenmeyen tüylerden hızlı ve kolay bir şekilde kurtuluyorum. İyi ki varsın Venüs ❤️🙏 @miyavdiyeceksiniz

0|0
    0|0
    • İyi ki sen de varsın çok teşekkürler ✌️ 💕

• 7gün

@miyavdiyeceksiniz Biz de seni seviyoruz beybisi ✌️ 💕

• 5gün

😻😻😻😻😻💐💐💐

• Breeze favorim❤️ Evden acele çıkacağım zamanlarda en büyük kurtarıcım kendisi. 😘

0|0
    0|0
  • @rujumdonumdur aşkol yarışma var sen beni çağırma djshsd İnş kazanırım da bir video çekerim dinimiz amin

Ben yaz kış elbise giyerim, en ufak bir tüy çıkmasında rahatsız olurum. Bütün yöntemleri denedim ama en kral olanı tıraş bıçağı yeminle. Hem de tüylerim de azaldı vuhhhuu. Tıraş bıçağı aşkımsın çikolatam <3

1|0
    0|0
  • Ay benim canım tatlıdır, asla acılı bir şey kullanamam. Tıraş olmak hem kolay hem de tüylerim uzasın diye beklememe gerek kalmıyor.

Bir keresinde tüy dökücü kullandım kokusundan banyoda zehirleniyordum o nasıl bir şey! Tıraş forever <3 @rujumdonumdur totem yapalım bize gelsin. :) Gerçi kankim @cazyapmabe küsecek ama hangimize gelirse de mutlu olurum.

2|0
    0|0
  • Bu yarışmayı kazanamazsam her yerimden kıl çıksın. Çok büyük risk bu ama olsun alıyorum. Ben alıyorsam sen de almalısın @aylakmomo ❤️💋
    Eskiden ağda yapardım ağlaya ağlaya. Apda sonrası oluşan kızarıklıklar ve yaralar da cabası.
    Tıraş bıçağını bana sevdiren kankime buradan öpücükler. O günden beri vücudum rahat 🎉

2|0
    0|0
  • Kadınların %84’ü vücut tüylerini kimse umursamasa bile almak istiyor çünkü pürüzsüzlük seviyor. Pürüzsüzlüğüde tıraş bıçağı sağlıyor. Ağda ve epilasyon bacaklarımda inanlımaz batık yaptı, elimde cımbız bir de onları çıkarmaya çalışıyordum. Kanıyordu ve bacaklarım yara içinde kalıyordu. Acısını saymıyorum bile...

Mecbur tıraş olmayı denedim ve çokta memnun kaldım. Batıklarımın çoğundan kurtuldum. Hem acısız hem pratik daha ne isteyelim ki
    @_DelininBiri_ Gel bebişim 😘

1|0
    0|0
  • Yarışma var dediler geldik. :D @Seranad seni seçtim pikaçuuu dskdjd

Tıraş bıçağı kullanıyorum çünkü diğer yöntemleri denerken sanki derim de tüylerim ile birlikte geliyor. Canım yanıyor yani, zahmetsiz yol varken kim taksın diğer yöntemleri. :D

1|0
    0|0
    • bütün arkadaşlarımı çağırıp ağıma düşürdüğüme göre şansım biraz daha artmıştır umarım <3 <3hahaha gösterin gücünüzü, her şey kız kardeşlik için!

• @Seranad Hadi inş. Ha sen ha ben hiç fark etmez :*

• Zahmetsiz, acısız ve pürüzsüz bir tıraş için Venus her zaman seninle ✌️ 💕

• Çok kısa zamanda binlerce tüyden kurtulmak için tercih ediyorum.
    Zamanım, param vee tabii ki de tıraş sonrası pürüzsüz bir cildim oluyor, yumuşacık böyleee.
    Dedikleri gibi de ne kalınlaştırıyor ne tahriş ediyor.
    Acil bir yere yetişmem gerektiğinde kısa giyememek üzer beni sırf bu yüzden. Onun için de tıraş bıçağı hayatımı çoook kolaylaştırıyor.
    @birhayal1 tercihlerimiz arasında hep Gilette Venus var ve hep de olacak öyle değil mi?😍

2|0
    0|0
  • Epilasyon ve ağda da tüyleri almak için biraz uzamasını beklememiz gerekiyor fakat Venus de böyle bir problem yok tüyler çok kısa olsa bile tüyleri alıyor ve pürüzsüz bir cilt elde etmemizde bize yardım ediyor. Kolumda ve bacaklarımda yaklaşık bir buçuk yıldır kullanıyorum. Köklerle bir ilgisi olmadığı için tüyleri sertleştirmiyor sadece yeni çıkarken bize öyle geliyor. Bence kadınlar için en mükemmel icat. Hem pratik hem de acısız.

0|0
    0|0
  • Yazın sıcaktan, kışın soğukta donan ağdadan bıktığım için ve her yere yanımda beziydi şusu busuydu taşımamak için tıraş olmayı tercih ederim. Banyoda kolayca 5 dakikamı ayırıp, her şeye hazırlıklı gezerim.

Bir de bu snap sister var kutulu küçük tıraş aleti çok seviyorum onu çantamda var bir tane. Mis gibi kullanıyorum. @seranad inşallah biz kazanırız pampaa <3

1|0
    0|0
  • Sen bir sevdiğim yanı kısa tüylerin uzamasını beklemiyorsun, şipşak hallettim bitti tadında. Acil görüşmelerde tüylü panda olmak istemiyorsam hayatımı kolaylaştırıyorr.

@Burciztan tatlım ben de davet edildim soruya, sıra sende. Gel katıl jkfjgk

1|0
    0|0
  • Hem çok pratik hem güzellik salonlarına para vermeyip evimin rahat ve özel alanında kendim yapabiliyorum. Hem de o ağdanın ve bezlerinin çöpüyle doğamıza zarar vermemiş oluyorum. Sıfır atık için ağdayı uzun suredir kullanmıyorum. Tıraşı seçme sebeblerim bunlar 😊Bir de kaliteli bir jiletle bu bakım daha da kolaylaşıyor. Gilette'yi seviyorum❤ Fikrini paylaşmanı bekliyorum @byztkn hanım😊

0|0
    0|0
  • Tıraşla pratik yoldan istenmeyen tüylerden kurtulmak varken, diğer kıl alma yöntemleriyle kendime işkence çektirmek istemiyorum. Çünkü bunu haketmiyorum.
    Zamanım kıymetli, param kıymetli, cildim kıymetli.
    Bütün bunlar kıymetliyken benim için, tıraşla hem zamanım hem param hem de pürüzsüz bir cilt hep bana kalıyor. Ee daha ne isterim ki.

0|0
    0|0
  • Neden tıraşı tercih ediyorum? Çünkü zamanım çok kıymetli zahmetli yolları deneyerek, kendime acı çektirmeyi sevmiyorum. Tıraş bıçağı ile en fazla 15 dakikamı alıyor. Zahmetsiz ve pürüzsüz bir yol varken neden diğer yöntemleri deneyeyim? Canım tıraş bıçağım <3

0|0
    0|0
  • Kolay pratik acisiz ve puruzsuz. cogaltir diyenler cok yaniliyor senelerdir tecrube ettigim birsey ve hic artis yok. venus sayesinde standart jiletten de kurtulduk. biz kadinlara ait urunler cok tatli tesekkurler venüs💜 @jelibonnnnnnnn

0|1
    1|0
  • Yapısı itibari ile diğer ürünlere göre oldukça kullanışlı ve pratik.

0|1
    0|0
  • @xvientoloca Acil durumlarda tıraş hayat kurtarır 😃😃 Ağdanın kötü yanı aldıktan sonra tekrar uzamasını bekleme süresi. Çünkü diğer ağda zamanını beklerken etek bile giyemiyorsun. O yüzden tıraş bıçağıyla arkadaş olmaya her kız mahkumdur 😄

1|0
    0|0
  • Benim için acısız ve zahmetsiz olması önceliğim bunun için Venüs , başta ön yargılıydım traş bıcaklarının tüyleri daha da kalınlaştırdığını duymuştum ama bu sitede venüsü çok övdüler bir deneyim dedim ve çok memnun kaldım😘😊 iyi ki hayatıma girdin Venüs😘😘

0|0
    0|0
    • 7gün

Sen de iyi ki varsın ve iyi ki bizimlesin :) Kullandığın için ve güzel dileklerin için çok teşekkürler! ✌️ 💕

• Kesinlikle ''yok tüyleri kalınlaştırıyor çoğaltıyor'' algısı doğru değil, hatta bende venus gıllette'nin azalttığını bile söyleyebilirim! Pürüzsüz bir cilde sahip oluyorum ve üstelik uzunda sürmüyor ben hep keyifle kullanıyorum kullanmaya da devam ediyorum.. kesinlikle tavsiyemdir mutlaka 1 kere olsa bile deneyin PİŞMAN OLMAZSINIZ NET! :)

0|0
    0|0
  • Lazere gidiyorum ama genital için kullanmamı önerdiler. Daha önceden de kullanıyordum, çok memnun kaldığım bir ürün. KS sayesinde tanışma fırsatı buldum.
    Her müşterim ürünlerle ilgili bilgi almak istediklerinde şiddetle tavsiye ediyorum.😊

0|0
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    236
Yükleniyor...