4 ay

Yeni yılın gelişi ile KizlarSoruyor yeni yıl sürprizleri ile evime kadar geldi! Peki size yeni yıl hangi sürprizleri getirdi?

Akşam işten geldim. Günün yorgunluğunu atmak için yatağımda uzanmış dinleniyordum. Kapı çaldı, bir baktım kargo gelmiş. Aşağı inip baktığımda sürpriz aklıma geldi. Biraz yüzüm güldü ve mutlu oldum. :) Dar acele bıçağı kaptığım gibi kutu açılımına geçtim;
KizlarSoruyor 2020 yılına beni bu hediyeler ile karşıladı.
KizlarSoruyor 2020 yılına beni bu hediyeler ile karşıladı.
Dr. Oetker, bundan sonra kahvaltıma eşlik edecek gibi görünüyor. Diyete başlama vakti geldi benim için. Signal, dişlerimin kalıcı beyazlığı için imdadıma yetişti. Johson's Baby, yeğenim tutturdu dayı bunlar benim olacak diye ;) Neutrogena, PureLine, Elidor, Clear, XO Men, Schwarzkopf, O. K. ürünleri de bulunmakta.

Bu dolu dolu hediyeler için Teşekkürler @KizlarSoruyor @ksBence eksik olmayın!
Nice mutlu senelere!
Nice mutlu senelere!
Acısı ve tatlısı ile 2019 yılını da geride bırakmak üzereyken gelen bu yeni yıl hediyeleri cidden yorgunluğumu aldı. 2020 yılının herkese en başta sağlık, huzur, kariyer dolu ve mutlu geçireceği güzel bir yıl olmasını diliyorum. Herşey gönlünüzce olsun.

Bu güzel ürünleri zevk ile kullanacağım! ;)

Peki size yeni yıl hangi sürprizleri getirdi/getirecek?
Yeni yılın gelişi ile KizlarSoruyor yeni yıl sürprizleri ile evime kadar geldi! Peki size yeni yıl hangi sürprizleri getirdi?
44
24
Görüşünü yaz