Gençler size bir gözleme yaparım parmaklarınızı son görüşünuz olur. Senin iddialı olduğun yemek hangisi bu arada?

Şekil nasıl amaaa... hadi afiyet olsun banaaa..1.2.3.4 veee afiyet olduuuu
Gençler size  bir  gözleme yaparım parmaklarınızı son görüşünuz olur.Senin iddialı olduğun yemek hangisi bu arada?

Yiim mi? 🤗😇

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Canım çekti param yok dolap boş, ne yapacağız şimdi? :) Yapmayın böyle şeyler olanı var olmayanı var (elhamdülillah tokum)

1|0
    0|0
    • Sen ciddi ciddi su an ne demek istedin imkanin yok mu yemek yemeye gercekten. İnsanlik halidir lütfen eger oyle bir durum varsa bahsedermisin. Nedir durumun suan?

• teşekkürler, sadece diğer olmayan insanları anlayın diye empati kurarak yazdım, umarım mesaj alınmıştır, başka ricam yok

• Bahsettigin durum zor bir durum. Allah olmayanlarin imkani olmayanlarin bereketini artttirsin yardimcisi olsun. Amin.

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Valla guzel olmus.. neli bu nasil yaptin?

0|0
    0|0
    • Bak simdi..
      Sogani julien dograyip sonra yersine dograyip onlari ince ince kiydim.. daha sonra biberleri ayni sekilde kiydim ve bir tatli kasigi tereyagini eritip tavada bunlari koydum icine.. takribi 1 dakika sonra da 15 20 dilim salami yine ayni sekilde kucuk kucuk kiyip kup seklinde sogan ve bibere kattim.. uzerine 1/4 oraninda cay bardaginda su koydum... tuz ve bir tatli kasigi salcayi ekleyip 5 dakika pisirdim.. yani cok zarif pisitmelisin ne cok pismis yani yanmis.. nedr çig olacak...

Daha sonra annemin onceden acip daha sonra kurutup bana verdigi 3 gen yufkalari su ile islatip yumusatip icine koydum ve baska bir tavada margarin ile ters duz edip pisirdim

• Anladim zaten onun yufka oldugunu :) bayilirim o ekmege.. sagol anlattigin icin yarin bende deneyim

• İmage bekkiyorum 🤗

• Afiyet olsun

0|0
    0|0
  • amaaa amaaa olmaZz kiii 😱😱😱

0|0
    0|0
  • Zeytinyağlılarda iddialıyım bamya mesela ya da barbunya

0|0
    0|0
  • Maşallah afiyet olsun

0|0