Akşam yemeğime Kaç puan Verirsiniz? Hadi bakalım Kuzenler :) ?

Yalnız yaşamanın verdiği sıkıntı ile el işine başlamaktan korkuyorum:D. Sizce nasıl olmuş bu tarifin üstesinden gelebilmiş miyim? :)Akşam yemeğime Kaç puan Verirsiniz ? Hadi bakalım Kuzenler :) ?

0|0
65

En İyi Kız Görüşü

• Afiyet Olsun

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• yapmak ıstedıgın ama olan kanks :D

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 4

• simite birşeyler olmuş. 😀

0|1
    0|0
  • Pratik ve coşkulu. Ancak tembelliğin izleri de boy boy görünüyor. Madem durum böyle hazır satılan yuvarlak ekmekler var pişmiş yuvarlak pizza hamurları var. Al onlardan bir deste. Dilimlerden birinin üstüne ince kıyılmış sosis di salamdı yağdır içine üstünden bir kaşar gezdir. İkinci dilimi onun üstüne ört at tost makinasına en kral pizzadan otuz kat daha güzel olur. Araya birde tere yağı sürersen yerken zevkten ölebilirin. Üşenme uygula.

0|0
    0|0
    • Hocam bu tarif mynet yemeğin tarifiydi. Bunu yapmaya çalışan benim gibi gençler hiç becerememişler fotoğraflarıda sosyal medyaya atmışlardı. Bunu akşam yaptım saat 23 e doğru ama güzel tavsiyelerin dolayı teşekkür ederim denicem kısa zamanda :)

• Malzemeler belki seni sıkabilir. Daha pratik bir şey olsun dersen kır iki yumurta içine üç çorba kaşığı süt koy çırpı ver küp küp doğranmış sucuğu azıcık katı yağ azıcık sıvı yağ eşliğinde kavur yağ iyice kızınca sütlü yumurtayı boca et. Koy sofraya sonra güleç bir yüzle de ki ''Beyenen başımın tacı beyenmeyen gtümün kaşı''

• Haha eyvallah :))

• Afiyet olsun

0|1
    0|0
  • afiyet olsun kardeşim

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;