Bu kadar malzeme ile ne yemek yapabilirimmm?

Arkadaşlar resmen beynim durdu tavada yumurta dışında aklıma bir şey gelmiyo. Çokta açım o yüzden canım hep başka başka şeyler çektiği için çözüm üretemiyorum :D
Elimdeki malzemeler: Yumurta, lor peyniri,, sıvı yağ, tuz, şeker :D hmm dolapta başka bal var, salatalık, süt, limon ve soğan. Kahvaltı et demeyin ekmek yok, akşam 5 e kadar da tek kuruş param olmayacak :(
Biri güzel bir tarif bulursa arkadaşlarım, ölene kadar duacısı olurum sanırım :)

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• domates bulabilirsen menemen yap. yok dersen yumurtayı çırp lorda koy tavada pişir. makarna varsa makarna pişir. salatalığı da doğrayıp yağ ve tuzla karıştırırsan tok tutar limonda sık iyi gelir

1|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederimm evet makarnayı görmemişim siz deyince baktım, makarna olabilir :)

• hahah özür diliyorum :D buyrun beraber yiyelim.

• estafirullah :) çok teşekkür ederim afiyet olsun sizlere :)

En İyi Kız Görüşü

• Lor peynirini sıvı yağda eritin ve üstüne çırpılmış yumurta dökün biraz da tuz atın omlet yapın, boşta yeseniz doyurucu olur.
    Salatalığı da doğrayın yanına, o da tok tutar sizi. Afiyet olsun...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ballı süt ve tavada yumurta tok tutar biraz denemelisin

1|0
    0|0
  • Yumurta süt karistir harika olur

1|0
    0|0
  • Yumurtalı soğan
    İyi gidebilir
    Sütlü balıda ihmal etme enerji verir
    Bunlar karnını doyurmaz lakin idare eder
    Afiyet oldun

0|0
    0|0
    • Ballı süt hiç içmemiştim aslında onu içecek olarak deneyebilirim, teşekkürler :)

• Sizede afiyet olsun :)

• şu an yaptım yıyoruz ağza tam oturmuyor
      Lakin dedigiim gibi lezzetli
      Siz peynirli yapın

• menemen yap

0|0
    0|0
    • Yeterli malzeme yok ne yazık ki menemen için

• Malzemelerim tam olsa yapacağım şeyler karşısında aklınız hayaliniz durabilir :P Ama malzemem çok kısıtlı ve üstüne açsam asla bir şey bulamıyorum. Yardımcı oldular evet teşekkür ederim sizede :)

• Eminim zaten takildim 😄 afiyet olsun sana :)

• Sen evde kalırsın evlensende kocan aç kaldimi durmadan seni yer.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Un da varsa krep yap peynir soğan koyup sarıp ye bal sürüp ye salatalık derken doymuşsun

1|0
    0|0
    • Unu sabah ev arkadaşım kullanmış, yoksa çok güzel olurdu :(

• İşte benimde öyle durdu :)) Makarna üstü peynire karar verdim canım aynen öyle teşekkürleer :)

• Afiyet olsun

• Peynirli omlet çok lezzetli oluyor, yap bence :)

1|0
    0|0
    • En son çare o olacak sanırım, pek sevmediğim için onu en sona bırakmıştım. Teşekkürler :)

• Un varsa krep yapabilirsiniz.

0|0
    0|0
    • Maalesef, sabah bitmiş, keşke olsa :(

• Soğanı kavur uzerine yumurta kır yanına salatalık doğra öyle ye icecek olarakta uzerine ballı süt iç

1|0
    0|0
  • un falan varsa pişi yap diyeceğim de maya da lazım

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;