Fast food tarzı tarifleri bekliyorum?

Bugün evdeyim, değişik noodle tarifleri, Fast Food tarzı tarifler bilen? Ne yapacağıma kararsız kaldım

0|0
25

En İyi Erkek Görüşü

• Ekmeği dilimle bir parça kaşar peyniri koy sucukları ince kesip üstüne yerleştir onunda üstüne domates dilimi sonra fırına at ;)) al sana süper tarif fast food hemde afiyet olsun

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• patates kızartması. patatesi uzun uzun doğra. yıka. sonra suda beklet içine sirke ve tuz at. dondurucuya koy 30 dk beklet çıkart. peçeteyle kurut. bol yağda kızart. McDonald's üsulu patates kızartması olur.

1|0
    0|0
    • Onu oyle mi yapiyorlarmis kiz bende bunu nasil yapiyorlar diyorum

• bende internetten buldum denedim iyiydi. ama bir şeyi söylemeyi unuttum. iki defa kizarticaksiniz. bir defe boyle azıcık kızarana kadar kizarticaksiniz sonra dondurucuya koyup 10 dakika bekletip tekrar kizarticaksiniz.

• Himm bir denemek lazim tesekkur ederim bilgilendirdigin icin cok merak ediyordum onlarin patatesleri cok guzel oluyor

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Kumru ve sosisli tava en guzeli

1|0
    0|0
    • Ondan da gına geldi. şu an dışarıdan söylemiyorsam hepsinden bıktığım için, çok Fast food yiyorum :D yinede teşekkürler :D

• Iste onu da biz yiyemiyoruz kumtu zaten yok da sossisli tava da cafelerde var gidemiyorum oraya da yanliz basima nasil gidiyim

• Anladımm

• Bol kaşarlı tost yap geç sfjd

1|0
    0|0
  • Sebzeli noodle tarifi istersen verebilirim

1|0
    0|0
  • sinitzel ve patates kızartması harika olur😉

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yeme kız şişersin felan valla ama çok yemek istiyosan internetten bak en iyisi yani sonrasinda 2 saat spor yaparsin bu kadar yeter

1|0
    0|0
    • Ben ne kadar yesemde kilo almıyorum

Yükleniyor... ;