Hazır yemek önerisi verir misiniz?

Bana maliyeti düşük yani uygun fiyatlı ama karım doyurucu ve tadı güzel olan hazır yemek önerisi verir misiniz?
yani marketlerden alabileceğim türde şeyler.
ben yurtta kaldığım için genelde akşam çok acikiyorum dolaba depo edicem onerileriniz neler?

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Git bimden yaprak sarma si al ya da döner al mikrodalga ya at ekmeğin arasına koy bide salata yap salatayida ekle yaninada bir ayran al al sana.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• mecidiyekoyde efsane bir kofteci var sabaha kadar acik. cok hazir hemde soyluyon 10 dakkaya geliyo valla

0|0
    1|0
  • konserveler var ama tadını beğenir misin ki?

0|0
    0|0
  • Bimde ve a101 de dolma falan satılıyor çok güzel ben erkek olmama rağmen bir tanesi ile doyuyorum sana bir gun yeter sanırım ucuzda bir şey :D

0|0
    0|0
    • Mikrodalga dediğimiz şey ışıma ile gidayi isitma olayıdır ışıma deyince sorun yok size ışıma 'nın ingilizcesinin radyasyon olduğunu söylersem sanırım sorun olur :D

• Mikrodalganin çalışma mantığını anlattım siz hangisinin sorun olup ommiycagina kendiniz karar verirsiniz

• Makarna :D

0|0
    0|0
  • Konserve gıdalar

0|0
    0|0
  • dondurulmuş yiyecekler var carrfourda falan orda bulabilirsin damak tadina gore bir ugra bak istersen ucuzlarda

0|0
    0|0
  • Makarneksssss😂

1|0
    0|0
  • peynir ekmek hazır yemek

0|0
    0|0
  • hazır çorbalar

0|0
    0|0
  • Soğuk sandviç ler

0|0
    0|0
  • dışardan pizza söyleyin.. ;)

0|0
    0|0
  • Haşlanmış varbunya al salça kat ekmekle ye. Mikrodalgada bile isitabilirsin.

0|0
    0|0
  • ton balığını severim

0|0
    0|0
  • Ekmek ve peynir al

0|0
    0|0
  • konserve balik ben usendigimde ondan yerim hep tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • A-101 de hazır yemekler satiliyor, saglik kontrolünden 17 kere gecirilip getiriliyor al gitsin 👍

0|0
    0|0
  • çiğköfte dürüm

0|0
    0|0
  • hazır et tavuk

0|0
    0|0
  • bim pizzası dominostan lezzetli bence

0|0
    0|0
  • Kipalara bir bak çeşit çok