Denediğiniz lezzetli yulaf ezmesi tarifleri var mı?

Özellikle kurabiyeler.

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben kahvaltida yulaf yiyorum bazen bir gun onceden hazirlayip dolaba atiyorum bazen de sabah hazirlayip kuru meyveyle yiyorum bazen de canim kurabiyemsi birsey istiyor o zaman da muzla yulafı karistiriyorum biraz da bal ve kuru meyve ve yemis koyuyorum firinda pisiriyorum sertlesene kadar hem saglikli hem doyurucu oluyor

1|0
    0|0
    • Çok kalorili olmuyor mu öyle? Kurabiyesini aşırı derece merak ediyorum ya.

• Muz ve bal tat veriyor şeker yerine hem de daha sağlıklı güzel de. Dene derim ben.

Erkekler Ne Diyor 6

• Kaynar su ile yulafı ıslatıp, karışım olarak ;
    kuru üzüm, çörek otu, susam, muz parçacıkları, bal, bolca yoğurt ile karıştırıp üzerine de tarçın serpiyorum.
    Meyve olarak farklı şeyler de olabiliyor. Bazen avokado koyarım mesela.

1|0
    0|0
  • ben yapmadim annem yaptı ben yedim😄

0|0
    0|0
  • 750 ml sut 250 gram yulaf ezmesi 10 tane yumurta beyazi 4 servis whey protein istege gore bir kac tane meyve. zeytinyagi blendirdan gecir

0|0
    0|0
  • Sporcu mamasi yapiyom ben yulaf ezmesiyle

0|0
    0|0
  • yoğurtlusundan başka denemedim :d

0|0
    0|0
  • Yoğurt yulaf bal cilek

0|0
    0|0
    • Tatlıyla yoğurt pek hoşuma gitmiyor.

• Ben de gidiyorum ama canım aşırı kurabiye istiyor. 1 haftadır protein diyetindeyim şükürler olsun bitiyor bugün tatlı istiyorum artık!

• Aaa bak onun için de git ama kalitelisinden al 16 17 lirayı buluyor da sağlıklısi oyle Fındık ezmesi al tatlı ekmeğe sür tadı da çok güzel ve içindeki yağlar kesinlikle zararlı değil ve sporcu olarak da kullanılır

Kızlar Ne Diyor 2

• Yulafı 4 dk sütle pişirip içine muz eziyorum çatalla sonra da badem atıyorum bal fıstık ezmesi de konulabilir

0|0
    0|0
    • Muz beni korkutuyor ya kalorisinden dolayı. Herkes de muzlu tarif yapıyormuş 🤔

• Kek yapmıştım yulaflı elmalı tarcinli çok güzel olmuştu deneyebilirsin

1|0
    0|0
    • Tarif alabilir miyim

• Un var ama içinde 🙄

• Çok az kıvamı bağlamak için sadece yulafla denemedim aslında denenebilir

Yükleniyor... ;