Kahve Nasıl Yapılır?

Arkadaşlar köpüğü bol şekersiz sade Türk kahvesi nasıl yapılır?

Güncellemeler:
başka önerisi olan var mı?
yok galiba

1|0

En İyi Kız Görüşü

• Aha ilgi alanım 😄 kahveyi yaparken ufak bir değişiklik bol köpüklü bir kahve olmasını sağlayabilir su yerine soda kullanmak kahveyi bol köpüklü hale getirir tadında hiçbir değişiklik olmaz afiyet olsun 😄

0|1
    0|0
    • Çok teşekkür ederim soda ile ilk duyuyorum sabah ilk işim tavsiyenize uymak

• İki kişilik yapalım o halde cezbeye içilecek fincan kadar su ve her fincan için iki çay kaşığı kahve konulur ben üç koyuyorum koyu kıvamlı sevdiğim için sonra kaynamaya yakın olana kadar karıştırıyorum kaynanadan önce cezvenin üzerine toplanan köpükleri kaşık ile fincanlarinn içine alıyorsun ve kaynayınca fincana aldığın kopuklerin üzerine kahveyi dök ve bol köpüklü kahvenin tadını çıkart her ne kadar Türk kahvesini közde sevsemde ocakdada oluyor

• @Tehditvari Güzel yorumunuz için teşekkür ederim. Kahveyi yaptım hazır. 2 tane yaptım birincisi yani fincana ilk köpüğü koyduğum güzel oldu ikinci fincan biraz köpüksüz kaldı acemiliktendir. Bol köpüklüyü size ikram ediyorum buyurunuz afiyet olsun. Tarifi de aklıma yazdım.

En İyi Erkek Görüşü

• Sabah öğrendim bende. kahveyi makinası koyuyorsun şekerini atıyorsun sonra düğmeye bastı hazır olunca uyarı veriyor. Sabah 8 tane yaptım böyle iyi köpürü yor

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bir fincan icin iki cay kasigi koy. kisik ateste pisir. kaynamaya basladiginda kopugunu al yaklasik yirmi saniye daha ateste beklet. miss gibi oluyo😋

0|1
    0|0
  • söylüyorum, işin püf noktası buz gibi suyla yapıcaksın
    2. en kısık ateşde yapıcaksın
    2 kaşık kahve 1 fincan soguk su iyice karıştırıp kısık ateşe koy sonra bekle

0|0
    0|0
  • 1 tatli kaşığı koy kahve kısık ateşte pisir çok lezzetli oluyor

0|1
    0|0
  • 2 kişilik ise 4 tatlı kaşığı ya da çay kaşığı kahve 2 fincan su karıştır köpük geldikçe al sonrada afiyetle iç :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor... ;