Büyük endişe çikolata 2050 yılına kadar tükenebilir! Çikolata yemeden durabilir misiniz?

ABD Ulusal Okyanus ve Atmosfer İdaresi (NOAA) tarafından hazırlanan bir rapora göre, çikolatanın hammaddesi kakao tohumlarının hasat edildiği kakao bitkisi yaşamakta zorlanıyor ve önümüzdeki 40 yılda yok olabilir dedi.
Büyük endişe çikolata 2050 yılına kadar tükenebilir! Çikolata yemeden durabilir misiniz?Çok fazla çikolata bağımlısı insanlar var. Onlar için bu durum zor olabilir. :D
Peki siz çikolata yemeden durabilir misiniz?
#kablelsoruyor 🌺

0|3
7550

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Durabilirim. Çikolata olmazsa olmazlarım arasında yer almıyor.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 49

Kızlar Ne Diyor 74

• bir bu eksikti kendim yaparım artık o zamanda 😂 belki o zamana kadar da yasarmiyim Allah bilir 😂

1|1
    0|0
  • Hemde nasıl dururum 😃

1|0
    0|0
  • Şu çikolata olayı artık ciddi anlamda midemi bulandırıyor. Sırf şu çikolata çikolata diye gezinen kız sürüsü yüzünden çikolata yiyemez oldum, iğrenç bir şeymiş gibi görünüyor bakınca. Yapmayın artık abartmayı da geçtiniz bir anda birkaç level birden atladınız çikolata algınızla bıktım BIK-TIM..

0|0
    0|0
  • Durabilirim zaten normaldede cikolatayi ayda bir falan yerim. Bende cikolata krizi diye bisey olmaz nedense 😂 hele herkesin övdügü nutella veya sürme cikolatalari hic sevmem mesela.

0|0
    0|0
  • Çikolatanın yerini bende tahin ve pekmez tutuyor şahsen. :D Onun yerine fındıkezmesi de olabilir. Keçiboynuzlu bir atıştırmalık yemiştim çikoltayı andırıyordu tad olarak vs. çok sıkıntı değil. :D

0|0
    0|0
  • O yaşa gelebilirsek yaşlı bunak oluruz ondada cikolata aramayız bile😀

1|0
    0|0
  • Sorun degil benim icin 😄 o zaman 50 yasimda olucam zaten yeni nesil aglasin ben dayanirim

0|0
    0|0
  • Bol bol stok yapalım, torun tombalak bu lezzetten mahrum kalmasın.

0|0
    0|0
  • 50 yasindan sonra çikolata yesem nolur yemesem nolur

0|0
    0|0
  • çikolatanın yerine başka birşey çıkar merak etmeyin

0|0
    0|0
  • Şimdiden herkes çılgınlar gibi yemeye başlar ve erkenden biter, pufff

0|0
    0|0
  • Şimdi gerkes kako tohumu üreticiliğine başlar. Sonra kakao tohum bank açılır. Milletin parasını birde öyle toplarlar.

0|0
    0|1
  • neeee olamaz peki ya reglken ne yapacaz dicektim de zaten kırk yıl sonra menopozda olurum 😂

0|0
    0|0
  • Durabilirim.. muhtemelen o zmana kadar ölmüş olurum.

0|0
    0|0
  • ulusal okyanus ve atmosfer idaresi mi? :D :D çikolatayla ne alaka

0|0
    0|0
  • 40 yıl sonra 61 :) yaşında olucam zaten. benden sonraki nesiller yandıı.

0|0
    0|0
  • O yılda zaten yaşlanmış olurum bitse de önemi yok yani

0|0
    0|0
  • Çikolata değil de kahvenin tükenmesi beni daha çok üzer.

0|0
    0|0
  • Asla !!!

1|0
    0|0
  • duramam bu benim ölümüm demek oluyor

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    54
Yükleniyor...