Yemek siparisimi getiren kurye neden oyle istiyor?

Ben utangac bir insanim ve yemeklerimi yemeksepetinden siparis ediyorum. Surekli siparis verdigim bir tantunici var, son geldiginde "telefonla ararsaniz cok sevinieim ya"dedi. Yemeksepeti bunlardan para mi alıyor acaba?

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Ee heralde yemeksepeti babasının hayrına yapmazya. Sürekli sipariş verdiğin içinde telefonla arayıp iste demişlerdir. Ayrıca senin neren utangaç yırtığın tekisin 😄

0|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yemek sepeti babasının hayrına bir kuruluş değil. Tabi ki kendi payını alıyor

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Aynen para ödüyorlar o siteye kendi internet sitelerini açamıyorlarsa biz nabalım yani :D Kontör yoksa tabi öyle çağıracağız.

0|0
    0|0
  • Evet yemek sepeti komisyon alir

0|0
    0|0
  • Yemek sepetinin para aldığını varsaysak, sipariş adedine göre olacağını zannetmiyorum. Sen rahat ettiğin gibi yani internet üzerinden işini halletmeye devam et.

0|0
    0|0
    • her sipariş için komisyon alıyor...

• Sitede zaten numaram yaziyor, baska dukkanlarin kuryeleri adresi bulamadığında ariyorlar

• O zaman çok sık sipariş verdiğin için komisyonu aradan çıkarmak istiyorlar. Karar sana kalmış.

• Cok saf da olabilirsin telefon numarani yemeksepeti normalde paylasmaz; hem kendileri anlasip giriyorlar yemek listesine, sen olayi anlamamissin

0|0
    0|0
  • Senin numaranı almak için öyle demiş

0|0
    0|0
  • Evet yemek sepetine %10 du galiba ödedikleri komisyon..

0|0
    0|0
  • eve yemeksepeti tutarin yuzde 10u kadar komisyon ariyor o yuzden istiyorlar...

0|0
    0|0
  • yemek sepeti hayrına yapmıyor bu işi

0|1
    0|0
  • kendı kazanacakları parayı neden başkasına vermeyı ıstesınler kı

0|0
    0|0
  • Birdahakine sende de ki siz de üyelikten çıkın..

0|0
    0|0
  • yemeksepeti her siparişe komisyon alıyor..
    O yüzden.

0|0
    0|0
  • evet aliyor

0|0
    0|0
  • Yemek sepeti karın yüzde 12 sini alıyor verilen siparişlerden bu sebepten ötürü ara demiştir

0|0
    0|0
  • yemeksepeti komisyon usulü çalışır

0|1
    0|0
  • BeleşBeleşe Yemek mi var. Herkes ekmeğinin peşinde.

0|1
    0|0
  • Bende seni beğenmiş kaç ordan 😂😂😂😂

0|1
    0|0
  • Sanrm anlasmali olduğu icin belirli ücret alir

0|1
    0|0
  • yok çocuk numaranı almaya çalışıyor :) tabii komisyon alıyor :)

0|0
    0|0
  • Evet.

0|0
    0|0
  • %20 komisyon

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Demek ki tantunicilerde bişiler var bir tane sürekli gittiğimiz mekan var bu şekil adam öyle askıntı bir tip ki neyse salla gitsin

0|1
    0|0
  • e yani komisyon aliyor ordan babasının hayrina degil

0|0
    0|0
  • Evet bir tl filan kesiyorlar ya da daha fazla. Ama bence biraz sana ithafen demiş gibi geldi bana

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;