PÜRÜZSÜZ GERÇEKLER

Gillette Venus Comfortglide

Gillette Venus tıraş bıçaklarından hangisi favoriniz?

Gillette Venus'un kadınlar için üretilmiş, birbirinden harika tıraş bıçaklarından hangisini tercih edersiniz?
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
1413

En İyi Kız Görüşleri

• Close clean diğerlerini denemedim belki nirgün denerim senin önerin hangisi

0|0
    0|0
    • Selam! Tıraş jeline gerek bırakmayan bir ürün arıyorsan entegre jel barlara sahip Venus Breeze'i deneyebilirsin. Eğer maksimum temas arıyorsan oynar başlığa sahip Venus Swirl senin için uygun olabilir. Son olarak her an yanında taşıyabileceğin bir ürün arıyorsan özel taşıma kabına sahip Venus Snap ideal bir seçim. Sevgiler ✌️

• Snap ve breeze cok iyi hep kullaniyorum ama iki ay sonra lazere baslicam. Kullanmaya devam ederim lazer yaptirirken.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• arada ne fark var sen elınden bırakınca ototmatık senı mı traş edıyor. yarında gılet gıtgeljel yapar aynısının mavüsü..

0|0
    0|0
  • ağda derim :) ne kadar jiletle alırsanız alın tüy kalır sevgiliz de size oral yapacak olursa da tüyler ağzına girer huylanırır kötü oluyor :) başıma geldi çünkü :D

0|0
    0|0

Gillette Venus Ne Diyor

• Selam @Asuca ve KScanlar, öncelikle çok teşekkür ederiz! :) Tıraş jeline gerek bırakmayan bir ürün arıyorsanız entegre jel barlara sahip Venus Breeze'i deneyebilirsiniz. Eğer maksimum temas arıyorsanız oynar başlığa sahip Venus Swirl sizin için uygun olabilir. Son olarak her an yanında taşıyabileceğiniz bir ürün arıyorsanız özel taşıma kabına sahip Venus Snap ideal bir seçim. Sevgiler ✌️ 💕

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

Erkekler Ne Diyor 11

• reklamları izliyorsunuz sayın seyirciler, bunlarla hiç uğraşmayın gidin brezilya ağdası yaptırın cillop gibi olsun.

0|0
    0|0
  • Bizde sadece erkekler tıraş bıçağı kullanır zannederdik kızlar bizden daha çok kullaniyo

0|0
    0|0
  • Taraf tutmuyorum. İyi olan kazansın.

0|0
    0|0
  • kullanışlı

0|0
    0|0
  • pembeli morlu güle güle kullansınlar efendim

0|0
    0|0
  • Hepside iyi =)