"Aşkım, seni yerim!" Aşkı tarif etmeye en çok hangi yiyecek veya mönü yakışır?

Herkesin kendine göre bir aşk tanımlaması vardır.
Bence aşk çilekli pasta üzerine acılı şalgam içmek gibi birşey olmalı.
Gerçi ben pek aşkın var olduğuna inanmıyorum (şimdilik) ama olsun 🙈 inandırmaya çalışan bir insanoğlu var hayatımda ama konumuz o değil 😂🍓
"Aşkım, seni yerim!" Aşkı tarif etmeye en çok hangi yiyecek veya mönü yakışır? Peki sizce aşk ı tarif etmeye en çok hangi yiyecek yakışır? 🍓

#cileksoruyor
#cileköldüdemişsinizamakralicegeridöndü
#cileklondrahavasigetirdisize
#bidakinesizidealirimtamam

Güncellemeler:
Orda ben menü demek istedim 🙄 yetkililer bir değiştirirmisiniz lütfen 🍓

1|2
5543

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 43

• Mönü kalsın ya değiştirme. Aşk, baklava ile ayrandır/karpuz ile peynirdir uyumsuz gibi görünebilirler ama beraber iyi giderler. :)

2|0
    0|0
  • Mönü de çok yanlış değil diye biliyorum da neyse. Fransızcayla alakalı bir durum sanırım.
    Sorunun cevabına gelirsek; daha önce eşi benzeri görülmemiş yiyeceklerden oluşan bir menüye benzetilebilir. Çünkü aşktaki tadı başka hiçbir şeyde bulamazsın.

1|0
    0|0
  • bence aşk yosun çorbası üzerine yenilen bol wasabi içeren california roll sushi gibi başlangıç lezzetli devamında insanı yakan bir lezzet

1|0
    0|0
  • yemem de, yanında yatarım... sarılırım, üşütmem, kısık seske dertleşirim, öperim ama yemem... biter yoksa 😍😑

2|0
    0|0
  • Lahmacun arası baklava gibi ayrı ayır güzel ama bir araya gelince şuursuzca bir sey işte aşk denen zipbirti😊

3|0
    0|0
  • açken kımız içmek gibi bir şey olabilir ama çok daha şiddetlisi. benim sevgilim yiyecek olsaydı turta olabilirdi. en yakını o bence

1|0
    0|0
  • Bazen en sevdigin tatlidan daha tatli,
    Bazen en acidan daha aci.
    Boyle bir yiyecek turude yok heralde.
    Bende artik pek inanmiyorum esasen.

2|0
    0|0
  • benim için içli köfte:))
    aşkın tarifi

1|0
    0|0
  • Etimek Tatlısı.

1|0
    0|0
  • Pirzola dir. Bana göre. Oldukça pahalı lezzetli doymazsın tadına ama sonunda elinde sapı kalır

1|0
    0|0
  • Aşk Acılı kebap yemeye benzer, lahmacun olur adana olur, girişi kolay ve keyifli çıkışı acıvericidir :)

1|0
    0|0
  • Bir bardak cay olur efenim..
    Cay demini alir sen sevgisine sevgi katarsin.. :/

1|0
    0|0
  • Et yemeği muhtemelen 😃

1|0
    0|0
  • Aşkı en iyi anlatan yiyecek AYVA dır. Aşık olan AYVA yı yemiştir.

2|0
    0|0
  • Pastanın her türlüsü

1|0
    0|0
  • Çürümüş balık

1|0
    2|0
  • Çayla simit gibidir aşk yedikçe doymuyosun

1|0
    0|0
  • Nar..

1|0
    0|0
  • Mönü nedir evladım ^^
    Tavuk sote olsun

1|0
    0|0
  • Lahmacun 😁

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    23

Kızlar Ne Diyor 55

• Baklava ve ayran gibidir aşk. Başta kulağa tuhaf gelir ama yedikten sonra anlarsın kıymetini artık ayrı düşünemez olursun o ikisini

1|0
    0|0
  • Hamburger patates kola 😛

1|1
    0|0
  • Çİ-KO-LA-TA ! :) <3
    *Gecen bol olsun.*

1|0
    0|0
  • Patates
    Mayonezli ve acı soslu

1|0
    0|0
  • Ayy yemeklerle hic aram yok ki benim. Yani soyle bakilarak yedigim bir sey yok. Hakana hic birini yakistiramadim 😅

1|0
    0|0
  • İskender ama bir buçuk porsiyon başta vicdan azabı çekmeden yiyosun tadı çok güzel diye diye sonra kilo aldırınca mutsuz oluyosun mesela o üstüne dökülen kızgın yağın sana bunu yapıcağını biliyosun ama devam ediyosun aynı aşktaki ayrılık durumu gibi üzülüceğini bile bile daha çok bağlanıyosun

1|0
    0|0
  • Roze şarap yanındaki siyah üzüm gibi

1|0
    0|0
  • Aşk tanımı hımmm 🤔 iskender herhalde ya 😂

1|0
    0|0
  • bitter çikolata aşktır <3

1|0
    0|0
  • İşkembe çurbasi kokuyor emme lezzetlü

1|0
    0|0
  • Aşk çiğ köfteden sonra tuvalette girmektir herşey çok güzeldir en başta fakat sonrası... neyse devam edemiycem

1|0
    0|0
  • Küflü peynir ve çikolata.

2|0
    0|0
  • Pizza, fazla yememen gerektiğini bilirsin ama kokusu da tadı da görünümü de yeme isteğini körükler. Kendine bağlar.

1|0
    0|0
  • Valla çikolatalı pasta demek isterdim ama bol acılı Adana kebap daha uygun olur 😂

2|0
    0|0
  • Hardal ulaşılması ama çabuk tükenen

1|0
    0|0
  • waffle ve salep 😌

1|0
    0|0
  • Çikolata...

1|0
    0|0
  • Kestaneli ve çikolatalı pasta

1|0
    0|0
  • Bilmiyorum ki. Çilek diyim bende

1|0
    0|0
  • Karnibahar yemeği ve çikolatalı süt içmek gibi birsey. Karnibahari kimse sevmez mutlaka bir gün tadacaksin.

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    35
Yükleniyor... ;