Yemek yapan erkeğe neden sürekli tebriklerde bulunurlar?

6 yıldır ebeveynlerim çalışıyor ve küçük kardeşim var bu yüzden deneye deneye öğrendim istediğim yemeği yapıyorum ama ilginç veya imkansız bişey yapıyor gibi herkes helal olsun aferim filan diyor anormal olan ne burda sadece kadınlarmı yemek yapar aileme yardımcı olmak için yemek yapıyorum yani farklı bir durum yok

0|0
72

En İyi Kız Görüşü

• Çünkü ülkemizde erkek çocukları 'erkek adam ağlamaz oğlum, bunlar kız işi, aç pipini göster amcana' şeklinde yetiştiriliyor. Ve kızlara daha küçük yaşta yemek yapmak öğretilirken erkekler mutfaga sadece önüne hazır edilmiş tabaktaki yemeği yemek için giriyor. Haliyle insanlar yemek yapmayı bile kadın işi olarak görüp bir erkeğin yaptığını görünce şaşırıyor

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Aynı durum bendede var internette tarifi var bakıp yapması ne kadar zor anlamıyorumki sürekli sen güzel yapıyon vs

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• çünkü bizim milletimiz tabularıni koymuş. erkek adam yapmaz diye. bence ilginç birşey yapmıyorsun diğer erkeklerden farklısın o kadar.

0|0
    0|0
  • Erkek yemek yapamaz düşüncesiyle gelişen bir milletiz. shsjsh

0|0
    0|0
  • Yemek yapmayı tamamen kadınlara yükleyen sığ kalıplaşmış lanet düşüncelerden dolayı kanks

0|0
    0|0
  • toplumda yemegi kadin yapar gibi bir algi var o yuzden.. oysa baksalar ascilarin cogu erkek zaten garip bir durum yok ortada

0|0
    0|0
  • Tebrik ederim helal olsun kardeşim harikasın süpersin adamsın becerikli kardeşim

0|0
    0|0
  • cahil bir kesimin cahil topluluklari oldugu icin 🙄

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor... ;