Marjinal yemek tariflerini nasıl öğrenebilirim ve daha estetik bir sunum sağlarım?

Hannibal Lecter'ı izlediğimden beri içimde bir yemek sevdası var özellikle etler üzerine. Nasıl daha marjinal tarifler bulabilirim? Yok beyaz şarap soslu yok beşamel soslu gibi şeyler, evde annelerimizin yaptığı her şeyi bitirdim diyebilirim. Bana böyle usta tarifleri lazım artık. :D Hatta eminim ki burada çok güzel yemek yapan insanlar vardır bana yardımcı olabilecek olan ^^ Romantik şarkılar açıp kendi kendime takılıyorum bu işin piri olmak istiyorum ancak bir usta şef tarzında değil, hobisi olan ama bu konuda da kendisini geliştirmiş birisi olmalıyım. Kursları vs. varsa onlar da olabilir, mesela kesme üzerine ya da çatal bıçak tutumu gibi.

0|0
20

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• masterchef ızlemenı tavsıye ederım. ya da jamıe olıver ızlemenı tavsıye ederım. şık sunumları var. manı mılımalıst degıl belkı ama salas ama şık sunumlar yapıyor. tarıflerıde degısık. yapılabılır mı? malzemeler yurtdısından bıze uyarlandıgında belkı evet, ama ben yınede begenıyorum.
    d-smart varsa 53. kanalı ızle derım.
    ha bırde maksut var soyadını hatırlamıyorum ama 24kıtchende program yapıyor. taıl derım.

0|0
    0|0
  • Bir parça insan akciğerini havasını boşaltıp ev yapımı şaraba akşamdan yatırıyoruz...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;