Kızlar marulu nasıl yıkarsınız 😳 ?

sırf bu yüzden otlardan soğudum diyebilirim. yıkaması sıkıntı resmen. ben genelde kendi yikamadigim otlari iste maruldu maydonozdu tereydi yemiyorum. yiyosam da aklma bir gelir. bu nasl yikandi acaba? çünkü ben tek tek yaprak yaprak uğraşıyorum. evet hem cok zaman aliyo hem cok su harcatiyo ama oteki turlu içime sinmiyo. hele de yikiyosun yikiyosun ve dograma aşamasına gecince gozunden bsey kactgni farkediyosun ya o an yuh diyorum. yani ne kadar iyi yikasan da gozden kacabiliyor iste. siz nasl yıkarsınız bu tarz ot ve türevlerini? 😁

0|0

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Tek tek yaprak. ayiriyorum muslugun altindan. gecirip kaba koyuyorum.. kaba su doldurup bekletip süzüyorum. Sonra tek. su koyup sirke ilave edip bekletiyorm 10 dk. Sonra tek tek. musluk. altinda durulayip. suzulmesi icin ayiriyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Önce nickine baktım sonra soruna baktım. Acaba kıvırcık dedikleri için sıkıldıda mı bunu sordu dedim bir baktım başka bir şeyden bahsediyor :D

Valla ot türevleriyle hiç aram olmadı ne desem boş :D

1|0
    0|0
  • zaten marul tek tek yıkanır maydanoz falan yüzeysel 😁

1|0
    0|0
  • Niye sadece kizlara soruuosun ki.. Bende ayni dertten muzdatiptim once sicak suda bekletip sonra sallayarak temizliyorum sonra yine suyun altina tuyup tekrar salliyorum sonra dal dal yikiyorum..

0|0
    0|0
    • oha. yesillik sıcak suya tutulmazki. canliligini kaybeder. haslanmis gbi olur

• ya biz bosunda mi soğuk suda ellerimizi donduruyoruz. yesillik sıcak suda yikanmaaaz.

• Of sende ya ben yikiyorum arkadas ... mis gibide oluyor

• Aman iyi yıkayın. yoksa 48 yıl söylenir arkanızdan ((:

0|0
    0|0
  • ben sirkeli suya basiyodum bir zamanlar. şu an garson getir diyorum. bir güzel yiyorum. hic sorgulamiyorum😂😂

0|0
    0|0
    • he iste hele disardaysam 40 kere dha dusunuyorum nasil yıkandı acaba dye :)

• ilkinden oldu azicik 😁

• hiç etkilemedi beni 😑 Bunun üstüne marul yemek iyi giderdi ama bu saatte dışarı çıkamam mlsf 🙂

• Evet kizlar nasil yikanir

0|0
    0|0
  • büyük leğenin içinde sallayarak kabasını alıp sonra tek tek yıkıyorum ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Önce suda bekletiyorum üzerinde toprak vs varsa kaba pisini alıyor daha sobra teker teker yıkıyorum.

1|0
    0|0
  • Sirkeli suya basıyorum önce 😁

0|0
    0|0
  • aynı sen gibiyim😪

1|0
    0|0
  • Tek tek🤔

0|0
    0|0
  • Sirkeye bas yeşillikleri😊