ZAHMETSİZ GÜZELLİK

Daha önce hiç ağda yapmadım, nasıl kendimi cesaretlendirebilirim?

Ben 21 yasında bir kızım. Bu satırları yazarken bile utanıyorum ama.. Ben bikini bölgeme hiç ağda yapmadım. Annem benimle hiç ilgilenmedi. İlk vajina bölgemi bile kendi çabalarımla falan almıştım. Kızlar Şu an gerçekten kötü durumda ve ben kuaföre gidip ayda 1 aldırıp düzene sokmak, 4 5 yıla kadar azaltmak istiyorum. Sonuçta bir gün evlenicem 5 6 yıla evlensem eşimin karşısına bu şekilde çıkamam ben. Kuaförün önüne uzanmaya utanıyorum. Kötü bir durumda 😔

0|1
14

Gillette Venus Ne Diyor

• Selam, bu durum için utanıp sıkılmana gerek yok. Venus sana yardımcı olmaya hazır :) Tüylerden kurtulmak için birçok seçeneğin var. Fakat artık ağda gibi geleneksel yöntemleri kenara atma zamanı; çünkü tıraş olmak, cildin yumuşak ve güzel kalmasına yardımcı olmak için hızlı ve kolay bir yol. Ayrıca, ucuz ve rahattır; pürüzsüz bir cilt için evindeki konforu bırakmana gerek kalmaz! Gillette Venus'ün kadınlara özel tasarlanmış tıraş bıçaklarını kullanabilirsin. ✌️ 💕

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 14

• Ağda bantları kullan yaparken kulaklık tak müzik dinle ağda yapacakmış gibi his etme çok şey olursa tıraş bıçağı kullan sonradan lazere de gidersin.😊

0|0
    0|0
  • Utanıcak bir şey yok

0|0
    0|0
  • Merhaba canım aynı yaştayız ben de ağdaya yeni başladım ve kendim yapmaya çalışıyorum kuaföre onca para vermek istemiyorum. Derin nefesler alıp hızlı hareket ederek alabilirsin acı eşiğin yüksekse eğer 😅illa kuaföre gideceksen de bir tıraş edip sonra ağdaya gelecek boyda olunca kılların gidebilirsin. Çekinme o da kadın sonuçta ve neler neler görüyor onlar 😊 bölge temiz olsun yeter bir de gideceğin yer de temiz olsun ki mikrop kapma 😅

0|0
    0|0
  • Hiç sıkıntı etme hafifliyorsun ve çabuk bitiyor 😂

0|0
    0|0
  • Ne alaka ya jiletle

0|0
    0|0
  • Agdayla kendin al daha iyi

0|0
    0|0
  • Sen yapabilirsin sen güçlüsün

1|0
    0|0
  • utanma onlar günde kaç kişi görüyorlar

0|0
    0|0
  • evde kendin al ağdayla

0|0
    0|0
  • İlk seferde herkes utanıyo ama kuaförler alışkın. Ben de çok utandığım için ağda yaptırmıyodum, lazerde mecbur açınca gözümde normalleşti.

0|0
    0|0
  • Kuzum para biriktirip lazere git komple kurtul agdayla ugrasma

0|0
    0|0
  • Jilettt

0|0
    0|0
  • alışırsın sorun değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...