Tek miyim ben 😂😂?

Herhangi bir kız arkadaşınız yemeğe çağırdığında muhtemelen kötü yapacağını düşündüğünüz için dışarıda yemek yiyip en azından atıştırıp giden var mı yoksa sadece ben mi yapıyorum bunu😂

2|0

En İyi Kız Görüşü

• Umarim teksindir. Her hangi bir kiz arkadasinin evine gidilmez, beraber disarda yenir zaten. Yaptigina gelirsekte.. cok saygisizca, yapilanin kiymetini bilmeyen insanlari oldum olasi sevmemisimdir.

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 26

• Beni davet etmişse çok çok tad değişikliği yoksa ne olursa olsun yerim yemek yiyip gitmem aklıma bile gelmez zaten

0|0
    0|0
  • niye davet yolluyorsun nasıl yolluyorsun?

1|0
    0|0
  • Ben rahatca yiyorum 😂

0|1
    0|0
  • Ben yemek yapmıyorum böyle bir ihtimal yok yani :D

0|0
    0|0
  • Aşırı derecede kötü yemek yapan kızlar var mıdır bilmiyorum.. Ama bunu yapmak yerine begenmesem dahi birlikte yemek yapar yine dısarıda yemek yeme gibi birşey yapmazdım.. Düşünmüş, çağırmış ve kötü de olsa bir emek harcams soncta..

0|0
    0|0
  • ben o kız arkadaşının yerinde olsam senin için parmağımı kıbıltatmam kız o kadar uğraşıp didiniyo zehirde olsa yemelisin aç bir halde

0|0
    0|0
  • Öyle şey mi olur ya 😤

0|1
    0|0
  • Ya ne kadar kötüsün

0|0
    0|0
  • Her soruna davet yollayıp durma bir ya.

0|0
    1|0
  • ayıp ama ya :D

0|0
    0|0
  • bende yapmam ac da kalsam onemli olan birlikte olmak

0|0
    0|0
  • Olmaz öyle ama kız senin için onca şey hazırlıycak sen bilerek yiyip gideceksin :/ Aç kalırsan ordan çıkınca yesen daha iyi bence ;)

0|0
    0|0
  • ben guzel yemek yaparmm

0|0
    0|0
  • ya ilk buluşmada spagetti söyemiştim heyecandan yiyemedim bunu unutamıyorum :D tam rezillik..:P

0|0
    0|0
  • Her soruna davet edipturma 😤

0|0
    0|0
  • Böyle yemek yapanlarda mı varmış ben direkt dışardan soyletiyorum

0|0
    0|0
  • Öyle birşey hissetsem son yemeği olurdu

1|0
    0|0
  • Güzel

0|0
    0|0
    • Yorum yapmak için yapılan yorum 😂

• Parayla alakasını çözemedim

• Pardon ya kız arkadaşın seni yemeğe çağırıyor ve yiyip gidiyorsun 😅 allahtan kusmuyorsun

• Ben güzel yemek yaparım

0|0
    0|0
  • Çok kötüsünüz yaa

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    6

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor... ;