Yaprağı ince sarmanın sk. msonik bir gelenek olması?

Ne kadar çok iç malzemesi o kadar çok lezzettir bir sarmada.0,5 uç gibi sarılmış bir sarmada ne kadar iç olabilir? Resmen şekilcilik için malzemeden çalmaktır bu. Ne düşünüyorsunuz bu konuda? Türkiye buna "dur!" demeli

0|0
98

En İyi Erkek Görüşü

• Ben incesini, sıkı olanını sevmem meselâ. Yumuşak olmalı bana göre, yani boş sarılmalı, daha iyi oluyor tadı. Herkesin zevkleri farklı tabii...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Karadenizliyiz lahanayı kocaman sararız dolu dolu ama üzüm yaprağı daha ince oluyor ona nazaran. Çok ince ben de sevmiyorum

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• incesi makbuldür... :)

0|0
    0|0
  • İnce saramayan (t) 😂 Ben şekle bakmam gömer geçerim

0|0
    0|0
  • HAyır bence öyle daha güzel ayrıca gelenek neden bu geleneğe dur diyelim kültür zenginliği yapamıyorsan sen annene veya eşine dur de ama genelleme yapma

0|0
    0|1
  • Yapcaksin gelem ben mi saram yani

0|0
    0|0
  • Delisin ;) devreleri yaktırcan bana... Zeki şey

0|0
    0|0
  • Aynen.

0|0
    0|0
  • şekil şukul işleri

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Sarmanın içi yerine yaprağının tadını daha çok sevdiğim için ben inceden yanayım :/

0|0
    0|0
  • Kalınını herkes sarar

0|0
    0|0
  • Yok canim ben bir ev hanimi olarak sarmaya yarim tatli kasigi koyuyorum ( bayagi oluyor ) sıkı sıkı sariyorum canim biraz el becersi ve tecrube lazim zamanla seninkide oyle olacaktir :) canim cekti ya

0|0
    0|0
    • Ben öyle yapmaya çalışmıyorum ki? Kı güzel de olmuyor ince yapınca

• Ozaman bazen acilabiliyor cok falza koydugunda bende tombul severim sarmayi benimde esim sevmiyor boyle basacaksin icligi ohhhh

• Bencedee

0|0
    0|0
  • Bencede

0|0
    0|0
  • ince her zaman daha lezzetli

0|0
    0|0
  • Kalem gibi sarma güzel oluyor :)

0|0
    0|0