İçine boşalttım, 20 dakika içinde kabarır mı?

Kek yaptım ama kabartma tozu yoktu. Ben de iki çay kaşığı karbonatı harcın içine boşalttım. Kek ilk 20 dakika içinde kabarıyor bildiğiniz gibi. Kabarır mı? Karbonat da kabartıyor mu?

0|1
811

En İyi Erkek Görüşü

• Kek hava aldığı An söner diye biliyorum karbonat normal hava da fıss diye sönüyo

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• olum yine mi sen bunlar nasıl başlık lan

3|0
    0|0
  • ne fesatım ben ya :D

1|0
    0|0
  • başlik urkutucu

0|0
    0|0
  • bilmiyorum afiyet olsun 😃

0|0
    0|0
  • Kabarır merak etme içine boşalttıysan :))

0|0
    0|0
  • aklım çıktı bu nasıl başlık

0|0
    0|0
  • kabartmamz

0|0
    0|0
  • Başlık uygun olmamış sankii

0|0
    0|0
  • Nimet hususunda boyle terbiyesizce tesbih yapip sirf şu soru popülerliği için boylesi bir dusuncede olmak bile çok edepsizce!!!
    Kiniyorum

1|0
    0|0
    • aynen az önce biride şey sormuştu tamamını ağzıma aldım... bilmem ne yemekle ilgiliydi
      ne ayıp ya

• @efrggrdaf mayasi bozuk olursa bir insanin herseyi bozuktur.
      Al bunlar ornek iste

• 20 dakikada kabarmaz kabarması için baya bir sıcaılık hissetmesi alevin 200 dereceye çıkması şart. 200 dereceyi görmeyen kek kabarmaya başlamaz. fırın kuvvetlimi 200 dereceyi verirmi?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Allah kahretsin sabah sabah neden trollsunuz :D biri der agzima aldim hepsini biri der icine bosalttim duzgun kurun su konu basliklarini!

0|0
    0|0
  • Baya kabarır ama karbonat tadını bozuyo

0|0
    0|0
  • kabartır

0|0
    0|0
  • vallahi fesatlık başlığı görünce bir afalladım adam gibi açıklama yapsana 😂😂

0|0
    0|0
    • Hahahha. Senin libido tavan yapmıs. Can cekiyor bu ara galiba

• Bana bak canım başlığı okuyup içeriğini gördüm yorumda bulundum senin gibi mallarda burda böyle insana satasir işte abazaliga gelince de bence sen denedin ama pek istediğini bulamadın şimdi bana burda tatava yapiyosun bir s.. git işine ezikmis valla malesef sen yorum yapınca bir eziklik yayıldı buralara derhal uzaklaş da buralar kendine gelsin bay canım

• Seni deneyip denemediğimi görmek isteseydin yaklaşaydın. Umrumda olmadıpımı ve senin le o iş için yanyana gelmicemi anlardın. Kendini ninetten sayma. A. M. In var diye kıymet görüceğini sanıyosan yanılıyosun

• Karbonatta olur ama soda en iyisi benim bildiğim

0|0
    0|0
  • 2 kaşık karbonat tadını değiştirir

0|0
    0|0
  • Şu başlıkları bilerek şöyle yazmayın azıcık edep yahu

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;