100 150 bin sermaye ile ne iş yapılabilir?

Bu islerden anlayan yardimci olabilir mi.
Ben lokanta + cafe tarzi bir isletme acmak istiyorum ama anlamadigim bir is. ama gida sektörü diye girmek istiyorum.
Sunum ve müsteri memnuniyeti konusunda iddialiyim.
Ustami iyi sececegim ve calisanlarimi da
Ankara da olacak bu isletme.
Muhasebe ve finans konusunda kardesim uzman. mali müsavir kendisi.
Baska ne fikirler verebilirsiniz bana.

0|0

En İyi Kız Görüşü

• riske girme batarsan gider ev al kiraya ver

0|1
    0|0
    • ya kizim sen ne zeki biseysin bak senle bitirim ikili olabiliriz dolar gibi yukselebiliriz hsjakagaka kizim sende tuccar kafasi var gel he de :) xhsnaka emlak piyasasini costuralim...

• abi Allah bin versin hani kötülüğüne demedim elbette bu ulkede herseye ihtiyac var ha sen bu zorluklari goze almissin basarili olacaginada eminim bunlari dedikten sonra yapacam diyen insan zatrn basarilidir

• Sorularim cevapsiz kaldi yalniz

En İyi Erkek Görüşü

• ben yerinde olsam lojistik üzerine bir iş kurardım.

0|1
    0|0
    • Nakliye mi yani.

• sağlam bir hukuk bilginiz yok demek ki , bizim amca cocukları hep bu işlerle ilgili hiçte dediğiniz gibi bir şey olmadı belkide size öyle denk gelmiştir.
      zaten ben uluslararası çalışan bir firmadan bahsediyorum ülke içi ciddi kazanamazssınız.
      dediğim foruma sorularını yönlendirin orada yardımcı olacaklardır.

• Peki tesekkürler.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• Cafe olayında yer ve konsept çok önemli ondan sonra hizmet ve sunduğun lezzetler misal bizim cafede bir ustam vardı trafik kazasında vefat etti sırf adamın special lezzetleri için gelen insanlar vardı yani o derece personel en büyük sıkıntı cafe işinde bunları iyice düşünüp sağlam bir iş planı ile başlamalısın

0|1
    0|0
  • arkadaşım bence rentacar aç daha iyu

0|1
    0|0
  • Benim bankacı tanıdık var parayla oynuyo ayda 10 bin bırakıyo en kötü

0|1
    0|0
  • ev arsa al sat

0|1
    0|0
  • Suriyeli eleman al tabela koy ful dolar İstanbul'da suriye lokantalarının önünde kuruk var

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;