Sıcacık, yumuşacık ve minicik pişilerimden isteyen var mı ☺😎?

Sıcacık, yumuşacık ve minicik pişilerimden isteyen var mı ☺😎?

0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

Kızlar Ne Diyor 4

• Afiyet olsun

1|0
    0|0
  • Bbbeeeeennnnn

1|0
    0|0
  • o pişiler olmamış bacım ne şişmiş ne güzelce kızarmış hamur olmuşa benziyor kalın yapmışssın ve hızlı pişirdin sanırım ama afiyet olsun ne diyeyim :)

0|0
    0|0
    • Yanlış teşhis bacım gayet güzel pişti mayalı olduğu için kabardı hamur falan değildi kalınlığını da ben öyle yapmak istedim doyurucu olsun diye 😉

• Mayalı pişi atarlı arkadaş bilmiyorsun diyen mi var ne bu agresiflik çözemedim. Utanmasan pişilerin kalın diye saldıracaksın da ben buna müsade eder miyim tartışılır... Mayalı yaptım ha kalın ha ince gerginlik yaratma amacı güttün bariz de tadı gayet güzeldi. İncecik sevmiyorum herkes aynı şekilde sevmek zorunda değil çünkü böyle bir tık kalın olunca benim damak tadıma daha çok hitap ediyor. Herkesleşmedim diye seninle aynı şekilde düşünmüyorum diye beni suçlayamazsın, zaten alakadar da etmiyor. Bu kadar abartacak kadar da kötü değil tereyağıyla ve çayla enfes oldu, kaldı ki berbat da yapabilirim yemek programına katılmadım. Hepi topu bir soru sordum kendini böyle sorularda polemiğe girerek kanıtlayamazsın. İstesem incecik de yaparım bugün de incecik yaptım elimden her iş gelir beni yargılamak ve yersiz-tutarsız yere eleştirmek sana düşmez. Bana aşçılık taslamakla ne kazanıyorsun bayan polemik!!! Dipnot: Sorumu daha fazla laf kalabalığına uğratmamanı rica ediyorum.

• şaka gibisin ya :) dahi iyi gecelr bacım :D

• Çok açım Şu an ya yanınada sıcak çay ımm

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;