Nasil yemek yersiniz? 😀😀?

Hani asıl soru şu. Kalabalik yerlerde yemek yerken neredeyse gurme gibiyken evde ozelliklede tek başımaylen Erol Taş gibi yemek yiyorum daha lezzetli oluyor sanki 😀 sizde boyle misiniz yoksa bir benmi boyleyim 😀

0|1
136

En İyi Kız Görüşü

• Ay valla hic kibarlasmam. Balik varsa elle yerim, ekmek arasi durum yapar yerim.. ha tabi sapurdatma falan olmaz. sadece kibarliktan kirilmam hic samimi degil

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Valla türküm abi ben :D alırım kalabalık yerde dürümü pizzayı filan yerim elle gelir biri burası boyle şöyle lüks filan derse aamaaan mekana göre şekil mi değiştirek :D

0|1
    0|0
    • Aynen oyle kardesim benim 😀

• Neymiş o çatalı sol elle bıçağı sağ elle peçete t shirt yakasında asılı :D yok ya bana ters :D

• O ne oyle palyaço gibi 😀 tavugun budunu ele alican lahmacunu sarıp yicen pizzayi dilimle ele alip yicen. Cidden catal bicakla lezzetini alamiyorum ben

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 12

• Dürümü çatal bıçakla yiyen arkadaşımı gördükten sonra, ben de sen gibiyim artık 😄

0|1
    0|0
    • Ben pizzayi catal bicakla yiyen arkadasima kizarim napiyon la sen diye 😀😀 ama dürüm olayi neymis oyle yaa 😀😀

• Ya bende ankarali degilimde 20 yildir ankarada yasamanin sonucu oldu bunlar 😀

• Oluyo oluyo 😄

• Dışarıda nasılsa evde de aynı şekilde yiyorum. Her iki durumda kalkıp da tavuk kanadını pizzayı falan çatal bıçakla yemiyorum

1|1
    0|0
  • Çok acıkınca dışarda yemem mesela eve götürür evde parçalarım diğer türlü yediğimden Bişey anlamıyorum :D

0|1
    0|0
  • evdekiyle birebir dışarıdaki. gerçi çok çok acıkmışsam işin rengi değişiyor.

0|1
    0|0
  • Sanki hiç yemek yememişim gibi yiyorum asdfg😂

0|1
    0|0
  • Herkes aynı :D

0|1
    0|0
  • Medeni bir şekilde yerim

0|1
    0|0
  • her yerde rahat yemek yiyebiliyorum

0|1
    0|0
  • Mekana gore degisiyo tabi evde adeta hayvanm 😂

0|1
    0|0
  • Tam tersi olmaz mı😃

0|1
    0|0
  • Ben evde de o şekilde yiyorum 😁 mesela en hazetmedigim şey elimi yağlamak. O yüzden evde balık yerken bile mutlaka bir elim temiz kalır 😁

0|0
    0|0
  • heryerde ayniyim genelde benim yememden istaha geliyolarmis :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ağzını şapırdatarak yemek insanlardan nefret ederim. Başka türlü nasıl olursa olsun.

2|1
    0|0
    • O konudan dolayi kavga hile cikartirim. Haklisin o kadar sinir bozan baska bir sey yoktur heralde

• Yok ikisindede aynı yiyorum sadece bazı mekanlarda bıçak kullanıyorum evde çok nadir :)

0|1
    0|0
  • elimle

0|0
    0|0
  • Evde nasıl yıyorsak dışarıda da öyle

0|0
    0|0
  • götümüzle

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;